Iznogud Pending

Status
Not open for further replies.
Šalom!
Izgleda da sam ja malo mutav, jer baš nisam shvatio što je pjesnik želio reći :shock:
 
Ja san sve shvatija, ali s druge strane, ne mogu pripoznat ko bi triba bit pjesnik! :LOL:

Dobro ti nama došao, Izny!!
 
Rivi said:
Ja san sve shvatija, ali s druge strane, ne mogu pripoznat ko bi triba bit pjesnik! :LOL:
E blago tebi, bar si shvatio srž, o detaljima (pjesniku) ne treba brinut previše. :mrgreen:
 
Iznogud said:
Bok ekipa. Eto me napokon. Ideš kolko pitanja.
Dosad sam na motoru vozil plavuše , crnke, itd... al šator još nisam.
Malo me mući top speed, pa s obzirom da kad sam van grada većinom
vrijedi pravilo kolko po ravnom tolko po zavojima(Dunlopice D607),
mislim da bi mi šator negdi opal.
Makar baš ne kužim tu podjelu na šatore i rr-ove. :neznam:
A ono ... khm... pe... pip
Ak je khm kratica od kuham - kuham (Bog blagoslovil Podravka juhe)
Pe valjda za p(j)ešice - Ak mi krepa auto a vani je ispod 5°C
Pip - jel valjda pipam - Pipam samo u mraku kad ne vidim
:mrgreen: Dalje?
Nemaš beda, ja ti ga nabavim, samo reci! Možeš 800, pazi 800 ljudi strpati pod njega :wink: :mrgreen: Šala. Ma bio ti šatoRRaš, RRovac, skuteRRaš ili samo biker u duši, dobrodošao si! :D
 
Nemaš beda, ja ti ga nabavim, samo reci! Možeš 800, pazi 800 ljudi strpati pod njega :wink: :mrgreen: Šala. Ma bio ti šatoRRaš, RRovac, skuteRRaš ili samo biker u duši, dobrodošao si! :D
Fala ti, fala svima na dobrodošlici. Po mom iskustvu, svi oni su ti bikeri u duši (šatoRRaš, RRovac, skuteRRaš), samo u pravilu vrijedi - kol'ko para tolko muzike, neki za skut, neki za staru kantu, neki ne jedu gablec da bi kredit otplatili, neki za R... nije bitno samo nek nas ima i nek se vozi :peace:
Kaj se tiće šatora, ak mi zatreba ti se javim. Al 800 ljudi, kaj u fušu svadbe delaš? :mrgreen:
 
Dobro dosao :D
 
Iznogud ili ti na engleskom Is no good ili ti na hrvatskom Koji nije dobar
ili ti zločko ili ti sklon pizdarijama ili ...
... kak god okreneš za ponoret ... sad sam već ožednil ...
je lik iz stripa ( čudan neki lik ) uglavnom može trkeljat do iznemoglosti ( dok ne ožedni )
zmlati čevape bez beda a pljeskavicu punjenu sa sirom pojede za desert (još ak je iz Grane) :mrgreen: voli se baciti u fight s kriglom pive :piva:
a ni gemišti mu nisu strani ... viš kaj ti stripovi naprave od djece :paper: ... :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.