Ja bi čestitao..

mate

Administrator
... prvenstveno Emilu na osvojenom prvom, Gigi na petom mjestu te nastupu prvijencu (u sklopu AA) Shepiju i Zuji. Detaljniji izvještaj slijedi na stranici. Sve je bilo odlično, dečki jure nenadjebivo, prvih nekoliko mjesta u svim klasama se vrti oko .32 do .33. Upravo na tim vremenima izdvojio bih samo trojku koja me oduševila svojim stilom: Jerman, Valjan a posebno dečko od kojh 16 godina koji je nevjerojatnom vožnjom i vremenom od .34 pobjedio u 250GP. Praznik za oči.
 
Pa šta mu ne čestitaš onda?

:mrgreen:


Čestitke svima šta je Mate nabrojio....
 
:kiss: prvaku , a ostali .... cestitam vam na osvojenim mjestima !!!! :cheer:
 
Sad sam malo pogledao rezultate... !!! Jeb...!
Vidim Zujić se opet ''zagrijavao'' sa 1,40, ali ne vidim Shepia???

Kak je Shepi rundao?

Još jednom sve pohvale i čestitke dečkima!
 
Šepi se spustio na 1.40.0 na utrci (nažalost je DSQ radi jump starta), a ja sam na treningu uspio probiti ispod 40, točnije 1.39.6 :peace:
 
Decki svaka cast. Pisem reportazu i ne svidja mi se jer se u skoro svakoj recenici spominju imena Zujic, Shepi i Valjan :) Morat cu malo to popraviti.
Vozili ste prvu utrku sa toliko velikana na stazi. Shepi je od nervoze malo poskocio prerano ali vozio je stvarno odlicno.
Boris, ti si nam pokazao da su 1:40, stvarno vremena koja ces u buduce voziti na zagrijavanju :)
A Valjan sto vozi ... Stajao sam sa Matom na Zagrebackom i Valjana je bila milina gledati. Velike su razlike izmedju 1:40 i 1:34 i te razlike se najbolje vide kad Valjan uleti u sam zavoj.
 
Čestitke svim trkačima, jer za onu gužvu i buku na startu treba imati kohones :D :D
 
Kaj ti kopiraš buraza, mogao si bar drugačiji nick izmislit. :mrgreen: :mrgreen: Al svejedno drago mi je da si i ti tu. :wink:

Da kohones, meni nije bilo svjedno gledati to sa strane a kamoli biti u toj gunguli. Na onoj fotki starta na stranici vidi se Shepi i lijevo od njega tip kojeg je zatvorio sekundu kasnije uz sami rub. Malo je falilo da nam Brunček dobije malo s leđa...
 
Mislim da bi se trebalo cestitati i Fabiu....(decko koji je pao u Zagrebackom)......svaka mu casti.......Prosao je Zagrebacki 1.41. nakon samo 50-ak krukova po stazi.....prvo vrijeme mu je bilo 1.46 na jutarnjem treningu u subotu....popodnevni 1:43......i na samoj trci 1:41......Pohvalno......steta sto je pao.....al mislim da ce vasim deckima biti za petama bez po muke cim se oporavi...ipak mu je tek 4. put da vozi na Grobniku. Bravo svima na osvojenim pozicijama.......bilo je gust Vas gledat.... (y)
 
BorisZ said:
Šepi se spustio na 1.40.0 na utrci (nažalost je DSQ radi jump starta), a ja sam na treningu uspio probiti ispod 40, točnije 1.39.6 :peace:

Čestitke još jednom! Super vožnja i odlična vremena. Šteta zbog Shepijeve nervoze na startu.
P.S. (gdje mu bude kraj kad se spusti ispod 100 sekundi! :)))
 
Momci moje iskrene cestitke, samo tako. Shepi nemoj da se treses za prvi put je super.
 
Cestitke svima..
Prava steta sto Zoki apstinira.. ajmo decki budite malo kolegijalniji i pomozite mu prodat 636..
Onaj decko sto je prodo hayabusu i misli uzet motor za stazu jel mozda zainteresiran? Mislim da bi se na tom motoru jako fino mogao nauciti posto nema iskustva da ne skace odmah na hiljadarke..
Neka ga netko pita ako ga zanima kawa..
 
Andreas said:
Cestitke svima..
Prava steta sto Zoki apstinira.. ajmo decki budite malo kolegijalniji i pomozite mu prodat 636..
Onaj decko sto je prodo hayabusu i misli uzet motor za stazu jel mozda zainteresiran? Mislim da bi se na tom motoru jako fino mogao nauciti posto nema iskustva da ne skace odmah na hiljadarke..
Neka ga netko pita ako ga zanima kawa..

Riješeno je to odavno. Uzeo je R1 prije mjesec i po dana.
Sada razmišlja o motoru samo za stazu, al šta god odlučio kupit će novo.
 
Ajde mi molim te objasni šta to znači biti kolegijalan i prodati nečiji motor? U oglasniku je, na stranici je, na forumu je...mislim, šta više od toga? Da možda skupimo pare i otkupimo ga... Zapamti da motor vrijedi onoliko koliko možeš dobiti za njega a ne koliko tražiš. To je cijela filozofija. Ne odnosi se ovo samo na Zokijev nego na bilo koji motor.
 
@Perica ok ionako cujem da je Zoki prodo kawu!

@Mate znaci tvoj dukati ne vrijedi pol pisljivog boba? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: