"Ja i motor" 2.dio i "Supermoto utrke nisu za žene!"

svaka ti dala...(y)










vode iz bunara :mrgreen:
 
AnteK said:
Prebrza je ona za vas..... :mrgreen:
zavisi ne postoje dva tocka u Cg koje necemo ispreglati na 4 hehehehehe prebrzi smo i za sebe same a evo imamo vecegcrnogorca da nam obraz osvetla ;))))
 
Nichael_SM said:
svaka cast  (y)
nego,di si nabavila tu husqvarna opremu???i kolko je cijena
mozes mi javit na privat!
Za to opremu koju imam na slici sam čula, da je bila od jednog vozača iz Hrvatske... ako ga ko poznaje...

Ako misliš kupiti MX Husqvarna opremu - ima ju Zupin Motosport,
možeš naručiti i u SLO kod GiL Motosport 031 643 025 - [email protected].

link do kataloga
http://www.zupin.de/ka_sinisalo.html

evo iz kataloga Husqvarna MX oprema:
 
Sječam se i one prve priče od prije koju godinu.I opet super.Bravo Teyca (y) .Bok.
 
Jer još nisam našla inspiracije završiti moj esej o sportskom motociklizmu, ostavljam vas s malim stripičem.

Kraj:
Posle zadnje dirke sezone u Logatcu, kad smo več malo slavili dobre rezultate.

Tematika:
Žene su samo za u kuhinju.  :mrgreen:

 
(y)
Drži se Teya, želim ti puno sreće!  :zelje:
 
pošto si meni jedna od zanimljivijih osoba na ovom forumu...baš mi je lijepo bilo čitat nešto o tebi! a eto pa sam i saznao neke stavri što nisam znao!
svaka čast!  (y)
 
Teya (y)
 
Teya said:
:oops:

hvala... nije baš Rossijeva avtobiografija  :mrgreen:... ali ne bi skoro ništa zamjenila... hmmmm ... možda samo jedno 10 godina minusa i to u glavi što imam sada  :LOL:

Dylan, nečeš čekati predugo, samo se nadam, da če ljudima biti zanimljive i malo ozbiljnjije tematike...  :wink:

i šta reć  (y) (y) (y)
 
super si!  kad si ponovo u splitu? volila bi da se upoznaš sa mojom curicom od osam godina koja je luda za motorima i vozi mini moto.
 
iiiiiiiiiiiiii  :D

Ništa mi ne bi bilo draže od toga, upoznati jednu malu motoristicu  :wink:

Nadam se, da ču doč na ljetovanje u Split. Pa se nadam, da se tada vidimo!

p.s.: Danas sam počela pisati moju razpravu o športnom motociklizmu. Potjecaj? Slovenski AMZS je postavio ograničenje za godine u mojoj klasi 125. Tako da ja, starica, ODPADAM za sledeču sezonu....
OK, več smo slali ugovor ali.... da im jeb?/&%$#$""#"$#&/)(=U&$#""&!!!