jako kvalitetni kinezi cpi 50

Status
Not open for further replies.

malaguti

Guest
ljudi nemojte biti toliko skrti pa kupovati kineske motore i scootere,jer se to ne isplati,jedan decko je kupio CPI 50 supermoto za 17500kn i motor je zaribao nakon 2500km,a mogao je ljepo dati jos 2-3 tisuce kuna pa kupiti derbia...ali ocito je bolje ustediti 2000kn
 
malaguti said:
ljudi nemojte biti toliko skrti pa kupovati kineske motore i scootere,jer se to ne isplati,jedan decko je kupio CPI 50 supermoto za 17500kn i motor je zaribao nakon 2500km,a mogao je ljepo dati jos 2-3 tisuce kuna pa kupiti derbia...ali ocito je bolje ustediti 2000kn

Šta je od Jure pila vrisnula
 
malaguti said:
radilica se razletila i sve otislo u 3PM :(

i čemu frka i nervoza :misli: :misli: :misli:

postoji i riječ GARANCIJA u cijeloj toj priči :misli: :mrgreen:
 
tutankamon said:
i čemu frka i nervoza :misli: :misli: :misli:

postoji i riječ GARANCIJA u cijeloj toj priči :misli: :mrgreen:

Kod nas riječ garancija ne znači ništa bezvrjedna riječ.
 
black-rox said:
Kod nas riječ garancija ne znači ništa bezvrjedna riječ.

i meni je jednom bilo tako rečeno i ja samo lijepo pozdravio i otišao uz nezaobilaznu riječ, DOĐEM TI :LOL:


ili primjeniti neke demokratske metode :boss:
 
tutankamon said:
i meni je jednom bilo tako rečeno i ja samo lijepo pozdravio i otišao uz nezaobilaznu riječ, DOĐEM TI :LOL:


ili primjeniti neke demokratske metode :boss:

jebes novog za 18 000kn bolje kupim seb od jednog lika yamahu xt125 za 15.
 
ja sam kupio isto tako CPi-a al 125, scooter.. i nakon 2500km razletila se mashina.. i dosao sam tamo, objasnio im neke stvari i dobijo novu mashinu.

I iskreno, to sto se razletila mashina je bila moja krivica, a ljudi bili fer, pa ipak odreagirali.

Tako da....
 
ljudi moji pa taj kinez japan ne vrjedi ni to malo para kolko kosta bolje dodat jos koju milu pa se vozi bez brige :skuter:
 
Ma pali iznaći riječ garancija, jedini problem je to što moraš dokazivati sudskim putem (sudski viještak, tužba...) da motor nije otišo u k.... zbog neodržavanja ili nepravilne uporabe već da je stvar same proizvodne, kvalitete materijala, dijelova koji su ugrađeni. Vještak mora samo dokazati što je razlog, tj. potvrditi da je motor imao dovoljno ulja. Probaj se prvo zaprijetiti tužbom!
 
Status
Not open for further replies.