Janjetina u/oko Klisa

FFBikerSar

Well-known member
Pozz svima,

Idem malo do Splita i vozaću se po Klisu, do prijevoja Malaćka i sl. Savjetuju mi za janjetinu restorane Hajduk i Perlica kod Klisa, Boraju prema Vrpolju - gdje je najbolja janjetina? Koliko se kreću cijene - na Vratima Biokova je bilo 150 kn/kg, što je za nas iz BiH "malo" papreno (upola više nego cijene kod nas), al' odmor je odmor...
 
Ima kod "Jokera", "Banjalučki čevap". :neznam:
 
Ja sam bija prije misec dana u Klis na janjetinu i 1 kg= 220 kn!!! :klopa: :drunk:
 
Zog said:
Ima kod "Jokera", "Banjalučki čevap". :neznam:

travnicki ,banjalucki je na gripama isprid male dvorane
 
Zog said:
Ima kod "Jokera", "Banjalučki čevap". :neznam:
Neko vrime je ima dobar giros, čevap mu je uvik bija ka planjotina iz moje radione, a sad mu se sve uzbljutavilo... :smiley: :wink:
Šta se tiče đejnetine, "Torcida" Donje Polje ako je već na Boraji, još par km i to je to... :tongue:
 
pamzor said:
Neko vrime je ima dobar giros, čevap mu je uvik bija ka planjotina iz moje radione, a sad mu se sve uzbljutavilo... :smiley: :wink:
Šta se tiče đejnetine, "Torcida" Donje Polje ako je već na Boraji, još par km i to je to... :tongue:
Nekako mi je ta Torcida u magli...
Tribalo bi ponovit za osvježit memoriju.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
pamzor said:
Neko vrime je ima dobar giros, čevap mu je uvik bija ka planjotina iz moje radione, a sad mu se sve uzbljutavilo... :smiley: :wink:
Šta se tiče đejnetine, "Torcida" Donje Polje ako je već na Boraji, još par km i to je to... :tongue:
Meni na drugom mjestu savjetovaše gostionu "Boraja"
 
Shepa said:
Nekako mi je ta Torcida u magli...
Tribalo bi ponovit za osvježit memoriju.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Je, je dobro zboriš Štrumpfe... (y) :smiley:
 
Boraja mi je vrh, ali mislim da je tamo cca 250kn kil
 
Tutty said:
Boraja mi je vrh, ali mislim da je tamo cca 250kn kil

Sad bio u Boraji, nisu imali janjetine. Pojeo 100 m dalje u Kralju Tomislavu, DOBRA JE, ali je ipak po Bosni bolja
 
Vez said:
je li se i dalje kolju oni na klisu, mislin vlasnici one dvi gostionice....

Cuo sam od frenda iz Splita da im se zbog autoputa toliko smanjio promet, da podvaljuju i priklanog pasa kao janje  :misli:
 
FFBikerSar said:
Cuo sam od frenda iz Splita da im se zbog autoputa toliko smanjio promet, da podvaljuju i priklanog pasa kao janje :misli:

To je uvik bilo, slome mu očnjake i misliš da je janje. :misli:
 
FFBikerSar said:
Sad bio u Boraji, nisu imali janjetine. Pojeo 100 m dalje u Kralju Tomislavu, DOBRA JE, ali je ipak po Bosni bolja

A jebi ga sad, nismo znali pa nas moraš podsjetit  (y) :mrgreen: moga si na mesnu platu ušibenik, kažu da je dobra  :mrgreen: pa uz to i bocu stagnuma iz 1993, pa da vidiš šta je dalmatian ciusine noveaux  :LOL: