Janjetina u/oko Klisa

Gostiona Boraja ili je nema ili je vrhunska, cesti sam gost kod njih i nikad me nisu razocarali.
Cijena je 220 kn, daleko od onih spominjanih 150, dobro se je najaviti telefonom jer se znalo desiti da vrte dva komada i kazu obadva rezervirana.

Svaka preporuka za gostionu Boraja (y), par puta sam pojeo u Tomislavu isto dobro obicno kad u Boraji nebi imali dok sam u Torcidi pojeo par puta dobro par puta lose tako da vise ne navracam kod njih.
 
U Torcidi je loša janjetina i odojak.

using  tapatapa

 
janjetinu jedem samo u vlastitoj reziji..par ljudi i par sati zajebancije..jagnje uvik bude zivo kad dodemo po njega..
 
vule said:
Gostiona Boraja ili je nema ili je vrhunska, cesti sam gost kod njih i nikad me nisu razocarali.
Cijena je 220 kn, daleko od onih spominjanih 150, dobro se je najaviti telefonom jer se znalo desiti da vrte dva komada i kazu obadva rezervirana.

Svaka preporuka za gostionu Boraja (y), par puta sam pojeo u Tomislavu isto dobro obicno kad u Boraji nebi imali dok sam u Torcidi pojeo par puta dobro par puta lose tako da vise ne navracam kod njih.

  +1  (y) za gostionu Boraja.    Uvijek odlična janjetina....  BTW vlasnici su bikeri  (HD i Kawa) 
 
a jel jos valjaju oni u podorljak? Znali su bit super jer je janjetina bila vlastita
 
alpine said:
a jel jos valjaju oni u podorljak? Znali su bit super jer je janjetina bila vlastita
Ako ništa, bar lipo vonja dok prolaziš.

:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
U Torcide na Boraji bia više od nekoliko puta, kruv ispod peke i janjetina uvik vrhunski, a tek janjeće tripice za prste polizat.
 
stsoso said:
U Torcide na Boraji bia više od nekoliko puta, kruv ispod peke i janjetina uvik vrhunski, a tek janjeće tripice za prste polizat.
Nije Torcida u Boraji nego u Donjem Polju...
 
Jemaš prav  :wink:, ali di se nalazila, da nalazila, imaju stvarno dobru janjetinu.
 
Lolo said:
Ak' ti je 150 čuna puno Perlicu zaobiđi u širokom luku  :mrgreen:

Bio sam prosli tjedan konacno i u Perlici, janjetina nista posebno. Uvalili nam i dosta kostiju. Krumpir ispod peke takodjer, mekan. Tomislav na Boraji ima ipak puno bolju ponudu. Ima li tko iskustva sa one druge dvije gostionice kod Perlice, Hajduk i Uskok?

A o Tomislavu...  (y)

http://sibenski.slobodnadalmacija.hr/vijesti/sibenik/clanak/id/505910/reportaza-s-quotputa-janjicaraquot-ivan-burazer-iz-boraje-nesueni-inzenjer-elektrotehnike-pravi-je-nikola-tesla-za-peceno

9066220.jpg