Jeans moto hlače,zapravo traperice

Evo ja npr.nosim Levis 501,u veličini 34/32.Mrvicu komotne ali to je to.Nisam nikad kupio ništa od odjeće a da nisam probao_Osim polo majica i naravno čarapa.Koliko te je ukupno koštalo veliš ??
 
Trilobite 661 Parado TÜV CE 32 ladies jeans 1,00 x 185,95 EUR = 185,95 EUR
Trilobite 661 Parado TÜV CE 36 men jeans long 1,00 x 185,95 EUR = 185,95 EUR
GLS poštovné 1,00 x 16,00 EUR = 16,00 EUR
Poštovné EU - platba předem/kartou 1,00 x 10,00 EUR = 10,00 EUR
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Cena za zásilku (včetně dopravy a DPH): 397,90 EUR
To je bilo
25.7 2017 godine.

Tad su bile takve cijene tada, sad neznam kako su.
Da, ja sam 1.95m/105kg pa sam uzeo "long" verziju, tako da kad sjediš ne dignu se visoko, mi s dugim nogama znamo imat taj problem.
Ja, eto mogu potvrditi da smo s hlačama zadovoljni oboje.
Ja se više vozim , i zaista sam zadovoljan.
Možda preporuka (uzeti u plavoj/jeans boji jer ljeti, sunce, taman motor) zna bit toplo, možda plave nebi toliko privlačile. Ali to je normalno ljeti, a i to su moto hlače ne obični jeans, ozračnici na bedrima dobro funkcioniraju.
Eto, to su neka moja iskustva, generalno sam zadovoljan s proizvodom/hlačama, i nekako ih preferiramo za vožnje, nisam nikad pao s njima, ali, gle, vjerujem da su ipak bolje nego običan jeans.
Dobiješ štitnike/spužve za na bokove i koljena, i iznutra je njihov zaštitni materijal. Tako da, kad nisam u koži, vozim u njima. Zaista rijetko u običnim trapericama,
Gle realno kad sam investirati u njih, onda ih i nosim.
Nadam se da sam pomogao