Jedna kratka voznja

skorpio27

Well-known member
09.04 2007 Erlinsbach CH





Ljepo i suncano posljepodne provedem s zenom malo na setnji isli do jedne crkve  Weissenstein gdje se svake godine krste putnici(motoristi) imali ljep pogled na CH alpe i uz pice malo pricali kak ce za koji dan bit misa i za mene(motoristu).
Kad smo dosli kuci oko 16h palim motor (Suzuki GSX-R 600 "06g)idem napravit jedan krug da iskoristim jos malo ovak ljepi dan.

Kao i obicno prvo napravim par krugova gore dole da malo ugrijem gume i vidim kakva je cesta (suha i cista)bilo nas je par motorista i jedna cura, spustam se nizbrdo u jednom ljevom zavoju dolazim oko 80km/h cjepam zavoj i naletim na auto iz suprotnog smjera koji je imao takoder oko 80km/h koji se nalazio na samoj liniji i udarim u njega,preletim auto padnem nekih 20m od udara i drugi dan se nadem u sok sobi s popucanim tetivama u ljeviom koljenu i jednim zivcem koji pkrece stopalo prema gore!


A u meduvremenu kojeg se nesjecam policajac mi isprica dogadaj; "Prvi motor koji je projurio prestrasio je navadno vozacicu u autu i ona valda jos od soka kad je vidjela mene nije ni reagirala nego je zatvorila oci rekla da ide Crni Vrag prema njoj.

Cura koja je vozila iza mene je uspjela stati i poslje pricala samnom al na Hrvatski posto je negdje odozdola ja sam joj dao mob i ona nazvala moju zenu i rekla kaj se desilo a ja sam joj samo pricao "ja nisam kriv".
Hitna je dosla nakon par min. i odpeljala me u bolnicu zeni nisu dali da se vozi samnom odotraga vec naprjed kod vozaca veli da sam savrseno pricl njem. mada sam tu tek 2g."


Bio sam skroz obucen i imao zastitno kozno odjelo Alpinestars kao i uvjek mada idem samo nekam na kavu( hvala deckima iz www,motori.hr sto su mi pomogli oko odabira jer me stvarno zastitilo),mada gledam vecina nasih motociklista u kratkoj majci i kacigom na laktu!!!


Od motora nije ostalo nista odjelo staro tek par tj ima samo malo ogrebotinu na desnom koljenu al su ga decki iz hitne izrezali skaram na kacigi puko vizir i ogrebana sad stoji u sobi kao uspomena na moju "jednu kratku voznju" kao i sat SWATCH koji je stao u 17h i 3 min.

Sad hodam na stakama mogu malo stat i na desnu nogu al imam langetu al i sad nakom 6mje idem ponovo na operaciju Bruderholzspital(bolnica za sportske ozljede tam je nasa Janica a i mnogi poznati sportasi operirani) da mi spoje tetive(4 zaredom Oltenspital) i nadam se da ce biti zadnja!!!Idem redovito na terapije i vikendom na plivanje da razgibam desnu nogu koja je u pola tanja od ljeve.

Svi pricaju ovdje su super doktori i bolnice,jesu bolnice jako dobro opremljene al dr. rade pogreske meni je ostao u koljenu jedna mala klamerica koja im je za vrjeme operacije valda pala unutra u ranu i to mi rekli tek nakon 3 mje jer su tek tad vidjeli na rengenskim snimkama (promjenio sam odma doktora i otiso u Bruderholz)malo me zaboli kod masaze al ovko ju i ne osjecam da je unutra.



Jedna kratka prica al s sretnim zavrsetkom ja sam hvala Bogu ziv (cuvao me onaj andeo kojem sam se pomolio par sati prije)i nadam se opet da cu moc opet vozit motor!!!
 
Pazit, pazit...

Brz oporavak želim i odmah po novo odijelo i motor!  (y)