Jedna kratka

EXD9M

Member
Da li Vam se ikad dogodilo...

Nikad ne pijem kad vozim motor. 1. i nadam se jedini put---
DDK, nakon toga alkohol, žena kući trudna i zove svakih 30.min. ------ja pijem (ne vodu)  i cijeli život mi ide na živce...ne vidim razlog i ne vidim sreću...
Idiot...imam 2 djece i 3. na putu, posao za kojim bi mi pola foruma pozavidilo i ženu koja je blizanka Angeline Jolie...ali alkohol, nezadovoljstvo...17sto godišnjakinja koja flerta sa mnom...(imam 35)!

Trenutak istine...dosta je...krećem kući...(sad shvaćam zašto Saša hoda uokolo sa vodom u ruci)...
Rakitje, zavoj koji sam prosao  100 puta, rupa, obilazim, fuck...auto...kocnica...klizanje...motor je negdje...ja sam ispod auta!
Hitna, murija, ženin pogled u Vinogradskoj nakon sto je dosla po mene, trbuh (Sofija jos nije vani)...
Moje koljeno, rebra, kičma, motor ???
Ne sjećam se između...?
Kuća, bolovi, motor?

ZRX sa 5500 km, nije više to što je bio. ( a tek sam ga kupio, motor mojih snova)
Moja rebra bole i danas, oštećenje kičme iz mladosti pojačano...koljena ne pitaj...
Popravak (ne pitaj 2kE)
Dozvola by by 15. 5 -  15. 8.
Žena, mrzi me, i motor i sve
17 godišnjakinja (nemam pojma nisam Hank Moody) i nisam je ni cuo ni vidio od tad!

Rezultat...NE PIJ KAD VOZIŠ, NE PIJ KAD HODAŠ... NE PIJ, Život je jedan, a pogled i doživljaj je apsolutno subjektivan....

Danas, volio bih da sam nakon Petrove ravno otišao kući... (i da, razumijem zašto je Saša hodao okolo sa vodom u ruci) vjerujte i ja ću ubuduće...
 
vidim imas sve i to stavljas na kocku  :misli:
nemoj tako, rjesenje nije prestat pit, to nikad nije rjesenje :mrgreen: samo slijedeci put lijepo ko ja, sjedni na bicikl i odi se napit ko covjek pa ako i na povratku padnes, zgulit ces lakat i mozda koljeno ako ces imat srece. al tad ce ti tak i tak biti svejedno =) (y)
ako ides negdje dalje, pa uzmi taxi... imas para jel..

a ovo nezadovoljstvo dijelis sa svim uspjesnim ljudima koji imaju sve. okrenu se ili alkoholiziranju ili drogi. ehh... :misli:
 
Imaš broj od male ? ... sliku možda ?  :mrgreen:

sad je već punoljetna.....  :mrgreen:
 
Da li danas voziš kakav motor?

Tko zna koliko je mala na DDK sjebala takvih  :mrgreen:
 
strasilo said:
Isad je već pmaš broj od male ? ... sliku možda ?  :mrgreen:

unoljetna.....  :mrgreen:
kako ono naš COCE piva?
...more li ,reci more li itko ovu ugaslu sviču upalit
                  reci moreli ...  :misli: :LOL: :jesus:
 
EXD9M said:
Da li Vam se ikad dogodilo...

Nikad ne pijem kad vozim motor. 1. i nadam se jedini put---
DDK, nakon toga alkohol, žena kući trudna i zove svakih 30.min. ------ja pijem (ne vodu)  i cijeli život mi ide na živce...ne vidim razlog i ne vidim sreću...
Idiot...imam 2 djece i 3. na putu, posao za kojim bi mi pola foruma pozavidilo i ženu koja je blizanka Angeline Jolie...ali alkohol, nezadovoljstvo...17sto godišnjakinja koja flerta sa mnom...(imam 35)!

Trenutak istine...dosta je...krećem kući...(sad shvaćam zašto Saša hoda uokolo sa vodom u ruci)...
Rakitje, zavoj koji sam prosao  100 puta, rupa, obilazim, fuck...auto...kocnica...klizanje...motor je negdje...ja sam ispod auta!
Hitna, murija, ženin pogled u Vinogradskoj nakon sto je dosla po mene, trbuh (Sofija jos nije vani)...
Moje koljeno, rebra, kičma, motor ???
Ne sjećam se između...?
Kuća, bolovi, motor?

ZRX sa 5500 km, nije više to što je bio. ( a tek sam ga kupio, motor mojih snova)
Moja rebra bole i danas, oštećenje kičme iz mladosti pojačano...koljena ne pitaj...
Popravak (ne pitaj 2kE)
Dozvola by by 15. 5 -  15. 8.
Žena, mrzi me, i motor i sve
17 godišnjakinja (nemam pojma nisam Hank Moody) i nisam je ni cuo ni vidio od tad!

Rezultat...NE PIJ KAD VOZIŠ, NE PIJ KAD HODAŠ... NE PIJ, Život je jedan, a pogled i doživljaj je apsolutno subjektivan....

Danas, volio bih da sam nakon Petrove ravno otišao kući... (i da, razumijem zašto je Saša hodao okolo sa vodom u ruci) vjerujte i ja ću ubuduće...

stisla zena a...  :LOL: