Jeftini kombinezoni bikerszone.co.uk

Moras dobro prostudirati velicinu broja,ja sam narucio kisnjak xxl, stigao je, i pise xxl. , al nesto kao L. ,hocu reci da je mal, al je bio dobar,steta,prodao sam ga .,tako da moto-odjecu nebi narucivao on-line,jedino probati,al to je moje iskustvo... ;)
 
imam na lageru M-Tech jednodijelnih odijela, pa mogu sloziti dobru cijenu dok se ne rasporda lager. Dalje sumnjam da cu se time baviti, barem u nekom kratkom roku :mrgreen:

Da ne ulazim u dublje price, ali ovo gore je Pakistan, neoriginal, itd. Kad padnes, ode sav, onda skuzis kaj si kupio..nis novo, na trzistu 100g.
 
To nije shop, privatna kuca, oni to ne rade nego roba dolazi iz Pakistan. Narucis vec standard size ili ako hoces po mjeri, posalju ti chart kako i sto da izmjeris
Sad ista odijela u skoro pol cijene narucis od krojaca u Pakistan. Ja sam uzeo two piece leathers sve po mjeri, 280 funti plus 50 funti postarine.
sve stima isto kao original.
 
imam na lageru M-Tech jednodijelnih odijela, pa mogu sloziti dobru cijenu dok se ne rasporda lager. Dalje sumnjam da cu se time baviti, barem u nekom kratkom roku :mrgreen:

Da ne ulazim u dublje price, ali ovo gore je Pakistan, neoriginal, itd. Kad padnes, ode sav, onda skuzis kaj si kupio..nis novo, na trzistu 100g.
Imaju kakve jakne?
 
Ako zelis proci jeftinije pokusaj proguglati disport


Loris Majcan nosi njihova odijela na utrkama i sumnjam da su losi. Cak mislim da su jedno vrijeme imali i popust.

Ja sam baš prije koji dan naručija u Lorisa...meni je mjerilo kvalitete to da je ministar par puta imao težak pad na grobniku i uvik uzme opet isto odijelo tako da ako njemu vrijedi i meni će 😁
 
Ja sam baš prije koji dan naručija u Lorisa...meni je mjerilo kvalitete to da je ministar par puta imao težak pad na grobniku i uvik uzme opet isto odijelo tako da ako njemu vrijedi i meni će 😁

Da sad sam se sjetio da je Loris letio sa njim a isao je skoro 2 glave, motor skrkan a on se samo natukao i ogrebao odijelo. Hrvatski proizvod :D

Koliko se sjecam nisu skupi a mogu raditi i replike reklama :D
 
Da sad sam se sjetio da je Loris letio sa njim a isao je skoro 2 glave, motor skrkan a on se samo natukao i ogrebao odijelo. Hrvatski proizvod :D

Koliko se sjecam nisu skupi a mogu raditi i replike reklama :D

A gledaj nije to za nekog ni jeftino...600e odijelo izađe...trenutno npr možeš nać na louis ili fc moto alpinestars za 650e ...al eto uvik san tija probat takvo odijelo pa me baš zanima kako će to ispast...nadan se da ga neću testirat 😁
 

Attachments

  • IMG_20201230_200000_854.jpg
    IMG_20201230_200000_854.jpg
    55.7 KB · Views: 144
znači i ministar je fake..😱

jel si uzeo model za naguravanje po stazi ili obični..😁😁
 
Bacite malo oko na cijene Kushitanija ,ovih 600,700;eura je prihvatljivo,mada je mnogima kod nas i ovih šesto eura nedosanjani san kad treba odvojiti pinku za pošteni kombinezon ,bio on jednodijelni ili dvodjelni. :cool: 🍻
 
jednodijelno odijelo pa da je skupo za 600e...stvarno se vremena mijenjaju..ona prava sve skuplja, ocekivanja nikad veca..ali eto...realno, nemas za odijelo i kacigu, ne ides na stazu..sve dalje je trla baba lan..

Onaj koji misli da je to sve isto, taj ce past sa 12km/h, i kukat zlu sudbinu..jbg :mrgreen:
 
Ja na 190 i 122 kg se ne usudim ni zamisliti kako bi izgledao u tome 🤭
Vjv kao neka zaba...ali jednom dana cu si to priustit jer kako cujem puno je lakse vozit u tome.
Nisam nikad pa i ne znam..realno za moju voznju ni ne treba ali zaba vidila da se konj potkiva pa i ona digla nogu xD
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja na 190 i 122 kg se ne usudim ni zamisliti kako bi izgledao u tome 🤭
Vjv kao neka zaba...ali jednom dana cu si to priustit jer kako cujem puno je lakse vozit u tome.
Nisam nikad pa i ne znam..realno za moju voznju ni ne treba ali zaba vidila da se konj potkiva pa i ona digla nogu xD

Najlakše je vozit u rebama, jaketi i bez rukavica. Najbolji feeling, najlakše se prebacivat...

Ako je toplo.

Sve ostalo je tu zbog sigurnosti, vremenskih uvjeta i modeliranja.