Jeftini kombinezoni bikerszone.co.uk

Nedavno sam prodavao novi jednodjelni perforirani Dainese Laguna. Trazio i dobio 400 eur, nije bas otislo odmah. Pisem u kontekstu pakistanskih no nejmova ili raznih Vanuccija. Na adresu motori.hr stignu barem tri ponude tjedno, mogu vas spojiti sa pakijima pa da budete prva ruka.... :mrgreen:
 
jednodijelno odijelo pa da je skupo za 600e...stvarno se vremena mijenjaju..ona prava sve skuplja, ocekivanja nikad veca..ali eto...realno, nemas za odijelo i kacigu, ne ides na stazu..sve dalje je trla baba lan..

Onaj koji misli da je to sve isto, taj ce past sa 12km/h, i kukat zlu sudbinu..jbg :mrgreen:
Ma ka šta san u napisa gore nekome je skupo a tog nekog gledan kao prosječnog hrvatskog gradanina....nitko sretniji od nas da je svim hrvatima 600e sitniš😁
 
Ja na 190 i 122 kg se ne usudim ni zamisliti kako bi izgledao u tome 🤭
Vjv kao neka zaba...ali jednom dana cu si to priustit jer kako cujem puno je lakse vozit u tome.
Nisam nikad pa i ne znam..realno za moju voznju ni ne treba ali zaba vidila da se konj potkiva pa i ona digla nogu xD
Izgledao bi kao teletabis 😂
 
Nedavno sam prodavao novi jednodjelni perforirani Dainese Laguna. Trazio i dobio 400 eur, nije bas otislo odmah. Pisem u kontekstu pakistanskih no nejmova ili raznih Vanuccija. Na adresu motori.hr stignu barem tri ponude tjedno, mogu vas spojiti sa pakijima pa da budete prva ruka.... :mrgreen:


Jel to ide preko Srkija? 100 % 😄
 
  • Like
  • Haha
Reactions: prpa and Dene
A gledaj nije to za nekog ni jeftino...600e odijelo izađe...trenutno npr možeš nać na louis ili fc moto alpinestars za 650e ...al eto uvik san tija probat takvo odijelo pa me baš zanima kako će to ispast...nadan se da ga neću testirat 😁
Lako tako kad imas jake sponzore :)
 
  • Like
Reactions: zadro_st
Ma ka šta san u napisa gore nekome je skupo a tog nekog gledan kao prosječnog hrvatskog gradanina....nitko sretniji od nas da je svim hrvatima 600e sitniš😁

nemoj krivo shvatiti, ali promasena poanta..ako ti treba jednodijelno odijelo, onda ne planiras samo po gradu voziti..ako ti je skupo sve zajedno, ne vozis..kaciga i odijelo spasavaju svasta nesto..i dzaba sto lijepo izgleda kad zapnes za kamencic prilikom prevrtanja..banalno, ali realno..
 
3000€:)

mozda da sporije pisem..rekoh da 600€ nije puno za jednodijelno odijelo, dok ona gore ne vrijede ni 200€...

sto se M-Tech tice, rekoh lager, znaci cijena ok za tih par sto je ostalo..ako zelis, mogu malo i o nekim davnim vremenima kada je vlasnik M-Techa bio Mastrotto..ali sto bi ti to znacilo, jel? Danas je ostalo ime..ne i vlasnik..
 
Gledam neka kozna dvodijelna odijela.
Znam da ovisi od modela i sl., ali koje su marke među kvalitetnijima?
Ixs, Held, Modeka, Arlen Ness, Berik, Sidi, Spyke, Büse...
 
Ja bi uvijek isao rađe na neke ne brendirane proizvođače tipa ovi naši ARMIS, Plus racing ili slični. Imam zimske i kožne rukavice od Plus racing i pokazale su sr puno bolje od recimo skupljih rukavica od Helda, koje su se poraspadale nakon 2 godine, a nisu bile baš ni najjeftiniji model (100€)
Napravili su englezi neko testiranje pa je ispalo da su Dainese i Alpinestar među najgorima.
 
  • Like
Reactions: diesel power
kad sam ja zadnji put strugao po asfaltu ispostavilo se da dainesova jakna od 750 e ima metal unutra na protektorima laktova ...
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Nedavno probao Armis jaknu,tako je dobra i daje brutalan osjecaj sigurnosti da bi skocio s motora 🤣
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Meni moj Texport zakon :cool:

Samo sto moram stalno pazit koliko jedem da ga ne prerastem :mrgreen:

33A708D4-2A8A-4F12-84E9-D43F693FC218.jpeg
F1FB97F3-988E-4842-8CEF-27610A1D89B0.jpeg
 
Malo sam se raspitao oko tih kombinezona..Armis,Disport sve se to proizvodi u Pakistanu..Koliko sam ja shvatio ovi u HR su samo kao neki posrednici ali bar imaš neku garanciju.Na proljeće ću vjerojatno uzet jedan od tih dva 👍
 
3000€:)

mozda da sporije pisem..rekoh da 600€ nije puno za jednodijelno odijelo, dok ona gore ne vrijede ni 200€...

sto se M-Tech tice, rekoh lager, znaci cijena ok za tih par sto je ostalo..ako zelis, mogu malo i o nekim davnim vremenima kada je vlasnik M-Techa bio Mastrotto..ali sto bi ti to znacilo, jel? Danas je ostalo ime..ne i vlasnik..

znamo, znamo.. prosvijetlio si nas..sve je smeće, osim araija, šuplje cijevi i m-techa od prije 15 godina..
 
Stavljaju i kakve protektore, leđa, ramena, laktovi?


protektori sa homologacijom, dobijes i sve deklaracije.. ak hoces, ja ti dam da pregledas kombinezon koji sam ja sebi uzeo...

ja ih gledam od pocetak od kako su krenuli i nisam se odlucio na kupnju dok nisam bio zadovoljan nivoom na koji su dosli, kad sam vidio da nemam zamjerki na par komada koji su stigli, bilo je vrijeme i za moj.


da se razumijemo, daju se dobit dobre cijene i za poznate brendove, međutim ja ne ulazim u standardne konfekcijske brojeve tako da je custom made bio jedini izbor u mom slucaju... i odusevljen sam