Jel bu kaj?

burnout

Active member
Eto vracam se prije nekih pola sata doma , vozim curu doma i kad sam se vraćao išao sam drugim putem i naletim na murju  :shock:
Provjerio prometnu i vozačku i skužio da sam po ovom novom fakin zakonu i onda me spitava zakaj se vozim a ne smijem , ja njemu tak i tak.
Nisamo pio , al nit me provjeravao , zapisao si je u biljeznicu moje ime i prezime i ime oca. Pital sam ga jer bum dobil kakvu kaznu pa mi je rekel da NE.
Sad mene zanima dal mi moze oderat kaznu ak se npr sad predomisli?  :misli:
Pozdrav
 
Kaznu ti ne može oderati, jer je za to prekasno, ali ako ima podatke, može podnijeti "Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka" nadležnom Gradskom sucu za prekršaje.
 
PLACENIK said:
O kojem je zakonu rijec?

Onaj "pametni" koji kaže da ne smijem voziti auto poslije 23:00 do 5 ili 6 ujutro  :palacdolje:
Možda me pustil kad je vidjel da imam posebno položene M i A kategorije od prije par godina pa zato.  :misli:
A dobro pa nebu im se dalo s menom jebat ima onih kaj su si cugnuli.
A ak bu kaj onda se bum žalil
 
Ma ne virujem da ce ista bit od toga. U slucaju da i bude, to ces platit za godinu i po dana, a najvjerovatnije neces morat platit nista jer ce otic u zastaru. Uglavnom kad ti dode rjesenje zali se!! 
 
Neće ti napisat nikakvu kaznu, to te samo zapisao tako da ima kao u evidenciji, ako to opet napraviš onda će te kaznit. Tako su i nas uhvatili u Sl. Brodu, mi nabacili par utrka ubrzanja i neko zvao muriju, oni došli popisali nas i ništ od toga. Nemoraš se bojat!
 
Webfreak said:
Neće ti napisat nikakvu kaznu, to te samo zapisao tako da ima kao u evidenciji, ako to opet napraviš onda će te kaznit. Tako su i nas uhvatili u Sl. Brodu, mi nabacili par utrka ubrzanja i neko zvao muriju, oni došli popisali nas i ništ od toga. Nemoraš se bojat!

Pa jeboga pa nisam ja trke vozio , bi se moja stara mečka raspala  :LOL: , al to mi drugi put da su me na istom mjestu zaustavili . I prvi puta me pustili jer sam napuhal 0.0 a išel sam s oproštaljke i ročkasa  :mrgreen: Sreća kaj sam moral iti kasno u noć po starog na jednu feštu pa nisam niš pil  (y)
 
Nemojte dečka zavaravat! Mene su zadnjia 3-4 puta kad su me zaustavili uzimali samo podatke i upisivali u blok,i za svaki prekršaj mi je stigao poziv za sud! A ni zastara ne dolazi tako lagano ko što je nekad dolazila! Nedavno sam bio na maloljetničkom sudu iako imam 19 g.,sjetili se poslat poziv da ne ode u zastaru! Prigovori,žalbe i nada da će otići u zastaru su jedino što ti preostaje nažalost!
 
Meni ta probna istice u 10 mjesecu...inace zaustavili su me par puta svaki put sam se uredno "izvukla",ali frend iz kvarta nije...sve su to gospoda uredno i zabiljezila,a i na kraju naplatila.
 
teacherica said:
Meni ta probna istice u 10 mjesecu...inace zaustavili su me par puta svaki put sam se uredno "izvukla",ali frend iz kvarta nije...sve su to gospoda uredno i zabiljezila,a i na kraju naplatila.
lako tebi kad si žensko...a vidite ljudi kako je svijet nepravedan....
 
meni su isto tako par puta rekli da necu dobiti kaznu ,pa slucajno svaki put dodje kuci. gadovi :palacdolje:
 
triple_9 said:
meni su isto tako par puta rekli da necu dobiti kaznu ,pa slucajno svaki put dodje kuci. gadovi :palacdolje:
to je zato jer te mrze zbog toga što imaš šugav motor..hehehehehe
 
Potpuno ista stvar mi se desila prije par dana u otprilike istu uru kad si postavio topic.
Imam "A" već 6 godina, a "B" moram produžiti idući mjesec nakon prve dvije godine.
I još hoće da mi naplati pojas, a imao ga vezanog, otkopčao se kasnije kad sam trebao dohvatiti dokument - mulac neki, vjerojatno ni sam nema 2 godine staža  :palacdolje: da mi je znati mora li mamu pitati smije li izaci tako kasno i kako ce se vratiti doma kad ni sam ne smije voziti...

A da mi je naplatio morao bi ponovo polagati i štajaznan, srećom stariji kolega imao razumjevanja...
 
burnout said:
...moje ime i prezime i ime oca.

Malo offtopic ali me zanima zašto je ime oca bitno? Da me to policajac pita, mi se desilo jedino u cro  :misli: