Jel netko išao?

Isao moj stari... Prije 30-ak godina  :mrgreen:
Mozda su se u medjuvremenu modernizirali.... Oni su tada morali sami napraviti splav s kojom su isli, a jeli su samo sta upecaju...  :shock:
 
live-for-ride said:
Baš gledam ovu ponudu i čini mi se interesantno pa bi popunio onaj produženi vikend u 6 mjesecu (ako ga ne ukinu). Da li je netko bio u tom kampu i na raftingu, kakve su cijene doplate za klopu i sl...? Svaka informacija je više ne go dobrodošla.

http://www.ponudadana.hr/Drugi_najveci_kanjon_nakon_Grand_Canyon_a___NP_Tara_rafting_i_dva_nocenja_za_135kn__adrenalinska_avantura_i_uzivanje_u_prirodi-2601_1

Bio sam ja prosle godine a idem i ove krajem 5 mjeseca .Sto te zanima  :misli:
 
(y) Ima nas još koji smo kupili kupone, ali mislim da za taj produženi vikend više nema mjesta
 
Koji produzeni vikend  :misli: :misli: Nisam ja kupovao nikakve kupone nego dogovorio direktno sa vlasnikom rafting i hranu.Pice se placa odvojeno
 
vickodu said:
Koji produzeni vikend  :misli: :misli: Nisam ja kupovao nikakve kupone nego dogovorio direktno sa vlasnikom rafting i hranu.Pice se placa odvojeno
Ma imaš na raznim stranicama jeftine ponude za rafting, pa kad uplatiš dobiješ kupon (nešto kao vaučer)
 
zanimljiva ponuda, a nije predaleko, dalo bi se razmisliti  (y) (y)
 
Zanimaju me cijene klope i da li je prijevoz iz kampa organiziran, koliko košta doplata za one dodatne zajebancije džipovima, kakav je spust rijekom (bio par puta na Dobri i bilo mi je ok pa ako se ikako može usporedit) sl. Sutra provjerim za ovaj produženi vikend. Neki drugi termini  mi nisu baš opcija tak da me ovo zbediralo ako je zauzeto. Ako to ne upali, vjerojatno ću zapaliti  samo do Sarajeva, ako ako je smještaj problem, ponesem šator i to je to.
 
Dragi i ja bili prije dvije godine. Toplo preporucam, od predivne prirode, dobrog raftinga, odlicne klope u ogromnim kolicinama, ugodnim i usluznim domacinima, simpa smjestaj u drvenim satorima-po meni nije potrebno nista bolje,ziva muzika...nazalost nismo isli na Durmitor, ali neki par koji je bio kaze da se svakako isplati vidjeti. Na povratku otisli u Sarajevo na cevape, pa Mostar i nazad na more...nezaboravnih 3 dana!!

Kamp IVONA rafting team
 
live-for-ride said:
Zanimaju me cijene klope i da li je prijevoz iz kampa organiziran, koliko košta doplata za one dodatne zajebancije džipovima, kakav je spust rijekom (bio par puta na Dobri i bilo mi je ok pa ako se ikako može usporedit) sl. Sutra provjerim za ovaj produženi vikend. Neki drugi termini  mi nisu baš opcija tak da me ovo zbediralo ako je zauzeto. Ako to ne upali, vjerojatno ću zapaliti  samo do Sarajeva, ako ako je smještaj problem, ponesem šator i to je to.

Prijevoz iz kampa je organiziran .Rafting kreće iz CG tako da je sa sobom potrebno uzeti putovnicu .Dva noćenja sa hranom ,raftingom i izletom na Perucicu (jedina prasuma u ovom djelu Evrope ) Mislim da je bilo 120 EUR . Bez izleta na Perucicu 90 eur
 
vickodu said:
Prijevoz iz kampa je organiziran .Rafting kreće iz CG tako da je sa sobom potrebno uzeti putovnicu .Dva noćenja sa hranom ,raftingom i izletom na Perucicu (jedina prasuma u ovom djelu Evrope ) Mislim da je bilo 120 EUR . Bez izleta na Perucicu 90 eur
:jesus: Mi uplatili takve aranžmane sa foto safarijem na "Crno Jaje" za 209,00 kn po osobi  :D
Danas je rezerviran termin  (y)
 
robspolj said:
:jesus: Mi uplatili takve aranžmane sa foto safarijem na "Crno Jaje" za 209,00 kn po osobi  :D
Danas je rezerviran termin  (y)

Zaboravio si da treba nesto i jesti dok si gore  :mrgreen:
 
robspolj said:
:shock: Do onih tvojih 120 + 90 Eura se ima šta jesti i piti  :D

za tu lovu u bosni živiš mjesec dana ko car  (y) :D
 
robspolj said:
:shock: Do onih tvojih 120 + 90 Eura se ima šta jesti i piti  :D

Nije 120 +90 nego je ili 120 ili 90 . Odnosno ima varijanta jedna noc hrana +rafting 55 EUR  :wink: 120 je varijanta sa 2 noćenja hrana ,rafting ,safari.90 je varijanta dva noćenja,rafting hrana
 
Danas sam se čuo s njima tak da najvjerojatnije idem u 6 mjesecu na onaj produženi vikend :D
Ne može bolje. Samo da mi po putu ne pada kiša, ipak je to oko 500 km iz Zagreba. Polazak petak ujutro, rafting subotom i nedjelja nazad.