Jel ovo od nekog sa foruma?

Ljubo_01 said:
Ma nisam, sorry. Malo mi je zao sto je decko, bez obzira na rezultat, ulozio vremena i znoja u taj motoric a ljudi ga pljuju. Malo mi ga je zao jer nam ne uspije svaki put ono sto zamislimo, ili nam uspije ali se svidja samo nama - a cesto nemamo ni mogucnosti. Najlakse je otici sa brdo love u neki skupi stidio pa ti ga saliju u platiku i perlice i onda se ti kurcis kakav su biker a neznas mu ni ulje promjeniti.
Ja bi osobno full volio da je takvih hrabih ljudi cim vise. Bas bi bilo fora da svako svom motoru moze dati neki osobni pecat po cemu bi se znalo da je to samo njegov. Da mu motor ima dusu. Sta mislis zasto su japanske jurilice u odnosu na ..recimo HD puno, puno jeftinije? Jer ih stancaju na kile i ima ih kao pljeve.
Izvini jos jednom i nemoj se ljutiti. Bilo je upuceno svima ali si mi ti bio zadnji na listi pa sam se morao uhvatiti za nekoga

Ma nema frke.Zivio (y)
 
znam tog lika inače, kak je rečeno iz gorice je al ja nebi pljuvo po njemu iako ni meni motor nije nešto al lik inače prodaje rabljene gume, skoro nove za siču pa sam si ja jako dobar s njim. :mrgreen:
 
o ukusu se ne raspravlja..svatko ima svoje. I kada bude netko od vas(ako tu uopće ima sposobnih)napravio bilo što..pa kada se po tome,kak vi to zovete "ptičjem abortusu",bude pljuvalo...htio bi vas vidit. :evil: :evil:
Čovjek je u taj strojček uložio jako puno truda,nije samo zaljepio naljepnicu...i to treba poštovati,kada to naučite biće sve ok,i tada ćete imati moj respekt..a do tada  :palacdolje: :palacdolje:
 
Vukopas said:
o ukusu se ne raspravlja..svatko ima svoje. I kada bude netko od vas(ako tu uopće ima sposobnih)napravio bilo što..pa kada se po tome,kak vi to zovete "ptičjem abortusu",bude pljuvalo...htio bi vas vidit. :evil: :evil:
Čovjek je u taj strojček uložio jako puno truda,nije samo zaljepio naljepnicu...i to treba poštovati,kada to naučite biće sve ok,i tada ćete imati moj respekt..a do tada  :palacdolje: :palacdolje:
sad sam uvrijeđen
 
Vukopas said:
o ukusu se ne raspravlja..svatko ima svoje. I kada bude netko od vas(ako tu uopće ima sposobnih)napravio bilo što..pa kada se po tome,kak vi to zovete "ptičjem abortusu",bude pljuvalo...htio bi vas vidit. :evil: :evil:
Čovjek je u taj strojček uložio jako puno truda,nije samo zaljepio naljepnicu...i to treba poštovati,kada to naučite biće sve ok,i tada ćete imati moj respekt..a do tada  :palacdolje: :palacdolje:
  Potpisujem
 
Ljubo_01 said:
Ako si tako uvrijedjen i iznenadjen, stavi sliku svoje beskrajno lijepe prerade tu pa da onda vidimo komentare...

ne tvrdim da je moja prerada pesprijekorna nego da sam u stanju napravit bilokakvu preradu!!
niti sam imo nekaj protiv jojove prerade. voše cjenim lošu preradu iz vlastitih ruku nego ekipu kojoj netko drugi radi motor pa se poslije hvalisaju!!
btw. moja honda je i moja treča prerada koja je nastala iz totalke uz možda potrošenih 2000kn a da sam imo (imam)para a ne da živim od đeparca kupio bi bolji motor i njega složio. u moj motor nije nitko ni prstom tako, sve sam od šarafanja od lakiranja! ono kaj je falilo napravljeno je a ne kupljeno! sa svojih 17-18g.

ak te baš zanima:

valjda znaš kak izgleda orginal

ne mislim se ja sad hvalisat il svađat al mi smeta kad netko misli da zna kaj sve netko može.
bolje da odemo na pivu i zajebavamo se a ne da se prepiremo oko nečega kaj se nemože mjerit.
 
Concept said:
... više cijenim lošu preradu iz vlastitih ruku nego ekipu kojoj netko drugi radi motor pa se poslije hvalisaju!!........
Ovime smo rijesili sve.
Ta piva koju si spomenuo ce biti na moj racun.

Upravo si u kratko rekao ono sto ja mislim i osjecam. Bas zato mi je krivo sto se ljudi ismijavaju sa ovom preradom u koju je ulozeno dosta vremena i truda a voze standardne motore koje vozi svaki tatin sin ciji se tata snasao na vrijeme pa ulovio neku lovu.
 
Slažem se sa prethodnim, ali još više cijenim kad neko napravi preradu od novog motora, a ne kad je prisiljen zbog štete - a takivh su večina u Hrvatskoj i onda svakakav kupus nazivaju preradom.
 
Concept said:
sad sam uvrijeđen
ako to tako smatraš...budi uvrijedjen i dalje,ljudi kuže što sam ja htio reći,a za tebe uopće nemam mišljenje..još.
Uopće neznam zašto si se prozvao..ja tebe nisam citirao,sredio si motor kolko se vidi na slikama majstorski i poslije toga truda da ti netko kaže da je to shit? alo?!..razmisli malo..
nisam imao namjeru vrijedjati nikoga,a ukoliko se netko smatra uvrijedjen,šta ću mu ja..
 
meni je zasmetalo ono što si u zagradi napiso, ˝ako tu uopče ima sposobnih˝, mislim da tu ima više nego sposobnih al ako se to odnosilo na one koji pljuju onda smo se krivo razumjeli. :wink:
 
Concept said:
meni je zasmetalo ono što si u zagradi napiso, ˝ako tu uopče ima sposobnih˝, mislim da tu ima više nego sposobnih al ako se to odnosilo na one koji pljuju onda smo se krivo razumjeli. :wink:
sposobni se ne razbacuju znanjem :mrgreen:
...krivo razumjeli  :wink:..ma nema beda,možda sam zakomplicirao ,a jbga,ipak..sitne su ure,a i sa susreta u Samoboru sam tek stigao.
(y)
 
Vukopas said:
o ukusu se ne raspravlja..svatko ima svoje. I kada bude netko od vas(ako tu uopće ima sposobnih)napravio bilo što..pa kada se po tome,kak vi to zovete "ptičjem abortusu",bude pljuvalo...htio bi vas vidit. :evil: :evil:
Čovjek je u taj strojček uložio jako puno truda,nije samo zaljepio naljepnicu...i to treba poštovati,kada to naučite biće sve ok,i tada ćete imati moj respekt..a do tada  :palacdolje: :palacdolje:
Respekt svakom ko si je dao truda proveo par mjeseci u garazi i napravio nesto po svom gustu.
 
Sve ovo stoji... ali je motor toliko gadan da bi ga trebalo ispalit u orbitu pa nek se vrti oko zemlje...
 
badja said:
dobro si to napisao, motor je ružan, ali dečko pod jajima ima ipak neku mašinu. Uz neke korekcije bi  se dalo nekaj napravit i izgledao bi puno bolje.
I na kraju ak stvarno voliš 2 kotača onda voliš sve motore.(male,velike,R-ove,nekede,cross.......)samo neke malo više! (y) (y) (y) (y)

potpisujem  (y) (y) (y)