Jel ovo od nekog sa foruma?

čovjek si je dal truda, možda ima malo drukčiji ukus al je sve napravljeno kvalitetno za ratliku od nekih prerada za koje naznaš koju sekundu če se raspast. i zato nemojte više pričat gluposti jer ko zna, možda se za koju godinu promjene stilovi i ovaj motor postane prava ljepotica. :jesus:
 
Ljubo_01 said:
Ovime smo rijesili sve.
Ta piva koju si spomenuo ce biti na moj racun.

Upravo si u kratko rekao ono sto ja mislim i osjecam. Bas zato mi je krivo sto se ljudi ismijavaju sa ovom preradom u koju je ulozeno dosta vremena i truda a voze standardne motore koje vozi svaki tatin sin ciji se tata snasao na vrijeme pa ulovio neku lovu.

Samo mala ispravka: Ako netko vozi standardni motor ne znači da mu ga je tata kupio!!!  :LOL:

Što se tiće prerade da ne OT-am, sviđa mi se sve osim repa... (y)

BTW, idem i ja na tu pivu!!!  :drunk:
 
vidio sam ga na našem riječkom oemweu,i kasnije u puli. Malo je drugačiji..a čini mi se da je vlasnik upravo to htio i napraviti.
 
Vukopas said:
vidio sam ga na našem riječkom oemweu,i kasnije u puli. Malo je drugačiji..a čini mi se da je vlasnik upravo to htio i napraviti.
I ja sam ga vidio na OMWu i mogu reći da mi je izgledao puno bolje nego na fotkama
 
ima još jednog ali taj je original, inače čovjek je član MC"TUR BIKERS" i time je shvatljivije zašto mu piše "tatanka"
to ste ih vidjeli kad su išli u pulu na susret prošli vikend