Jel ovo od nekog sa foruma?

jebote kak je ružan, fuj sav sam se naježio.
nije toliko ni ružan koliko je gadan

Imamo najružniju hrvatsku preradu
 
U prvu ruku sam pomislio da pretjerujete, no kad sam povecao slike vidio sam da ste u potpunosti u pravu. Pa daj covjece skidaj to i stavljaj serijske dijelove. Ovo je krajnji neukus. :palacdolje:
 
Pevec, prva asocijacija.....nova YAMAHA....!!!

To je izložbeni primjerak?..... :rofl:
 
motor je u vlasništvu jednog motorista
iz v. gorice po imenu jojo jebi ga ime govori sve  :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:
 
nije baš ljepotan ali da je drugaciji je i samo radi toga može proci
Meni je gori onaj sa guzicom od skutera, kad je nešto  prišiveno cisto da stoji  dok ovdje ipak ima malo truda
hvala bogu što svi nemamo  isti ukus te što nisam blizu USA  :mrgreen:
 
pa ni meni nije baš po ukusu.... ali kao prerada definitivno prolazi...  :mrgreen:
 
tutankamon said:
piaggio :LOL:  :LOL:
Ajde, ajde, nije tako strasno. Da mu je skinuti onu piramidu sa zadnjeg sica nebi bio tako gadan. Cak bi se i Betmen okrenuo za njim :sismis:.
Ali decku svakako treba odati malo poštovanja zbog ulozenog truda i pokusaja. Ipak je malo drugaciji
 
LJ said:
Ajde, ajde, nije tako strasno. Da mu je skinuti onu piramidu sa zadnjeg sica nebi bio tako gadan. Cak bi se i Betmen okrenuo za njim :sismis:.
Ali decku svakako treba odati malo poštovanja zbog ulozenog truda i pokusaja. Ipak je malo drugaciji

decku svakako treba odati malo poštovanja što se uopće vozi s tim po gradu :LOL:
 
Igormeister said:
Piramida, fakat!
Jel to piše Tutankamon na njoj?  :mrgreen:

nemoj me jbt, ma nije valjda toliko lud da i to napiše :LOL:  :LOL:  :LOL:


btw: više bi mu pristajao nick od onog SLAMNATOG :LOL:
 
Momak si je dao truda i to treba cijenit! U svakom slucaju je bolje imat ovakav nego nikakav ili neki skuter okolo vozat i pljuvat okolo po necijem trudu,a i nemaju svi veliku platu ili "tatu" pa da im kupi motor-ko je da je ima pivu od mene-zivio! (y)