Jel smije 98 u RR

Status
Not open for further replies.

A rs250

Active member
Jel smijem sipati Super98 u 1000 RR sc57....imam otvoreni izduv i skinut je katalizator?

Citao sam dosta tema,ali eto da vas konkretno pitam?
Osjetim da mi motor bolje radi na super?

Hvala
 
mislim da smiješ...u specifikacijama papira pretpostavljam da ti piše koristiti gorivo iznad 92 oktana...kad ljudi sipaju 100 i sve ok onda mislim da je ok i ovo samo bezolovni i bez sumpora naravno...
 
Ja mislim da je super 98 olovni....ali nemam katalizator znam da njemu olovo smeta?Ne znam jel jos cemu smeta?
 
A rs250 said:
Ja mislim da je super 98 olovni....ali nemam katalizator znam da njemu olovo smeta?Ne znam jel jos cemu smeta?
Da, jedino je Inin olovan. Ne znam s obzirom da nemaš katalizator, neka se netko javi, mada bi ja onda rađe točio Tifonov 98 ili OMV 100, mada svaka čast ak osjetiš razliku.
 
olovni benzin se vise gotovo i ne moze kupiti u RH

to sto netko sipa 100 oktansko gorivo, nece steiti motoru, za razliku alo sipas gorivo premale oktanske vrijednosti,

super 98 znaci da gorivo ne zadovoljava EURO (ne znam broj) normu,

drugim rijecima sadrzi vise sumpora i inih tvari, te krute cestice koj esu veceg promjera nego sto je to propisano euro normom.
 
Imas milion tema o gorivu...upotrijebi trazilicu. Ne otvarajte nove teme sa ovako banalnim pitanjima
 
Status
Not open for further replies.