Jeli moguće da 1. servis dođe 200E??

toniivo

New member
Poštovani,

Imam Bmw f 800r kupljen u italiji (7000E, glanc novi ). S obzirom da mi je motor pod garancijom 1. servis sam morao napraviti u ovlaštenom servisu.Po preporuki poznanika dao sam  ga u servis u Ljubljanu te  me taj 1. servis ( izmjena ulja, filtra ulja.... ) došao 200E!!! ima li netko slična iskustva  s Bmw ovlaštenim servisima ?
 
Zasto nebi bilo moguce  :misli:
 
To je uobicajena tarifa u ovlastenom BMW servisu.
U Grazu sam pitao za 1200 gs i cijena je 250 eura.
Kod nas u BMW homic 1100 kn
 
toniivo said:
Poštovani,

Imam Bmw f 800r kupljen u italiji (7000E, glanc novi ). S obzirom da mi je motor pod garancijom 1. servis sam morao napraviti u ovlaštenom servisu.Po preporuki poznanika dao sam  ga u servis u Ljubljanu te  me taj 1. servis ( izmjena ulja, filtra ulja.... ) došao 200E!!! ima li netko slična iskustva  s Bmw ovlaštenim servisima ?
napisi sta su sve radili... sto od materjala i kolko, ...
 
filter i ulje = max 100 eura
1 radni sat = max 50 eura


P.S. za promjenu filtera i ulja ne treba 1 radni sat  :wink:
 
Ninja said:
filter i ulje = max 100 eura
1 radni sat = max 50 eura


P.S. za promjenu filtera i ulja ne treba 1 radni sat  :wink:

Zaracunaju jos jedan sat za inspekciju ostalih dijelova motora
 
toniivo said:
Poštovani,

Imam Bmw f 800r kupljen u italiji (7000E, glanc novi ). S obzirom da mi je motor pod garancijom 1. servis sam morao napraviti u ovlaštenom servisu.Po preporuki poznanika dao sam  ga u servis u Ljubljanu te  me taj 1. servis ( izmjena ulja, filtra ulja.... ) došao 200E!!! ima li netko slična iskustva  s Bmw ovlaštenim servisima ?

Stari, nemoj se ljutiti, ali što si mislia da će te za BMW-a, servis izaci 50 kuna. 50 € ti naplate čim si proša kroz vrata servisa  :mrgreen:
 
garfield1974 said:
Stari, nemoj se ljutiti, ali što si mislia da će te za BMW-a, servis izaci 50 kuna. 50 € ti naplate čim si proša kroz vrata servisa  :mrgreen:

Kak volam predrasude  :LOL:
 
danijel044 said:
Jer održavanje nije drastično skuplje...kak većina milsi da je  :mrgreen:

Ako gledas cijene ovlastenih servisa za sve brendove tu su negdje cijene..ali da se moze puno jeftinije napravit servis moze  :wink:
 
vickodu said:
Ako gledas cijene ovlastenih servisa za sve brendove tu su negdje cijene..ali da se moze puno jeftinije napravit servis moze  :wink:

Naravno da može...    (y) 

 
Evo mene sa sočnim detaljima  :D

Ruke 110E
Ulje u kvačilu 7 E ( rekao je da mi je ulje u kvačilu kao da motor ima 5 godina i napomenuo je da kada stojim na semaforu da stavim u N jer da nije dobro ako drzim npr u 1. brzini... komentari na ovo??? )
Ulje ( 3l)+ filtar ulja 70E
Porez 18E
Napomena  od servisera: Ne smijem mazati lanac dok mi je motor pod garancijom. ( još 6 mj dakle )^^

To je to dečki... Inače sam vozio xt 600r i servis plaćao 400kn tako da me moram biti iskren ovo malo iznenadilo :wink:
Hvala na odgovorima  :021: :021: :021:
 
toniivo said:
Evo mene sa sočnim detaljima  :D

Ruke 110E
Ulje u kvačilu 7 E ( rekao je da mi je ulje u kvačilu kao da motor ima 5 godina i napomenuo je da kada stojim na semaforu da stavim u N jer da nije dobro ako drzim npr u 1. brzini... komentari na ovo??? )
Ulje ( 3l)+ filtar ulja 70E
Porez 18E
Napomena  od servisera: Ne smijem mazati lanac dok mi je motor pod garancijom. ( još 6 mj dakle )^^

To je to dečki... Inače sam vozio xt 600r i servis plaćao 400kn tako da me moram biti iskren ovo malo iznenadilo :wink:
Hvala na odgovorima  :021: :021: :021:

Kod ovlaštenog servisera? prvi servis?

Pa toliko materijal za servis košta...
 
toniivo said:
Napomena  od servisera: Ne smijem mazati lanac dok mi je motor pod garancijom. ( još 6 mj dakle )^^

:lolcry: