Jeli ovaj normalan?

Molim za očitovanje i komentar poštovanih članova oko ovog slučaja: https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-rg-500-500-cm3-oglas-31017233

Jeli ovaj tip član ovog foruma? Pozna li ga itko i na kakvim medikametima i liječničkim tretmanima je dotični? Naime, upropastiti dobar stari oldtimer i za to tražiti tolike novce! Razumijem da čovjek modificira nešto za svoj gušt ali od toga napraviti ovo, i na kraju onaj digitalni instrument na starom poštenom suzukiju. E ne...treba mu naplatiti kaznu i zabraniti daljnje kopanje po motorima. Jesam li usamljen u ovakvim razmišljanjima?
 
  • Wow
Reactions: MOONSHIELD
Najjači naziv teme na forumu, nema govora... A buraz kaj da ti velim, svako radi šta oće, meni je jedino tu cifra malo u banani... Mora mi ovaj Rossijev inženjer kavu skuhat da ju popušim..
 
ne kužim koja je poanta ovog motora, osim eventualno za stazu, a i tamo je debelo zaostao
Molim za očitovanje i komentar poštovanih članova oko ovog slučaja: https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-rg-500-500-cm3-oglas-31017233

Jeli ovaj tip član ovog foruma? Pozna li ga itko i na kakvim medikametima i liječničkim tretmanima je dotični? Naime, upropastiti dobar stari oldtimer i za to tražiti tolike novce! Razumijem da čovjek modificira nešto za svoj gušt ali od toga napraviti ovo, i na kraju onaj digitalni instrument na starom poštenom suzukiju. E ne...treba mu naplatiti kaznu i zabraniti daljnje kopanje po motorima. Jesam li usamljen u ovakvim razmišljanjima?
vidi lokacije :mrgreen:

i da stavi 4-5 t€ cijenu je upitno kome će to prodati, kolekcionarski primjerak definitivno nije, za kurčenje pred ekipom još manje jer će mu se svi smijati, eventualno za stazu ako je posloženo kako spada
 
i da stavi 4-5 t€ cijenu je upitno kome će to prodati, kolekcionarski primjerak definitivno nije, za kurčenje pred ekipom još manje jer će mu se svi smijati, eventualno za stazu ako je posloženo kako spada
Slago Doktorov mehaničar, a.k.a. Primarijus... xD
 
Trebalo bi to dovesti na stazu i onda ako ide ispod 1.66 možemo razgovarati o cijeni.
 
  • Like
Reactions: mate
Znate onu: "Svaka roba ima svoga kupca." I ja, kao i svi vi koji ste do sada komentirali, ne bih ni pomislio dati tu lovu za to, ali šta znate... Čovjeku nije hitno pa se možda nađe koji pacijent za doktora.
 
1591189920965.png
 
Jozo gamma

vec smo pisali o ovom motoru

O cijeni se necu niti zamarati
de link od oriđiđi topica :)

A da se ekipno dogovorimo da svakih 2 dana dođe neko drugi razgledavat i kaže, da, može to je to, i stavi 3 kile ojra na stol, mislim da bu nakon 3-4 frajer prošvico... xD
 
Ako ovo nađe kupca i za trećinu novca to će biti jednako dobitku na lutriji.
Ona oriđiđi Gamma je druga priča. Ono bi ja rado udomio
 
Zanimljivo kako neki oglasi mogu ispizdit ekipu.😁 Ovaj stoji vec jako dugo, ako lik hoce placat da se vrti, neka.
 
Iskreno i nije neki atraktivan oglas, ima na Njuletu puno boljih padobranaca, ovaj samo oće velike pare, ne vidim tu problem, treba pucat visoko!
 

nema se sa cim hvalit. mislim da je jedna od rijetkih ovakvih masina, ako ne i jedina
 
Svakako njegovo pravo da obisi cijenu koliku hoce
Bice reka zeni da prodaje motor radi mira u kuci pa sada ga vjerovatno i ima:mrgreen: