Još malo Brna

Pudla

Active member
Subota nakon dolaska, dizanje šatora.



Ulaz u kamp. Ne idemo u velike kampove kraj staze, nego se smjestimo u obližnjem selu, jer su kampovi mirniji, sigurniji (od krađe) i uredniji.



Par slika iz Tranzit kampa (kraj piste):






Nedjelja:

















BMW Power Cup



Ponedjeljak ujutro, pakovanje:

 
odlicno, koja je ovo bila tribina, ok je pogled! Idemo i dogodineeeeeee :mrgreen: ... Koliko je bio udaljen ovaj tvoj kamp od staze?

Pozdrav,
 
bravo, bravo....odlične fotke
 
cigo said:
odlicno, koja je ovo bila tribina, ok je pogled! Idemo i dogodineeeeeee :mrgreen: ... Koliko je bio udaljen ovaj tvoj kamp od staze?

Pozdrav,

Tribina (zapravo livada :mrgreen:) je Staro Brno (C na slici na http://www.brnograndprix.com/ , skuplje stajanje). Kamp je u selu Ostrowatzice (mislim da se tako piše), negdje 10 minuta hodanja od ulaska u Tranzit kamp (s druge strane autoputa). Naravno da idemo na godinu, možda se i vidimo (makar se nadam da ćemo se sresti i prije) pa popijemo koje Staro Brno.
 
pudla, negdje otprilike na tvojoj poziciji na c-tribini sam vidio neka dva tipa za koja mi se ucinilo da su hrvati.. jedan je imao migo moto prsluk. mozda ti?
 
demza said:
pudla, negdje otprilike na tvojoj poziciji na c-tribini sam vidio neka dva tipa za koja mi se ucinilo da su hrvati.. jedan je imao migo moto prsluk. mozda ti?

Ne, nisam to bio ja.
 
Odlicne slike i sve fino razradjeno... :cool:
Sljedece godine, ako budem isao, vjerovatno cu ti se prislepat, moze... :wink:
 
Gasho said:
Sljedece godine, ako budem isao, vjerovatno cu ti se prislepat, moze... :wink:

Prijatelju, bila bi mi čast. :cool: Bojim se, kada dođeš do nas, da će ti trebati par dana da posjetiš svu ekipu koju si vodio po CG. :mrgreen:
 
koliko sam ja informiran ti vozis BMW-a
i daj slike na sunce
:pistoles:
 
Beeblebrox said:
kolko sam ja imformiran ti vozis BMW-a
i daj slike na sunce
:pistoles:

Motori se vide na prvoj i zadnjoj slici. Ne baš najbolje, ali to nije ni cilj. :B:

Tu imaš slika ko blata: http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=10264

Mislio sam da već svima dosadan sa svojim slikama. Ja sam naravno ovaj mlađi i ljepši na R1100S. :mrgreen:

Krivo si informiran, ja vozim BMW-e. :LOL: Imam još i svoju pravu bebu R51/3 iz 1954. g.

Imaš i tu sliku negdje na forumu, pod tko što vozi.

Zadovoljan? :moli: