još dvoje poginulih???

Status
Not open for further replies.

mkt

Guest
Da li itko zna šta se desilo sinoć u Samoboru navodno dvoje poginulih na motoru??
 
Prenosim izvješće MUP-a.

Zagreb - dana 19. veljače pet minuta iza ponoći u Samoboru u Ulici grada Wirgesa dogodila se prometna nesreća u kojoj su poginule dvije osobe. Nesreća se dogodila kad je Mario Škiljan (1981.) upravljajući motociklom marke yamaha, registracijskih oznaka ZG 3017-AP, uslijed neprilagođene brzine kretanja prednjim dijelom udario u središnji dio lijeve bočne strane propisno zaustavljenog teretnog vozila, registracijskih oznaka ZG 2511-AS, kojim je upravljao Stjepan B. (1952.). U nesreći su Mario i njegov suputnik Alen Hudinčec (1980.) smrtno stradali.

Žalosno...
 
Jel neko zna dal je bil pijan i jesu imali šljemove? :misli:
 
Storo said:
Jel neko zna dal je bil pijan i jesu imali šljemove? :misli:
Ne znam ništa osim da je na tom križanju asfalt loš, po cesti je (u cijelom samoboru) šodera da se skupljajući ga možeš obogatit, a u to vrijeme je taman padala kiša ili je tek prestala.
 
Hrvoje, koje je to krizanje?

Di brzina po ovoj cesti? Tuzno, krasan pocetak sezone. :(

RIP
 
jutarnji:

ZAGREB - Dvojica mladića na motociklu Yamaha Mario Škiljan (25) i Alen Hudičec (26) poginuli su noćas oko ponoći u Samoboru, u Ulici grada Wirgesa, kada se vozač Škiljan jureći zabio u kamion vučne službe koji je bio zaustavljen uz rub ceste i utovarivao je oštećeni auto.

Vozač motora velikom je brzinom Wirgesovom ulicom, u blizini kupališta Šmidhen, došao do raskrižja s Ulicom sv. Helene, a kada je naišao na zaustavljeni teretnjak, jednostavno nije uspio zakočiti.

Prednjim dijelom motora snažno je udario u kamion vučne službe koji je uredno imao upaljena sva četiri žmigavca i rotirajuće svjetlo budući da je utovarivao razbijeni auto. Nakon sudara motocikl je sletio niz kosinu i zaustavio se na travnatoj površini uz cestu.

Na mjestu je preminuo vozač Škiljan i putnik Hudičec koji nije imao zaštitnu kacigu. Pri slijetanju su s motocikla otpale veće krhotine plastike koje su ozlijedile vozača vučne službe koji je u trenutku sudara stajao na travi pored teretnjaka

 
Bas sam jucer popodne nakon kratke voznjice po zagrebu pricao sa kolegom i komentirao da ce i ovaj vikend biti crni. Jednostavno kako se vecina vozaca vozi to je tesko za povjerovat dok se ne uvjeris na svoje oci. Da nebi bilo zabune radi se o vozacima RR motora. Tuzno :(

Nek im je laka zemlja.
 
baš sam se pitao kako se to dogodilo.
ovakvih tema je bilo brdo po forumu,ne vozite brzo di ne možete,prilagodite vožnju uvjetima na cesti (šanku),bla bla.
nadam se da ovakve vijesti utječu na sve nas da učimo na tuđim greškama,nedogodilonamse.
R:I:p:
 
rednyaW said:
oke..bude neko originalnije kaj smislio osim ripa?
ovo baš i nisu teme za prepucavanje :x
nadam se da danas zadnji put iskazujemo svoju sućut preminulima
R.I.P.
 
Prenosim sa hr.rec.motocikli. Citiram:

"ja sam znao obojicu jako dobro, vozac je dosta iskusan na motorima, prvo je
poceo s biciklom on je na biciklu mogao cijeli samobor na zadnjem proc, pa
si kupio skuter i isto je onda mogao tak na zadnjem, i prosle godine si
kupio yamahu r6, motor do jaja, ali i smrtonosan, prozovao me je na njemu
vozili smo se 120km/h na zadnjem, ali ono sto se dogodilo , sami su si krivi
bili su pijani i kamijon nisu vidjeli jer je slabo bio osvijetljen, a vozac
je imao kacigu ali suvozac nije... ali vozacu ionak nije pomogla jer su s
160km/h se zaletili u kamijon i to bez ikakvih znakova kocenja... motora ima
svugdje po komadicima, cak su nastradali neki od radnika sto su izvlacili
auto, jer ti je letilo po svuda! "

Bez komentara.
 
Status
Not open for further replies.