Još jedan Nordkapp..u našoj režiji

Weller said:
Ma svaka čast!  (y)
Treba tu kilometražu odvoziti. Pogotovo s dvoje na motoru i s relativno skromnom lovom.
Malo ljudi se odvaži na takav put.
Bravo!
Hvala :)

kad smo došli doma i zbrojili troskove (pisali smo sve+ izvodi) i mi smo ostali malo zateceni kako smo uspjeli i ispod 15000 koje smo racunali da cemo zajedno potrositi.

Ma mi smo najviše htjeli pokazat da se i s malim budzetom moze, naravno ako nisi tip koji mora bit po hotelima.

Joj da.. cak smo se u dva kampa Tanja i ja usvercale..tu smo ustedili 400 kn hahahaha

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

 
bome dobro ste to odradili. Svaka čast  (y) (y)
 
Vrh putovanje. Ogromnu ste dnevnu kilomtražu činili. Jeste li izbjegavali autoceste? Jeste li se smrzavali u šatorima? Teško ću ja svoju ženu nagovorit na ovakav đir noćenja u šatorima. A onda trošak ide u visine. Svakako, ovakve reportaže i nas ostale motiviraju.  (y)
 
Cvitalo said:
Vrh putovanje. Ogromnu ste dnevnu kilomtražu činili. Jeste li izbjegavali autoceste? Jeste li se smrzavali u šatorima? Teško ću ja svoju ženu nagovorit na ovakav đir noćenja u šatorima. A onda trošak ide u visine. Svakako, ovakve reportaže i nas ostale motiviraju.  (y)

Da, da autoput smo izbjegavali kolko god je išlo. Cijelu Norvešku smo ubiti prošli po sporednim cestama, nesto malo gore E6 smo si skratili. Njemačka kad smo išli gore sve smo prošli autoput s obzirom da je cilj bio čim prije domoći se Danske, otamo sve idu lokalne ceste, uglavnom uz more i jezera.

Smrzavanja nije bilo, spavali smo na  madracima + dobra vreća za spavanje (Robi je imao onu vojnu, ja neku zimsku za planinarenje). Na najhladnijem sam spavala u vreći s onom vojnom majicom i zimskim tajcama. Za rezervnom opcijom spavanja u opremi nije bilo potrebe. Ma drugačiji je to zrak i sve nego kod nas. Nije to isti realfeel temperature nikako. Evo ja sad bi se jako dugo razmišljala da sada sjednem na motor i oblačila ko zna kolko ne slojeva na sebe, dok tamo nije bilo potrebe za tolikom intervencijom na 6 stupnjeva u planinama. Nisam iskoristila sve slojebe doma planirane za zimu  :grin: :grin:

Madraci odlični za imat si:
https://www.mall.hr/madraci-napuhavanje/kampa-madrac-na-napuhavanje-bliss-single

Ali mislim zbilja je lijepo tako s šatorima ići i kampirati, nije to tak strašno ni kako izgleda.  :azn:
 
Odlično  (y) (y)
 
Sad mogu ženi dokazati da možemo ići  :mrgreen: dobar putopis  (y)
 
Skidam kapu.....to je turneja...........
 
Kao kaj je i Crni rekao, morate to ponoviti ali sa Lofotima (raj na zemlji)...
...odličan đir i ekipa!!!!
One majice na zadnjoj slici (Nordkapp) ste dali raditi kod nas ili ste ih gore piknuli?
 
PaleIP said:
Kao kaj je i Crni rekao, morate to ponoviti ali sa Lofotima (raj na zemlji)...
...odličan đir i ekipa!!!!
One majice na zadnjoj slici (Nordkapp) ste dali raditi kod nas ili ste ih gore piknuli?
Ne stavljajte soli na ranu vise s Lofotenom..  >:D  ;)
Ma iduci Nordkapp Iva ce odvoziti sama! Kada tada!  :p

Majice smo kupili u suvenirnici na sjeveru, bile su i muske i zenske  8)

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

 
Weller said:
Kad sam dosla kući i kad me moja Selma ovako dočekala, inspirirala me je za ovo
9f740ecb56cca2e4dd78b83c3ce38464.jpg


Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

 
Odlično ste vi to proputovali. (y) Ali mi je čudno vidit toliko kufera i torbi na V-Stroma. Čini mi se da ste imali više prtljage nego crni konjanik kad je iša na Nordkapp. :LOL: :shock: :mrgreen:
 
Majice smo kupili u suvenirnici na sjeveru, bile su i muske i zenske  8)

....eeee, sad moram opet na Nord po suvenir :)
...takvih nije bilo kada smo mi bili, a 10-tak dana razlike. :misli:
 
Sinna said:
Odlično ste vi to proputovali. (y) Ali mi je čudno vidit toliko kufera i torbi na V-Stroma. Čini mi se da ste imali više prtljage nego crni konjanik kad je iša na Nordkapp. :LOL: :shock: :mrgreen:
Mi smo bili dvoje  8) hahhaa

Naprijed u jednom alat, u drugom hrana (ipak smo kampirali)
Jedan bocni moj, drugi Robijev, zadnji zajednicki za moje kamenje, cesere, lonac, plamenik, voda iii tak. Gore torba sa vrecama za spavanje i sator :)

Strom je to sve odlicno odradio :)

S time da sam ja imala zabranu debljanja iznad 70  :D  :D , sve iznad do puta oduzimalo bi mi se od prtljage ????????  spakirala sam se doslovno u jedan ruksak, ponosna sam bila sama na sebe

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

 
odlicno  (y)
taj put mi se stalno mota po glavi, ali tri tjedna u komadu su jos nedostupna
i ja moram pokazat boljoj polovici  :shock: