Još jedan Nordkapp..u našoj režiji

..da, mnogima je to nedosanjani san  (y) srecom, ja tek ulazim u najbolje godine, pa cu ga nadam se i realizirati  :mrgreen:
 
Safety said:
..da, mnogima je to nedosanjani san  (y) srecom, ja tek ulazim u najbolje godine, pa cu ga nadam se i realizirati  :mrgreen:
Nikad nije kasno i nista nije nemoguce!

Jasmina je tada prvi put sjela na motor na relaciju duzu od 200km  ;)

Strom je savršenstvo od motora za suputnika

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

 
ivci0207 said:
Nikad nije kasno i nista nije nemoguce!

Jasmina je tada prvi put sjela na motor na relaciju duzu od 200km  ;)

Strom je savršenstvo od motora za suputnika

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
ma to nije problem radili smo mi i po 800 - 900 km u danu u dvoje, problem za sad je dovoljno dana
strom gud  :021:
 
zaree said:
ma to nije problem radili smo mi i po 800 - 900 km u danu u dvoje, problem za sad je dovoljno dana
strom gud  :021:

da, dani su problem.. ali kako sada stvari stoje, svjetlo se nazire na kraju tunela i jos samo da i zdravlje posluzi..  :D


.. i da ne bude uvijek samo  (y) (y) na ovakve putopise i jedna mala kritika  :mrgreen: fotografije su nadasve zanimljive i znam da ih ima jos puno neobjavljenih, ali prava je steta da nisu i mrvice kvalitetnije da jos vise docaraju svu ljepotu krajilika koje doista ne nedostaje na sjeveru.. nadam se da mi nitko nece zamjeriti, ali to je samo da slijedeci puta bude jos veci uzitak citati i gledati, a nadasve posebni uzitak kad i sami budete uz toplinu peci jedne daleke zime sve ovo ponovno preturali..  (y)
 
Safety said:
.. i da ne bude uvijek samo  (y) (y) na ovakve putopise i jedna mala kritika  :mrgreen: fotografije su nadasve zanimljive i znam da ih ima jos puno neobjavljenih, ali prava je steta da nisu i mrvice kvalitetnije da jos vise docaraju svu ljepotu krajilika koje doista ne nedostaje na sjeveru.. nadam se da mi nitko nece zamjeriti, ali to je samo da slijedeci puta bude jos veci uzitak citati i gledati, a nadasve posebni uzitak kad i sami budete uz toplinu peci jedne daleke zime sve ovo ponovno preturali..  (y)

neke slike su slikane mobitelom, neke manjim aparatom u vožnji, a još imam jedan slot od 2000 slika s profi aparatom koje nisu došle na red za postavljat na net jer su velike i idu u obradu  :smiley:
dodat ću još slika s vremenom, ne stignem sada.
 
Safety said:
.. i da ne bude uvijek samo  (y) (y) na ovakve putopise i jedna mala kritika  :mrgreen: fotografije su nadasve zanimljive i znam da ih ima jos puno neobjavljenih, ali prava je steta da nisu i mrvice kvalitetnije da jos vise docaraju svu ljepotu krajilika koje doista ne nedostaje na sjeveru..

Isti ti je vrag, ionako ti fotke ne mogu prenijeti stvarni doživljaj.  :mrgreen: (y)
 
Tko ima FB može pogledati par videa koji su isli live mobitelom za vrijeme puta :) (prebacite si na HD)

Atlanska cesta:
https://www.facebook.com/ivci1005/videos/10208285261622581/?l=1166981604957670715

Sonnstevan - Telemark i Vinje
https://www.facebook.com/ivci1005/videos/10208267446777221/?l=7748756296991330233

Most Danska - Švedska  (puhalo je, letile su mi ruke  :mrgreen: )
https://www.facebook.com/ivci1005/videos/10208347863547590/?l=6796130450855677730


 
ivci0207 said:
neke slike su slikane mobitelom, neke manjim aparatom u vožnji, a još imam jedan slot od 2000 slika s profi aparatom koje nisu došle na red za postavljat na net jer su velike i idu u obradu  :smiley:
dodat ću još slika s vremenom, ne stignem sada.

..ocekujem s nestrpljenjem  (y)

AnteK said:
Isti ti je vrag, ionako ti fotke ne mogu prenijeti stvarni doživljaj.  :mrgreen: (y)

o mogu, mogu.. ako sam ja putovao i sve sam snimao  :mrgreen:
 
Odlično  (y)  ...ekipu manje više, znam..i sviđa mi se nacin putovanja ovako avanturistički bez luksuza  8)