jos jedna prometna na samoborskoj

El Diablo

New member
JoŠ jedna prometna nesreca dogodila se na staroj samoborskoj negdje otprilike 800 m od ing-karta prema malesnici. Motorist je na fz6( stara svega tjedan dana kolko sam cuo) preticao kolonu, a vozac u family-rostu skretao je u sporednu ulicu, pa se motorist zaletio u njega, motor je dosta slupan, a motorist je zavrsio na hitnoj sa ozljedom koljena.

Sve u svemu soferi jos uvijek ne paze na motoriste!!!!!
 
A kako se pretiče kolona? Lagano 10 na sat brže od kolone auto po auto ili sa 150 cijelu kolonu?
 
neznam kolko je iso, sam znam da kad je kocio da je uspio smanjit nekih 20 km/h, tak je rekel lik kaj je bil tam s njim, navodno da nije iso bas brzo, al je sofer kaj je vozil family frost dal zmigavac da skrece tak da je ubiti motorista kriv, al kad bi vozaci pogledali koji put i u retrovizor prije nego kaj skrecu nebi bilo na odmet
 
El Diablo said:
neznam kolko je iso, sam znam da kad je kocio da je uspio smanjit nekih 20 km/h, tak je rekel lik kaj je bil tam s njim, navodno da nije iso bas brzo, al je sofer kaj je vozil family frost dal zmigavac da skrece tak da je ubiti motorista kriv, al kad bi vozaci pogledali koji put i u retrovizor prije nego kaj skrecu nebi bilo na odmet

fazer nema dobre kočnice :mrgreen: :mrgreen: ,

ako je pretjecao gdje nije bilo dozvoljeno onda je kriv, ali ako je pretjecao tam di je to dozvoljeno onda se more izvuč jer imao sam jednu taku nezgodu s autom, a sud je rekao da je vozač auta iza mene započeo radnju prije mene i da sam ja trebao provjerit retrače i mrtvi kut i ustanovit da me nitko ne pretječe, a pošto ja to nisam tj jesam ali je ruka bila brža od mozga, napravio sam prkršaj i ja sam kriv
 
e neznam sad tocno al ja mislim da se nesmije preticat, mislim da je puna linija, al nisam 100 % ziher, mozda bu motorista imo srece pa to nebu tak jer motor ja fakat dost lose, prednje vilice su spigane full jako, i rezervar je lose a ostalo da ni ne govorim sve je popucalo, a na kombiju od sladoredara bas nist!
 
nek mu je sa srećom, nadam se da bu zvukel deblji kraj tj. da nebu kriv, samo puna linija je puna linija, tu treba imat puno sreće onda :|
 
Puna linija,ili ne,ne smije se preticati kolona!A kolona je sve šta čine tri ili više vozila!
Žao mi je tipa,ali tako je to.

:|
 
shonyo said:
Puna linija,ili ne,ne smije se preticati kolona!A kolona je sve šta čine tri ili više vozila!
Žao mi je tipa,ali tako je to.

:|

Tri ili više vozila između kojih se nije moguće uključiti u prometni trak, a da se ne ometa kretanje tih vozila.
 
Nemojte se ljudi zajebavat.

Pamet u glavu!
Mislite i za sebe i za druge u prometu.
 
Po toj Samoborskoj prođem svaki dan bar 30 puta jer tamo radim. I da ne vidim kako se zalijeće ekipa sa motorima i kak se izvlače u zadnji čas od raznih tutača koji se uključuju sa sporednih ulica/ parkirališta/ dvorišta u promet ili pak skreću u njih i ja bi došao u napast se tamo propeljat uz kolonu sa malo većom brzinom. A, činjenica je da bez obzira jel traka puna ili ne, to nije ulica za radit tako nešto iako mami na to.
A baš neki dan sam se skoro sp... na novo-razrovanoj rupi taman u onom zavoju gdje pruga prelazi preko Samoborske (kod križanja sa Dubravicom/ Ive Lončara). Uglavnom stričeki su došli i raskopali asfalt i otišli u roku od pola sata što me nije bilo tamo. Uglavnom ostavili su takvu krasnu hrpu šodera (naravno neoznačenu) u blagom zavoju.... joooj!
U svakom slučaju treba jaako pazit u tamo!
 
Hrvoje said:
Po toj Samoborskoj prođem svaki dan bar 30 puta jer tamo radim. I da ne vidim kako se zalijeće ekipa sa motorima i kak se izvlače u zadnji čas od raznih tutača koji se uključuju sa sporednih ulica/ parkirališta/ dvorišta u promet ili pak skreću u njih i ja bi došao u napast se tamo propeljat uz kolonu sa malo većom brzinom. A, činjenica je da bez obzira jel traka puna ili ne, to nije ulica za radit tako nešto iako mami na to.
A baš neki dan sam se skoro sp... na novo-razrovanoj rupi taman u onom zavoju gdje pruga prelazi preko Samoborske (kod križanja sa Dubravicom/ Ive Lončara). Uglavnom stričeki su došli i raskopali asfalt i otišli u roku od pola sata što me nije bilo tamo. Uglavnom ostavili su takvu krasnu hrpu šodera (naravno neoznačenu) u blagom zavoju.... joooj!
U svakom slučaju treba jaako pazit u tamo!

Pa sta ih nemozes prijaviti ili nesto...barem da oznace rupu?
 
Pa sta ih nemozes prijaviti ili nesto...barem da oznace rupu?[/quote]

Da znaš da sam imao ozbiljnu namjeru prvo zvat prometnu da im piše prijavu jer nisu označili radove na cesti, a onda njih (zg ceste) da ih još i ja malkice zagnjavim, al kad sam prošao onuda iduće jutro rupa je tak lijepo bila asfaltirana da sam jedva skužio to mjesto. Za divno čudo.
Mora da su mi misli čitali...
Ali danas sam bio tužibaba ali za drugu stvar. Isfrezali su cijelu Kukuljevićevu i Zelengaj (istina mogu bit sretan da su odlučili sredit taj krš od ceste) tak da se sa autom jedva u drugoj možeš vozit, a nema NITI JEDNOG prometnog znaka. A šahtova koji vire, rupa, kamenja, hrpa šodera po cesti ko' u priči....
 
El Diablo said:
Di sljakas ti tam, ja tam zivim!

Vozam se amo-tamo u puntu po cijele dane (doduše ne zadnja 3-4 dana). Kužiš otprilike?
 
El Diablo said:
JoŠ jedna prometna nesreca dogodila se na staroj samoborskoj negdje otprilike 800 m od ing-karta prema malesnici. Motorist je na fz6( stara svega tjedan dana kolko sam cuo) preticao kolonu, a vozac u family-rostu skretao je u sporednu ulicu, pa se motorist zaletio u njega, motor je dosta slupan, a motorist je zavrsio na hitnoj sa ozljedom koljena.

Sve u svemu soferi jos uvijek ne paze na motoriste!!!!!

od ing-karta prema malešnici je prvih par sto metara puna crta, al nije to bitno nego zbilja kud preticat tak kolonu, not a smart move
 
El Diablo said:
Sve u svemu soferi jos uvijek ne paze na motoriste!!!!!

al glavno da je taj frajer na motoru pazio ...
ne kazem da ljudi paze, naprotiv, ne gledaju uopce gdje voze, al taj frajer po ovome sta si napiso, se osjecao kao da je centar svijeta...svi moraju pazit al on ne ....
jebga
:cry:
 
ma ima previse ekipe koja misli da ce ih motor iscupat iz nevolje ako zapadnu u nju a ne razmisljaju da ce tu i tamo morati oderati naglo po kocnici. ja se znam isto glupirat, ali jebiga, imam granice :|

zao mi je tipa, al on je barem dobio jos jednu priliku
 
Bez obzira sto smo motoristi mislim da ne bi trebali pravdat nekoga ko radi sranja i divlja po cesti ( ne govorim da je to ovaj decko radio,nego opcenito), nego da bi ih trebali svi zajedno opmenut!
Ove izjave tipa sofer kombija je kriv...pa covjek skrece isuse!Mozda je i pogledao na retrovizor,ali koliko treba frajeru na novom motoru da doleti do njega?!
Slicna situacija neki dan...nisam pratio raspravu pa ne znam tocno sta je bilo,ali koliko mi se cinilo motor je naguzio kombi?!
Jel opet kriv vozac kombija jer nije vozio 120?!