još uvijek nisam platio godišnji porez

zaroz

New member
kao što sam naslov kaže,još uvijek nisam platio godišnji porez za 2010. iako mi je uplatnica stigla prije par mjeseci..što sad?da platim tu cifru na uplatnici pa da onda idem na poreznu ili da prvo odem na poreznu gdje će mi valjda dat uplatnicu na kojoj je cifra uvećana za zateznu kamatu budući da nisam platio u roku 15 dana?i kolika bi mogla biti ta kamata?
 
plati ovu kad stignes a za kamatu ne brini brigu jer ce ti doc sa sljedecom uplatnicom :mrgreen:
 
Yamaha,slavonski brod  :mrgreen: no coment dalje,upuceniji ce skuzit  :mrgreen:
PS-jel ti bed kaj si otvoril ovak debilnu temu  :mrgreen:
 
bobo RR said:
Yamaha,slavonski brod  :mrgreen: no coment dalje,upuceniji ce skuzit  :mrgreen:
PS-jel ti bed kaj si otvoril ovak debilnu temu  :mrgreen:

  :misli: da je to zbog podneblja?
 
ne kužim zašto hebete čovjeka zato što oće bit pošten ?  :misli:
je, u redu, skoro nikom ovdje ne bi palo na pamet išta ovakvo, ali istina je da nije platio u roku i da im je dužan tih par kuna zatezne kamate. ako ga to tišti, nek im plati.
najbolje je nazvati njih direktno pa nek ti vele šta i kako, ali dođe ti na isto da pričekaš povrat poreza, ako si im išta dužan odbiće ti od povrata svaku lipu, bez brige  :wink:
 
bobo što bi rekao ante pavlović,najbolji chiropracticar na planetu zemlji:ajde odi puši nekom drugom.  :jesus:
vi koji ste napisali normalne postove,hvala.  (y)


edit :
lakše malo
 
zaroz said:
bobo što bi rekao ante pavlović,najbolji chiropracticar na planetu zemlji:ajde odi puši nekom drugom.  :jesus:
vi koji ste napisali normalne postove,hvala.  (y)


edit :
lakše malo
  (y)