K: Ducati monster nosac tablice

ODST

Well-known member
Kupujem original nosac tablice ili jos bolje ako netko ima skinut za posudit samo da atestiram auspuhe i regam motor... sa kratkim nosacem ne mogu atestirat auspuhe, a bez atesta nema rege
 

Attachments

  • ducati-monster-dark-620-cm3-slika-120723341.jpg
    ducati-monster-dark-620-cm3-slika-120723341.jpg
    96.4 KB · Views: 0
da je tako jednostavno bi vjerojatno i on tako napravio :mrgreen:
ah vi dukatisti..kupite aprilije :mrgreen:
 
Zato jer zamjenski nosač najprije treba napraviti da izgleda kao original i onda atestirati. Jbg kratak rep i neodgovarajuci kut tablice radi zadnje gume....
 
Zašto ne možeš? Napravi UTP atest koji je 60ak € i upiši nosač tablice i ostale neoriginalne stvari
Kut tablice sa namjesti al nosac tablice je previse zabijen unutra jer je kratak zadnji kraj( na originalu je to izvuceno van) meni je previse unutra, a zbog polozaja auspuha je to dodatno naglaseno
 

Attachments

  • Screenshot_20231027_075244_Instagram.jpg
    Screenshot_20231027_075244_Instagram.jpg
    384 KB · Views: 0
mislim da nećeš moći nagurati originalni nosač tablice između ta dva auspuha
 
bolje da uložiš u vilicu i kotače, ovo je špot sramota
 
  • Like
Reactions: gvo
Ovdje je najveći problem u položaju auspuha.

Znam Monstera koji je atestiran s takvim nosačem tablice, dok s druge strane kad sam svog atestirao, dvojica stokilaša su sjela na motor i utvrdili da je nosač tablice preblizu.

Ako ne prođe atest, imaš rok od 40 dana da ispraviš nedostatke i pravo na ponovni atest.
 
Sa ovako nekim nosacem bi mogao izbaciti tablicu van 🤔
 

Attachments

  • Screenshot_20231027_161806_Opera.jpg
    Screenshot_20231027_161806_Opera.jpg
    521.3 KB · Views: 0
A nista, narucujem drugi nosac tablice koji ide vise van i koji ima na sebi osvjeljenje i gas na UTP
 
Ne trazim vise nosac, kupljen drugi sa ebaya i atestiran 👍
 

Attachments

  • Screenshot_20240111_102857_Instagram.jpg
    Screenshot_20240111_102857_Instagram.jpg
    719.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Igor28
Kakav treba biti da bi se mogao atestirati? Tj sta je bitno? Jel mora imati E?
Ne treba E, uopce ne gladaju/slikaju...osvjetljenje tablice i katadiopter moraju imati E broj i to se slika...nosac max 30 stupnjeva nagnut, to se mjeri i dvoje mora sjest na motor da se vidi da pod punim opterecenjem ne udara u gumu
 
  • Like
Reactions: Octane