K: givi ili kappa kofer 50+ litara

crnmarin

Member
Kao što piše u naslovu kupujem kofer givi ili kappa da paše na monokey nosač od 50 ili više litara.
Cijenjene ponude u Pp
 
imas na njuskalu,nekidan sam gledao,ali dodas jos 500 kn,i kupis novi...
 
  • Like
Reactions: DA-IM
Kao što piše u naslovu kupujem kofer givi ili kappa da paše na monokey nosač od 50 ili više litara.
Cijenjene ponude u Pp
i ja san baš u potrazi ali i nema baš značajne razlike polovnih novih,
npr,V47 monokey za keš 1600 kn,
vrhunski kofer di stanu dvi kacige i još ponešta...
 
i ja san baš u potrazi ali i nema baš značajne razlike polovnih novih,
npr,V47 monokey za keš 1600 kn,
vrhunski kofer di stanu dvi kacige i još ponešta...
Dns sam gleda neki maxi i čini se preogroman za horneta nez na šta bi to sličilo a pogotovo za vožnju sam skeptičan haha.
Razmislit cu pa cu odlucit
 
Dns sam gleda neki maxi i čini se preogroman za horneta nez na šta bi to sličilo a pogotovo za vožnju sam skeptičan haha.
Razmislit cu pa cu odlucit
daj mi samo reci jesi gleda danas oko 5 uri i to givi maxia 52 lit, ?
inače lik vozi gs-a ?
 
Centralni kufer,kad se uzima,uzima se najveci,ostalo nije bitno toliko,evo ja uzeo 56 lit.,komotno 2 kacige stanu,a i par trenerki priko njih stane...narucene gradele jos za njega...i dovoljno...,a ako ce kacige biti vanka,onda stane u njega koliko treba...
 
Centralni kufer,kad se uzima,uzima se najveci,ostalo nije bitno toliko,evo ja uzeo 56 lit.,komotno 2 kacige stanu,a i par trenerki priko njih stane...narucene gradele jos za njega...i dovoljno...,a ako ce kacige biti vanka,onda stane u njega koliko treba...
A ima stalak za kavašlag ? Ako nema badava si potrosio pare 😁
 
Centralni kufer,kad se uzima,uzima se najveci,ostalo nije bitno toliko,evo ja uzeo 56 lit.,komotno 2 kacige stanu,a i par trenerki priko njih stane...narucene gradele jos za njega...i dovoljno...,a ako ce kacige biti vanka,onda stane u njega koliko treba...
Paf, koji, Givi ili Kapa i koliko ?
 
Paf, koji, Givi ili Kapa i koliko ?
Maxia V56 .,Givi...morao sam kupiti nosace za njega i podupirac,origgig,i naslonjac,novo iz salona...komplet sve 2700 kn.,moze se i bez tih nosaca,al kad sam vidio kako je to jedan napravio i smontirao, onda bolje kako treba...jos cekam iz Slovenije org.za njega gradele,50 eur.,ovdje su i po 100 eur... eto.,kosta.,al valja...
 
  • Like
Reactions: Feis123
Gdje mogu u splitu izradit ključ za kofer, jer mi je pukao ovaj stari i sad trenutno sam bez ključa. Plastika je popucala koja drži ključ.
 
Gdje mogu u splitu izradit ključ za kofer, jer mi je pukao ovaj stari i sad trenutno sam bez ključa. Plastika je popucala koja drži ključ.
Zar ne-bi trebao svaki ključar znao napravitti - zbrusiti ključ...,ako se ne snadjes, kad budes u prolazu...javi se, dobijes bravicu sa kljucem...
 
Pa napravi si novu plastiku, ima milion načina da to sam uradiš