K: GS-911 wifi Enthusiast

FZ1

Member
Ako je nekome ostao a motor (BMW) prodao i da nije iskoristen do kraja (moguce je do deset motora registrirati) neka mi se javi.. na PP.  (y) 

 
Nisam detaljno istraživao ali kaj taj komad plastificirane elektronike može osim očitati kodove pogreške, ok očita ga, može li ga resetirati, može li ti pomoći na putu ili natovariš motor na prikolicu i sav sretan  :LOL: dovučeš motor u servis i važno veliš pojavio se broj taj i taj riješite to. :wink:
 
Lolo said:
Nisam detaljno istraživao ali kaj taj komad plastificirane elektronike može osim očitati kodove pogreške, ok očita ga, može li ga resetirati, može li ti pomoći na putu ili natovariš motor na prikolicu i sav sretan  :LOL: dovučeš motor u servis i važno veliš pojavio se broj taj i taj riješite to. :wink:

Pročitati kodove, obrisati ih, ovisno o modelu motora možeš kalibrirati određene stvari... itd..
 
http://www.wunderlich.de/shop/en/diagnostic-tool-gs-911-wifi-version.html

 
U redu, to sam manje više znao i prije ali ... jedino kaj vidim svrsishodnim je brisanje servisnog intervala, a ovo čitanje/ brisanje greške i podataka  :misli: Znači pojavi se greška i ja ju obrišem i kaj onda, problem nestao, motor može dalje samostalno ili ostaje čekat prikolicu  :misli: Može to malo netko detaljnije kaj taj uređaj može, 400€ nije mala lova za komad ''alata'' za koji ne znam kak funkcionira.  :wink:
 
http://www.ebay.com/itm/BikeScan-Motorrad-Diagnose-fur-BMW-Motorrader-Fehler-lesen-loschen-Service-uvm-/311421619502?hash=item48822ccd2e:g:XYkAAOSwjVVVy0c-
za iste šolde diagnostika
 
Lolo said:
U redu, to sam manje više znao i prije ali ... jedino kaj vidim svrsishodnim je brisanje servisnog intervala, a ovo čitanje/ brisanje greške i podataka  :misli: Znači pojavi se greška i ja ju obrišem i kaj onda, problem nestao, motor može dalje samostalno ili ostaje čekat prikolicu  :misli: Može to malo netko detaljnije kaj taj uređaj može, 400€ nije mala lova za komad ''alata'' za koji ne znam kak funkcionira.  :wink:

A onda si to nećeš kupit kao ni npr dijagnostiku za auto i bok...

Oni koji će pokušat sami otklonit kvar kojeg su dijagnosticirali pomoću gs-911 će si upravo radi toga i kupit taj ALAT.
 
Lolo said:
Nisam detaljno istraživao ali kaj taj komad plastificirane elektronike može osim očitati kodove pogreške, ok očita ga, može li ga resetirati, može li ti pomoći na putu ili natovariš motor na prikolicu i sav sretan  :LOL: dovučeš motor u servis i važno veliš pojavio se broj taj i taj riješite to. :wink:

Ako misliš motor imati na dulje vrijeme, uređaj se isplati! Npr. banalna stvar reset servisnog intervala u ovlaštenom naplate cca 50eu...sve ti je jasno!

Ne treba bacati novce te uzimati wifi/bt verziju usb je sasvim dovoljna (270eu :))
 
danijel044 said:
A onda si to nećeš kupit kao ni npr dijagnostiku za auto i bok...

Oni koji će pokušat sami otklonit kvar kojeg su dijagnosticirali pomoću gs-911 će si upravo radi toga i kupit taj ALAT.

Pitam kaj može, dobijem odgovor može svakaj nekaj, ovo o poništavanju servisnog intervala kaj Stane smo utvrdili da može. daklem imam ''gedore'' viličaste, okaste ključeve ... i znam ih koristiti. Pitanje je kaj mogu s ovim jer se s time nikada nisam koristio, a imam volju naučiti.  :wink:
 
.....ne bi htio biti negativan, a da odeš na njihovu stranicu i tamo jako dobro imaš objašnjeno što se može na kojem modelu. Ima i filmica na youtube pa baci pogled.
 
.... npr. kalibriranje ESC, kalibriranje ler gasa, podaci o sinkronizaciji......uglavnom ako se hoces baviti bemvejem jako dobar alat
 
Ajmo reči da sam stara škola, znači samo hardware  :LOL: ovo tipa elektronike/informatike mi je prilično špansko selo zato i pitam, plus poznavanje stranog jezika i terminologije u govornom obliku, nije da ću ostati gladan i žedan ali nije to to pa ako to netko od poznatih kupi možemo možemo razglabati uz čevape i pivo na moj trošak.  (y)  :LOL:  Uzgred službene stranice uvijek hvale svoje proizvode do nebesa, bitnija mi je informacija kako su kupci prihvatili određeni  proizvod.  :wink:
 
..vidim ja da cu ipak morati naruciti novo.. :)  :LOL: