K. Honda CBR/Hornet original žmigavce

deny-zg

Well-known member
Kupujem original Honda žmigavce kao sa slike. Isključivo smoked, 2 ili 4 komada. Ne smeta ako je konektor odrezan..

Može na PM ili 099 8151 671
 

Attachments

  • 5cd5a181e2382f0cc4d61b64.jpg
    5cd5a181e2382f0cc4d61b64.jpg
    344.7 KB · Views: 39
mislim da su ovi što ti tražiš clear, bez obzira što piše smoke, barem po ovoj slici što si stavio u privitku
uzimao sam ove retro amber preko nekoliko puta, čak mislim da negdje imam i 4 zapakirana, nemam prigovora
 
Tvornički smoked na CBR 2007 ili Hornet 2006 je onako svijetli smoked nije full clear. I znaju kinezi takve raditi samo u zadnje vrijeme naletavam samo na full black. Prije 12 godina sam kupovao te zamjenske i super je bilo pogođeno. Sada su svi precrni a transparent kinez nije to to. Previse je varijacija na temu smoked.
 

Attachments

  • 51O03SM22FL._SX466_.jpg
    51O03SM22FL._SX466_.jpg
    33.8 KB · Views: 34
  • s-l400.jpg
    s-l400.jpg
    20.6 KB · Views: 37
  • kinez clear.jpg
    kinez clear.jpg
    106.7 KB · Views: 32
U hondi se mogu samo i stakla kupiti bijela ili crna tj smoked ali kostaju tipa 120 kuna komad. A za te pare dobijem 4 kineza komplet samo ga je žuti prećerao malo sa farbanjem :mrgreen:
 

Attachments

  • clear oem.jpg
    clear oem.jpg
    23.7 KB · Views: 39
  • smoked oem.jpg
    smoked oem.jpg
    33.6 KB · Views: 46
  • crno govno1.jpg
    crno govno1.jpg
    976.9 KB · Views: 63
mislim da ima još nijansa, posrčaj, za originalne traže suho zlato, meni neki dan tip za 4 suzukijeva rekao 400 kn po komadu, reko glup jesam jer vozim te stare krampove, ali vesla sisao nisam:mrgreen:
 
mislim da ima još nijansa, posrčaj, za originalne traže suho zlato, meni neki dan tip za 4 suzukijeva rekao 400 kn po komadu, reko glup jesam jer vozim te stare krampove, ali vesla sisao nisam:mrgreen:
400 po komadu?? o_O za Hunde traže po 100-150 kuna komad.... izgleda da budem sve poskidao dolje a taman sam htio biti full legalan za promjenu :sneaky:
 
ma ima tog po šupama, naći će se, a do onda budu dobri i ovi koji su gore..
 
Pogledam poslije sto imam od horneta ,vjerovatno inam I njih
 
Pratim ovu goruću temu sa velikim interesom, ne mogu nać ebay potvrdu od ovih žmigija koje sam kupio, pa sam neki dan naručio neke druge "smoked" i ne sviđaju mi se, ista je prevara ko ovo, kinesko smeće lijevi žmigić YELNATS desni STANLEY i tako to nebitno, ali ove koje sad imam, a napukli su, su taman crni onako seljački ko šajbe na Calibri, a ove nove šta sam uzeo su nekako, ne sviđa mi se, vidi se žmigić previše, čudno i bezveze.

Screenshot_2.jpg


Jebote na CMSNLu panika samo 3 komada ostala LOL zakasnismo na sve, 50 jevra za cijelu kontrapciju, mogu reć da ove kineze nove šta sam uzeo su slični ovim OEM Honde ovako sa slike.


winker-assyr-fr_big33400MBZC50-01_d0e1.jpg


Čudno mi je kako ih na Aliexpressu ima hrpa ponuđeno, a na eBayu ne baš, ili mi se to samo čini?
 
Pratim ovu goruću temu sa velikim interesom, ne mogu nać ebay potvrdu od ovih žmigija koje sam kupio, pa sam neki dan naručio neke druge "smoked" i ne sviđaju mi se, ista je prevara ko ovo, kinesko smeće lijevi žmigić YELNATS desni STANLEY i tako to nebitno, ali ove koje sad imam, a napukli su, su taman crni onako seljački ko šajbe na Calibri, a ove nove šta sam uzeo su nekako, ne sviđa mi se, vidi se žmigić previše, čudno i bezveze.

View attachment 720195

Jebote na CMSNLu panika samo 3 komada ostala LOL zakasnismo na sve, 50 jevra za cijelu kontrapciju, mogu reć da ove kineze nove šta sam uzeo su slični ovim OEM Honde ovako sa slike.


winker-assyr-fr_big33400MBZC50-01_d0e1.jpg


Čudno mi je kako ih na Aliexpressu ima hrpa ponuđeno, a na eBayu ne baš, ili mi se to samo čini?
Ako bolje pogledaš Kineza vidjeti ćeš da ne piše Stanley nego Staniley ili Staniey tak nekaj 😂 majstori kopiranja