K kawasaki 636

gori si od mene što se tiče pračenja    :mrgreen:


sad kad naletim na kakvu nedoumicu znam koga da zovem    (y)
 
4000 eura .. a on nije dao ispod 4500... iako ni to nije prestrašno ako kupuje neko sebi motor i traži takvu ninju se isplati
 
Matek said:
4000 eura .. a on nije dao ispod 4500... iako ni to nije prestrašno ako kupuje neko sebi motor i traži takvu ninju se isplati


da s obzirom kakvi se sve drlozi prodaju u toj cijeni ta onda svakako vrijedi te novce    (y)
 
Matek said:
ja sam ovog želio kupiti i provjereno je kak piše u oglasu... al nismo se našli oko cijene ;)

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx6r-636-cm3-oglas-7410598
"vožen samo prvu godinu i od onda stoji u garaži"
a gdje su to prvu godinu prodavali sportsmart koji je izašao na tržište 2011. ili 2010. ak se ne varam :misli:
sorry kaj sam sumnjičav, ali život i greške iz prošlosti su me naučile :mrgreen:
gle ja kužim da je kriza i da ljudi nemaju za bengu i tak, ali ak je nekom tolko kriza da 6-7 godina nemre napraviti par tisuća km, pa onda bude prodao taj novi motor dok još išta vrijedi, ak me kužiš, nemoguće da ih je tolko da nisu uopće voženi, pun oglasnik, praktički je teško naći motor s više od 50 tkm..

evo moj isto ima 22 tkm na satu jer sam mijenjao sat pošto je stari krepao pa mi se nije dalo zajebavati pošto sam imao doma sat od prijašnjeg vtr-a i po stanju bi ga komot mogao uvaliti pod te km, iako ima oko 70 i ide bolje od prvog koji je ima 30 tkm dok sam ga kupio pred 5 godina..a da ne velim da je 10 put bolje očuvan..svi moji motori koje sam ikad imao su bili ili su trenutno po oglasnicima i svi su bili s duplo manjom km nego sam ih ja prodavao.. :palacdolje:
 
mjesečev štite

ak ja kažem da je tako onda je tako.. Matek ne laže.

Radi se o starijem čovjeku koji se NE vozi.

Prošle godine je stavio nove gume i poservisirao motor jer ga je planirao registrirati što nakraju nije učinio...

 
i što kažeš to je istina ali ja sam izvještio svoj nos pa čim otvorim njuškalo ili bilo koji oglasnik čim vidim prvih pet riječi ili sliku odma mi je jasno o kakvom se govnetu radi.. ako je on istreniran da napravi oglas dobro onda ga nazovem i u minutu razgovora zaključiš dal se radi o prevarantu ili ne ;)
 
pa ti si neki expert za krrame  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Matek said:
mjesečev štite

ak ja kažem da je tako onda je tako.. Matek ne laže.

Radi se o starijem čovjeku koji se NE vozi.

Prošle godine je stavio nove gume i poservisirao motor jer ga je planirao registrirati što nakraju nije učinio...
ko veli da ti lažeš ili te optužuje za išta, ali to ne znači da ih većina iz oglasnika ne laže ili govori neistinu (y)
hvališ tuđe motore ko da su tvoji, ja se to ne bih usudio, evo čovjeku danas idem pogledati motor od frenda, i motor (cbr 600 f-s) izgleda ko ovaj kawasaki, znači doslovce sve origigi na njoj, čak i auspuh, motor je kod njega 3 godine i nije se ni izvozao previše, a ni silovao motor jer mu je prvi, ali ne pada mi na pamet govoriti nekome da je dobar jer ko zna što su mu prije radili pa da me onda čovjek pičkara kasnije, mogu provozati, poslikati, reći svoje dojmove i to je to, a pazi radi se o mom frendu koji je prezadovoljan motorom, ali eto, plaću dobiva svake prestupne i treba mu lova za tečaj da ode van švasati :)
 
Phobocaster said:
pa ti si neki expert za krrame  :mrgreen: :LOL: :LOL:

kad se samo za krame u čiji sic su mnogi prdili i držali u iberturaži ima para.. ;)  :mrgreen:

MOONSHIELD to sam napisao s dozom ironije i smajlićem na kraju .... a ne hvalim baš ko da su moji samo kažem dojmove i sugestije ;)  daj reci par riječi o toj 600 f
 
matek ti si već gledal tj trazio nekog da ti pogleda onog cbfa ak se dobro sjećam, kak je to prošlo?
 
jedan član foruma mi se javio ali nije na kraju riješio ništa tak da sam to prek nekih drugih veza riješio...

stariji tip ima motor i nije znao slike mi poslat pa mi ga je otišo znanac poslikat i sve je štimalo... al neda tip ispod 3000 eura + prijevoz , rega servis i dojdemo do cifre za koju sam kupio sad 636 , 2006 g ;)
 
MOONSHIELD said:
ko veli da ti lažeš ili te optužuje za išta, ali to ne znači da ih većina iz oglasnika ne laže ili govori neistinu (y)
hvališ tuđe motore ko da su tvoji, ja se to ne bih usudio, evo čovjeku danas idem pogledati motor od frenda, i motor (cbr 600 f-s) izgleda ko ovaj kawasaki, znači doslovce sve origigi na njoj, čak i auspuh, motor je kod njega 3 godine i nije se ni izvozao previše, a ni silovao motor jer mu je prvi, ali ne pada mi na pamet govoriti nekome da je dobar jer ko zna što su mu prije radili pa da me onda čovjek pičkara kasnije, mogu provozati, poslikati, reći svoje dojmove i to je to, a pazi radi se o mom frendu koji je prezadovoljan motorom, ali eto, plaću dobiva svake prestupne i treba mu lova za tečaj da ode van švasati :)

dal ideš možda gledati ovog http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr-600-f-sport-600-cm3-oglas-1181138 ?
 
Matek said:
jedan član foruma mi se javio ali nije na kraju riješio ništa tak da sam to prek nekih drugih veza riješio...

stariji tip ima motor i nije znao slike mi poslat pa mi ga je otišo znanac poslikat i sve je štimalo... al neda tip ispod 3000 eura + prijevoz , rega servis i dojdemo do cifre za koju sam kupio sad 636 , 2006 g ;)
a gle ako motor nema ozbiljnije mane nije to puno, zahvalan je taj model f-a  :wink:

zsinkovic said:
prva rega '06, a model '01  :shock:
 
Matek said:
daj reci par riječi o toj 600 f
neznam, idem ga gledati danas malo detaljnjije, crvena f-s, ovom se baš i ne prodaje, ali je rekao da mora, nije ni u oglasniku, zadnji put dok sam bio kod njega mi je kroz razgovor spomenuo da bude morao prodati, sam da izvuče još neku lovu iz firme i zgiba van, klasična priča..jedina caka s motorom je da su gore silikonske ručke pa treba vidit zakaj, pogledati graničnike, ja sam ručke mijenjao i dok su se originalne počele vrtiti pa ne mora biti da je nešto, ali obično je :mrgreen:
ne, motor je u prelogu, ali potpuno isti takav (y) i mislim da je njegov stariji par godina..al to su sve isti modeli, samo su stajali na skladištu..
 
prva rega 2006 vjerojatno jer je iz uvoza....

a za cbr600f znam sve .. imao sam i ajnšpric i ovaj s frgama...  znam da je cijena ok al svi gledamo dobit što više za što manje love ;)
 
Matek said:
prva rega 2006 vjerojatno jer je iz uvoza....

a za cbr600f znam sve .. imao sam i ajnšpric i ovaj s frgama...  znam da je cijena ok al svi gledamo dobit što više za što manje love ;)
(y)
 
Phobocaster said:
a gle ako motor nema ozbiljnije mane nije to puno, zahvalan je taj model f-a  :wink:
prva rega '06, a model '01  :shock:
prošlu god sam htio mijenjat cbf za tu hondu. lik ima 50 + god, vozač autobusa u zet-u bole ga leđa i takva spika.
otišao vidjet motor taman je radio servis, skinut rezervoar, na prvi pogled ok je izgledao, kad bolje pogledaš fuzići prešteleni za manjeg vozača, bočno plastika puknuta, lanc nije bio uopče podmazivan, itd.
dogovorimo se mi i dolazi on vidjeti motor kod mene, sa sinom koji je mehaničar.
dolaze na dvorište mali manji za glavu od starog - razlog zbog kojeg su mijenjani fuzići, pregledava motor, isprobava - nije motorista ali lijepo mu ide vožnja na motoru sa rukama bez, nagib, ubrzavanje itd, kažem ja starom da nek i on isproba motor ipak će ga on voziti, nakon nekog vremena ajde ipak on krene - nesigurno skoro mu krepa motor, jedva da se okrenuo s njim ...
ništa dogovorim se mi da ja idem vidjet njegov motor kad ga mali složi
dođem opet ja k njemu gledam papire prva reg 2006 god a god proizvodnje 2001 ko izgubio je knjižice, jedna je u banki jer je još pod kreditom itd.
na kraju zaključak da je motor bio iz uvoza prvi vlasnik u hr, mali ga je vozio a ne stari, nije izgledao toliko loše i mašina je lijepo radila ali radi toliko "netočnih" (valjda) informacija sam odustao od zamjene...