K: mašinu do 500-600cc

krzljavi

New member
kupujem ispravnu mašinu, slažem si buggy pa ako netko ima komplet sa strujom može ponuda na pp
ne bi išao preko 500-600cc osim ako nije neka bagatela...radije zračnjak ali nije uvjet ako je sve kpl...
 
krzljavi said:
kupujem ispravnu mašinu, slažem si buggy pa ako netko ima komplet sa strujom može ponuda na pp
ne bi išao preko 500-600cc osim ako nije neka bagatela...radije zračnjak ali nije uvjet ako je sve kpl...

ja se bavim sličnom mišlju....daj neke slike, skice ili nešto :mrgreen:
jedino nisam siguran koliko bi se zračnjak mogao kvalitetno hladiti u buggyju
 
joke6 said:
Zar nisu bili zračnjaci?  :misli:

Tko? Ovi slabiji kineski bugyji jesu ali par kojih sam ja vidio imaju hleđenje ventilatorima slicno kosilicama i agregatima. Mozda se varam ali neznam kako bi neki motor pd motocikla podnio voznju bagijem kroz šumu ili slicno na malim brzinama bez direktnog strujanja zraka
 
moje siroče ima neko pvc kučište oko motora sa prisilnim hlađenjem odnosno ventilator koji radi strujanje zraka...ukoliko nabavim dobrog zračnjaka također sam planirao složiti ventilator na manualni prekidač...kod mene je malo specifična situacija jer me ne zanima zakopavanje u blato da mi treba vertikalni usis i miniwash za mene poslije vožnje, nego vožnja po makadamu, šumskim putevima i slično...u toj varijanti i zračnjak može odraditi posao bez ubijanja mašine...
 
Kawa 636 2002 , sve komplet s vurama , grane top  ...pali na stolu  ???