K: maxi skuter

AzZkIkR

New member
Pozdrav, u obzir dolaze beverly 500 cruiser, srv ili gp.

Do 25,30tkm, od 2012. i mlađi.

Nudim do 40000kn, ovisno o stanju itd.
Lp
 
Još kad uzmeš u usporedbu beverly 500, kojega je naveo kao jedan od onih koji ga interesira, ovaj ima samo 5ks manje, vjerovatno se i bolje vozi,a i orginal kufer ide s njim. I da,ono najvažnije,ovaj je nov
 
  • Like
Reactions: ODST
Nije da niste u pravu za novi 400, jer jeste, ali mene zanimaju ponajviše ova 3.
Ok. To je tvoj izbor i ti znaš najbolje za tebe👍
Između 500 i ovog 400 nema neke razlike,tj. vjerovatno je 400 i bolji.
Ali ako je tebi draži 500,kao što sam rekao tvoj izbor 👍
 
Još kad uzmeš u usporedbu beverly 500, kojega je naveo kao jedan od onih koji ga interesira, ovaj ima samo 5ks manje, vjerovatno se i bolje vozi,a i orginal kufer ide s njim. I da,ono najvažnije,ovaj je nov

Beverly 500 je kršina za voziti, 350 radi krugove oko njega, novi 400 je vjerojatno još bolji.
 
2009 godine sam htio uzeti 500 beva i prodavac ujedno ocev dobar poznanik je rekao da ne uzimam 500 jer je 300 puno vozniji a i brzi. To se pokazalo istinito. Probao sam 350 i mogu reci da je puno vozniji a i agilniji od 300tke.. za 400 ne znam jer nisam nikada vozio... 350 mi je za skuter brutalno ubrzanje.. jbt do 100 doskoci doslovno odmah...

da ja kupujem skuter ne bi isao preko 350 jer ne treba ali opet ko sam ja da pametujem kad vozim motor od litre a 600 je dovoljno.... uzmi sta ti se svida...
 
  • Like
Reactions: Volcabar and Dene
Aj da svima odgovorim ovako :)
Hvala vam na vremenu i na pomoći.
Definitivno ste svi 100% u pravu i jasno je da ima boljih za skoro iste novce i da mi ne treba 500 jer je dosta 300 ili 400, ali ja isključivo želim nešto od ova 3 navedena, najviše beverly jer je to ljubav iz djetinjstva, čista romantika, nikakav razum.
 
  • Like
Reactions: Dene
Nisi bio dovoljno jasan u prvom postu, čudno da se već nije krenulo raspravljati što je za tebe najbolje: manuala, variomat ili DCT :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: i kakve cipele bi trebala kupovati tvoja punica.
 
  • Haha
Reactions: Dene and AzZkIkR