K: motor (600 ccm)

MaRi0_St

Active member
Ima li ko sta pametno za ponudit, kupia bi nesto na dva kola za 3-4 k, da je uredno i nije stoti vlasnik, da nisu vracani kilometri (previse :mrgreen:) i da nije starije od mene

nesto 600 cc 4 cilindra, tipa fz6 ili xj6 itd...

jesam prekompliciran? :misli:
 
Imas ovdje u Dubrovniku FZ6 S2 sa jako malom kilometrazom (20-30k km cini mi se), prvi vlasnik, nema recke na njoj. Ako si zainteresiran dat cu ti broj.
 
https://imgur.com/a/aTLS56O

Koliko znam,još nije na njuškalu,vozi ga čovik po St. U sridu mi je reka da bi ga proda.

Javi se ako te zanima, pa možeš sist s njim i vidit.
 
MaRi0_St said:
Da nije mozda crni sa crnim felgama i blokom motora? tog si mi vec prodava prije koju godnu  :LOL:

Ma ne taj
 
MaRi0_St said:
Ima li ko sta pametno za ponudit, kupia bi nesto na dva kola za 3-4 k, da je uredno i nije stoti vlasnik, da nisu vracani kilometri (previse :mrgreen:) i da nije starije od mene

nesto 600 cc 4 cilindra, tipa fz6 ili xj6 itd...

jesam prekompliciran? :misli:
Ako si vozio er6n kao što vidim na slici savjetovat bi ti da izbjegavaš xj6  ja sam vozio er6f i sjeo u auto školi na xj6 i bio jako razočaran nema niti okretnog momenta a kada daš gas da se razvrti do blokade mu treba 3 dana i opet nikam nejde kad je 55kw. Ako već gledaš kupi fz6 to je barem 72 kw pa bi trebao biti življi.
 
može lock 8)
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    82.6 KB · Views: 111