K: Motor za A2 kategoriju

LukaLuka

Member
Kupujem motor koji moze ici na A2 kategoriju poput KTM Duke/RC 390, Kawasaki Z/ninja 300/400, MT-07, MT-03, Hondu cb500f i slične.
S obzirom da mi je to prvi motor, bitno mi je da je u voznom stanju te nema ikakvih mehaničkih ili električnih problema.

Spreman sam izdvojiti do max 5000€ ukoliko motor zaista vrijedi toliko no neki idealni cijenovni rang mi je 3500-4000€
Što se tice lokacije, idealno bi bilo Zagreb i okolica no moze i dalje ukoliko ste voljni surađivat.

Mozete mi se javiti u PM ili u odgovoru na post
 
Bump. Povecao se buzet pa orginalnu ponuu mozete zanemarit. Slobodno posaljite u DM ako imate ista od navedenog
 
Nekako najbolji u a2 kategoriji čini mi se cb500x, svestran motor. Ako ti se povecao buđet ne znam što ne uzmeš novog i uživaš
 
Nekako najbolji u a2 kategoriji čini mi se cb500x, svestran motor. Ako ti se povecao buđet ne znam što ne uzmeš novog i uživaš
A razmisljam i o tome al gledam kada bi naso rabljenog mogo bi ono novac sto mi je ostalo potrosit na neke nadogradnje/preinake. Bio mi je u jednom trenutku puko film pa sam otiso kod viktora da kupim novog al kaze ceka se 4 mjeseca. Reko dobro odem u Yamahu, ista stvar
 
Pa dobro doći će ti u svibnju. Bar nećeš morat na registraciju po snijegu, vidim da si u Zagrebu ili tu negdje.
 
  • Like
Reactions: LukaLuka
Kad mi se nesto svidi okrenem ovu kuglu ili ravnu plocu i nadem gdje god ima. Onda ide kalkulacija i odluka, u svakom slucaju se necu osloniti na lokalnog prekupca i njegove kanale. Ne mislim time nista lose za Viktora, i on uzima preko dilera vani i snalazi se.