K&N

probaj vidit u motormaniji -01/6221-399
 
Eurorent ?
Molydon ?
 
Imaš BMC u Eurorentu, isto ko i K&N ali BMC je službeni filter Ferrari F1, K&N je više za teška vozila, ovo im dođe ko dopunska djelatnost  :? :)
 
ja sam kupil kod Gabreka

nije baš nekaj jeftin :misli:




Srki
 
maRRin 06 said:
ko dila?
p.s.
po drugi put otvaram,jer mi je neko izbrisao.
trazilica 0 bodova.

za koji motor??????
 
ja sam si naručio bmc...jel se nakon ugradnje treba nešto naštelavat??? :misli:
 
ja sam kupio zamjenski pa netreba ništa preštelavat ali ako kupiš hiflow filter treba mijenjat dize ili ih poštelat kolko sam čuo
ljubek said:
ja sam si naručio bmc...jel se nakon ugradnje treba nešto naštelavat??? :misli:
 
ljubek said:
ja sam čuo da treba poštelat smjesu goriva... :misli:
meni motor radi dobro bez štelanja,reklo mi je par ljudi da ga treba štelat ako e još stavi otvoreni ispuh tj.ako recimo staviš akrapa ili takvo nešta
 
frosty said:
meni motor radi dobro bez štelanja,reklo mi je par ljudi da ga treba štelat ako e još stavi otvoreni ispuh tj.ako recimo staviš akrapa ili takvo nešta

imam otvorene...kucelj...
 
Ja sam svoju Suzanu 1400 vozil  u servis i tam su ga stavili ali poslije sam gledal, filter ko filter, sve isto ko i tvornički.
jedina fora je da su mi rekli (ne na servisu  :x) da treba promijeniti mape paljenja (to su napravili i makina ide bolje, tak mi se bar čini)
Doduše, imam i otvorene auspuhe pa kombinacija toga dobro djeluje na stroj.
Inače, BMC je bio oko 500 kunića a tvornički jednokratni 350 kn pa si ti misli  :misli: :misli:
 
ljubek said:
ja sam čuo da treba poštelat smjesu goriva... :misli:

A kaj se ne stela smjesa automatski preko informacija koje dolaze u cpu.... :misli:
kolicina zraka, temperatura, ispuh, itd....