K. Okvir za tablicu 20x20 cm

enduro

Well-known member
Kao sto i sam naslov kaze, kupujem okvir za staru tablicu, 20x20 cm, prednost ima plasticni crni (moze biti i reklama na njemu, ne smeta). Pozeljno je da je ZG ili u blizini ZG-a. Dosao bih osobno po to.
 
Ja kupio kod Tokića prijem cca 2 mjeseca....probaj....
 
Imaš kod Tokića.
18x18cm ti je 27kn....znači ovaj tvoj je malo skuplji
 
Hvala svima.  (y) Dogovoreno je sa Gianniem da sutra preuzmem okvir od njega.
 
Kingman said:
Imaš kod Tokića.
18x18cm ti je 27kn....znači ovaj tvoj je malo skuplji

Nije problem koliko kosta, problem je sto nemaju okvire za stare tablice. Zvao sam Moto Bencony, Top Moto, itd... nemaju ih u prodaji.
 
enduro said:
Da, stara je 20x20, a nova 18x18.
Ja sam bio prije 2-3 tjedna u Tokiću Sesvete i imali su obje dimenzije  :wink:
 
Kod Tokica nisam trazio, mozda jos imaju, ali trgovine motorima i moto dijelovima ih vise nemaju u ponudi.
 
Kingman said:
Ja sam bio prije 2-3 tjedna u Tokiću Sesvete i imali su obje dimenzije  :wink:
kolko si platio u tokicu,?

ja bih uskoro trebao ici regati motor,pa me zanima kakav okvir da si nabavim za staru ili novu.

pretpostavljam posto ce mi se raditi nova plocica,da bi po pravilu,trebao onda okvir za novu 18x18,jel sam upravu?
 
Sada se mogu dobiti samo nove plocice sa EU logom, dimenzija 18x18 cm, stare su se izdavale do 01.05.2018 godine.
 
Kupio neki dan u tokica onaj lijepi metalni (zvan, tablica ide lako van :D) za 7x kn.
Ako jos netko treba za staru tablicu, poklanjam isto tako metalni koji sam skinuo s motora...  (y)
 
Ivanos46 said:
kolko si platio u tokicu,?

ja bih uskoro trebao ici regati motor,pa me zanima kakav okvir da si nabavim za staru ili novu.

pretpostavljam posto ce mi se raditi nova plocica,da bi po pravilu,trebao onda okvir za novu 18x18,jel sam upravu?
18x18cm ti je 27kn u Tokiću. Plastični.
 
a di ima za dzabe,ev ja iz osijeka sam,ak ima ko za donirati,nek se javi. (y)

ma i ovu u tokicu je ko dzabe,27kn,hvala kingman.