K: Okvir za tablicu 20x20 cm

Spartan

Member
Pozdrav svima,

kupujem okvir za staru tablicu, 20x20 cm. Molio bih plastični crni, nikako inox (moze biti i reklama na njemu, svejedno).

Pozeljno je da se nalazi u Zagrebu. Dosao bih osobno po to još danas
 
Pozdrav svima,

kupujem okvir za staru tablicu, 20x20 cm. Molio bih plastični crni, nikako inox (moze biti i reklama na njemu, svejedno).

Pozeljno je da se nalazi u Zagrebu. Dosao bih osobno po to još danas
Kaj nema nigdje za kupiti, nije da sam se raspitivao ali i meni bi trebao :mrgreen: :unsure:
 
Kaj nema nigdje za kupiti, nije da sam se raspitivao ali i meni bi trebao :mrgreen: :unsure:
Report s jučerašnje turneje:
Molydon - 0
Tokić (sve poslovnice) - 0
Pevex - 0
Ciak - 0
Njuškalo - 0
Skuter dijelovi - 0
Moto oprema - Ilica 460a - možda imaju. Čuli smo se telefonski, nisu sigurni za unutarnje dimenzije nosača. Vanjske jesu malo veće od 20x20, al iskustvo mi kaže da dok se to ne proba, nema smisla pričat. Tak da ću otić probat u idućim satima.

Saga se nastavlja danas. Poneki nabrojani dućani imaju inox nosače u dimenzijama 20x20, ali tražim baš plastični.

Sad sam zvao Viktor Moto Sport servis (hvala Spider na preporuci), ali gospođa koja mi se javila je rekla da ne može sada provjeriti i da nazovem za sat vremena. Tako da ću nazvati za sat vremena i provjeriti.
 
Imam ja na jednom skuteru vjerojatno viska taj plasticni, cak sam i bacio vec 2 komada jos sam si mislio da ih cuvam ili ne, ako ne nades pogledat cu mozda iskopam
 
tih okvira ima gdje god oces... i najbolje kupi novi...
 
Pevex Novi Zagreb ima, 19 kn, bio danas.

Probati: Moto Bencony (SBK Moto), Auto Moto Sport, Top Moto, Sepic, Motormania, Moto Mondo.
 

Attachments

  • Screenshot_20210511-193041_Gallery.jpg
    Screenshot_20210511-193041_Gallery.jpg
    921.4 KB · Views: 0
Last edited:
Okej ekipa, htio sam pisati sinoć, al sam bio preumoran.
Uspio sam naći okvir pa evo i kratak rezime za sve kojima će trebati. Siguran sam da imaju sljedeće lokacije:

Ducati Zagreb - Samoborska cesta 213 - kontakt Tonči: 0915206577
Alatnica Mislav - Zeleni brijeg 6, Poljanica Bistranska - kontakt 01 3390 010
Moto Oprema - Ilica 460a - kontakt 01 3768 232
Viktor Moto Sport - Vunarići 14 - kontakt 01 3881 989

Ostali prijedlozi koje nisam stigao kontaktirati uključuju:
  • autokreso
  • Moto Bencony (SBK Moto),
  • Auto Moto Sport,
  • Top Moto,
  • Sepic,
  • Motormania,
  • Moto Mondo
  • Tomić & Co
  • Novema Nova
Hvala redom Spider, Ivanos46, Sima Dr-Z, GLES, mate, enduro, avinko38, Igoreta

Sad imam i ja okvir pa možete me cimnut ak vam treba samo za registraciju pa vam posudim na tih dan-dva
 
Ja našao na tavanu, piše na njemu Autoklub Rijeka, ako kome treba, udomljujem, dok ne bacim.
 
Imam ja iz ViktorMotorsporta sto daju kad nesto kupis kod njih.
Ne znam tocne dimenzije, ali znam da mi je prevelik za trenutacnu tablu.
Mislim da su stare dimenzije 20x20, a nove 18x18...

Buduci da sam jucer mjenjao tablicu, imat cu 2 okvira viska.