K : prenosni frižider

plastikman

Member
Dečki tražim nešto ovakvo.
Robusno i kvalitetno cca 50ak litara a da nije nebulozna cifra
Ako znate dućan gdje se može po korektnim cijenama kupiti
Može i rabljeno ali očuvano
 

Attachments

  • IMG-20210124-WA0018.jpg
    IMG-20210124-WA0018.jpg
    151 KB · Views: 56
Marine program je skup.
Oko 700kn nov nadjes 50l malo cvrsci
Ja sam uzea 30l sa ventilatorom 350kn da imam u kombiju al nije neka cvrstoca.
 
Ja sam vidio takav hladnjak u Bauhausa,di je odjel za auta i plovila ...
 

Ja koristim ove, imam 2 kom ljeti su svaki dan u pogonu, otvore se po 100 puta dnevno, gazi se i sidi po njima. 3 sezone tako i još su u jako dobrom stanju
 
ja imam neki jeftilen..... ali ima sam viška pur pjene pa sam ga rastavio i nafutra..
inače u stjenkama je bilo par komadića stiropora i lufta na sve strane....
sad može slon na njega sest... i drži led ka ajsitek....
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Marine program je unazad dvije godine poskupio.
Čekam da li Bauhaus može naručiti igloo od 47L koji je po pristojnoj cijeni
 
Marine program je unazad dvije godine poskupio.
Čekam da li Bauhaus može naručiti igloo od 47L koji je po pristojnoj cijeni
Evo jedan koji je na 12V/230V. Idealan za sve. Skup ko da su ga radi BMW ili HD zajedno. :mrgreen:

 
Marine program je unazad dvije godine poskupio.
Čekam da li Bauhaus može naručiti igloo od 47L koji je po pristojnoj cijeni

Sve je stvar sto ocekujes od toga i za koju tocno namjenu i gdje planiras drzati.. Ako ti treba za dan,dva i nista prezahtjevno onda ok, ako za nesto ozbiljnije onda tu Igloo sigurno nemoze parirati Icey-teku, Ice coolu i slicno..

Koliko je konkretno cijena tog iglooa u bauhausu ako nije tajna?
 
Nije trenutno dobavljiv
Kad je bio dostupan je bio oko 50€ što je super cijena a za moje potrebe dovoljno velik i robustan
 
To je ok, samo ako ce ti sluziti kao ledenica nemoj ocekivati neka cuda i da drzi dugo.. tu vrijedi ona koliko para toliko muzike..
 
Evo jedan koji je na 12V/230V. Idealan za sve. Skup ko da su ga radi BMW ili HD zajedno. :mrgreen:

Dok se tema ne zaključa...imam ovaj Mobicool 40 litara i nije mi žao ni jednog eura za njega....nečujan, hladi do -10, stane 6 flaša po 2 litre + još ima mjesta za klopu, radi na struju, u autu, u barki.......i tako već 5 godina!!!!
 
već nekoliko godina planiram kupit ovako nešto ali me muči kako riješit struju kad auto ne radi. Isplati li se uzet dodatni akumulator? koliko dugo taj akumulator može izdržat? isplati li se uzet i solarni panel? isplati li se sve to teglit sa sobom .... o_O