K:Prikolicu za prijevoz motocikla

DD750

Member
Kupujem prikolicu za prijevoz motocikla po mogućnosti tvorničku,nisam ljubitelj custom verzija,i normalno urednu sa hrvatskim papirima.Tražim polovnu jer mi je za jednom do dva puta godišnje ,tako da mi glupo dati 4500kn za novu Može ponude na PP
 
Kupujem prikolicu za prijevoz motocikla po mogućnosti tvorničku,nisam ljubitelj custom verzija,i normalno urednu sa hrvatskim papirima.Tražim polovnu jer mi je za jednom do dva puta godišnje ,tako da mi glupo dati 4500kn za novu Može ponude na PP

Neces naci polovnu ispod 500-600eura tako da ti je najpametnije kupit novu
 
  • Like
Reactions: piljun
Ne znam koju cifru ciljaš, ali ja dok sam bio nabrijan kupiti odmah sam došao do zaključka da jedino možeš kupiti novu, jer rabljenih ima ovih skupljih (ajmo reći kao kvalitetnijih) a ove jeftine se ne isplate prodavati rabljene. Ista priča mi je bila i s ovom normalnom, za 4500kn uzeo novu s ceradom, 205x125 cm.
 
Imao sam slovensku TPV, mislim da tada nije bilo jeftinijih a prikolica se pokazala odličnom. Mislim da frend prodaje rabljenu talijansku Ellebi, možeš ga nazvat na 098 455 808.
 
Ja sam uzeo prije 3 dana novu priksu sa 3 staze za 5200kn. Rabljenih nije bilo, tj bila je jedna za 500kn manje nego nova. Nivo je novo, gume su nove, struja nova a drugo nanjoj niti nema.
 
Ja sam uzeo prije 3 dana novu priksu sa 3 staze za 5200kn. Rabljenih nije bilo, tj bila je jedna za 500kn manje nego nova. Nivo je novo, gume su nove, struja nova a drugo nanjoj niti nema.
Tako i ja razmišljam ako ne nađem:cool: