Kaciga Roof Bumper gdje i za koliko novaca

Ja sam svoju Roof kacigu kupil u Padovi na sajmu u prvom mjesecu. Dosta povoljnije nego kaj je bilo na ponudi u HR...a bilo je kod Motormanije u Velikoj Gorici.
 
Znam da je nekad bilo u motormaniji, cuo sam da ima i negdje u Rijeci , ali neznam gdje.Inace u inozemstvu je oko 1800 kn.Koliko je tebe izasla i jel bumper ili neka druga?
 
Boxer...crna. Ispala me oko 1300kn, i nisu mi je ni htjeli carinit...carinik je samo odmahno rukom.
 
To je super jeftino, negdje sam gledao da bi ona trebala biti oko 2300kn i to vani , njemacka , madjarska, a ova sto se meni svidja je tamo bila oko 1800.
Hvala,
 
Evo upravo sam pogledao na internetu cijene roof kaciga.Mogu ti reci da si to jako jeftino kupio, nigdje nisam vidio ispod 2000 kuna.
I ja bi takooooooooooooo
 
Bandit said:
Boxer...crna. Ispala me oko 1300kn, i nisu mi je ni htjeli carinit...carinik je samo odmahno rukom.
I kakav ti je taj Boxer? Ja sam ju gledal, al' su me strasili da je unutra propuh. Jel' je?

Nemoj mi sad napisat da jel' propuh ili nije ovisi kakvu glavu imas! :wink: :mrgreen:
 
2 uljez: Na sajmu u Padovi su sve kacige na popustu, onda smo užicali popust na količinu :mrgreen: (kupili dvije), vratili si porez na granici i to je to.

2 GussRadWixer: Ma...nije baš aerodinamična, šumi na sve strane, puše odozdo ko vrag, a kad se voziš po kiši curi ti po bradi...lipo. Ali lijepo izgleda...