kaciga

tomee

New member
kaj velite na ovaj arai 500 eura za ktm adventure 950????
1081800973_aluminium_silver.jpg


malo me muci ovaj silt ak netko ima iskustva...?
 
jel se spušta taj šilt !! :mrgreen: lijepo izgleda meni osobno šilt je ok.
 
neznam.znam da je novi model i brijem da bi na ktm dobro pasala tak i tak nejde puno preko 200 pa mislim da bi bilo ok
 
tomee said:
neznam.znam da je novi model i brijem da bi na ktm dobro pasala tak i tak nejde puno preko 200 pa mislim da bi bilo ok

Ja mislim da se s tom kacigom nemreš baš puno više od 100 voziti. Pa kaj bi ti taj šilt radil pri 200 km/h?
 
pa zato i pitam mislimak je neko probal to vozit pa da veli iz prve ruke ak ne treba sjest i probat.
najavljuju je kao kacigu za supermotard streetere i maxi enduro
 
Kawaman said:
tomee said:
neznam.znam da je novi model i brijem da bi na ktm dobro pasala tak i tak nejde puno preko 200 pa mislim da bi bilo ok

Ja mislim da se s tom kacigom nemreš baš puno više od 100 voziti. Pa kaj bi ti taj šilt radil pri 200 km/h?
sa 200 se sigurno nebu vozio ko labud uspravno neg bu lego ko i svi ostali a za brzine do 150 je sigurno ok i ne smeta previše kad se ima vizir dignet na sportskoj kacigi se osjeti ali nije ni to strašno pri nekim prosječnim brzinama .kolko sam ja skužio dosta ekipe na ktm furaju takve profile kaciga ,maj apinjn. 8)
 
Sorry, al mislim da ti ta kaciga fakat ne treba za ono gdje ćeš ti svog adventure-a vozit, a pretpostavljam da to nije ni Paris, a kamoli Dakar.
Uzmi normalnu integralnu i to je to. Apropos štita, mislim da to stvarno nije za brzine preko stotke. Na mojoj AGV i ona krila za ventilaciju mi smetaju preko 100, a s ovom kacigom ne bi se mogo pomaknut s mjesta.


Sad će se sigurno javit neko tko ima takvu kacigu i popljuvat mi ovaj post, sto posto. :mrgreen:
 
nemora bit fresh

treba cut misljenja razna

ja sam isto za integralku al kad ovo tak opako izgleda

mislim da bandit ima nesto slicno u svojoj kolekciji ili se varam?
 
tomee said:
mislim da bandit ima nesto slicno u svojoj kolekciji ili se varam?

Ima bandit, samo što mjesto šilta ima grijač i zdjelicu s čevapima ........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit ima roof kacigu, daklem bez silta...
a za ovu kacigu u motociclismu pise da silt ne stvara turbulencije i da je sigurna i daleko preko 200... but then again, to je ono sto pise, a kako se ona stvarno ponasa...
neznam, ja bi rađe integralku... jedino ak ces u sumu malo cesce (ja nebi kad sam cuo kolko ta bestija ima kila :eek: )
 
ma sumu zaboravi
cito sam na slovenskom forumu da "bolji" ducani moto opreme daju kacige na probu i mislim da bi to bilo najbolje
al necu filozofirat ne da mi se dat pare a da mi ne odgovara pa ak popizdim kupit cu integralku pa bok.

al bez obzira opako izgleda aaaaa???? :wink:
 
Pa ja ne moram ni odgovarat :mrgreen: :mrgreen:

2Kawabiker: e ta ti valja :mrgreen:
 
tomee said:
ma sumu zaboravi
cito sam na slovenskom forumu da "bolji" ducani moto opreme daju kacige na probu i mislim da bi to bilo najbolje
al necu filozofirat ne da mi se dat pare a da mi ne odgovara pa ak popizdim kupit cu integralku pa bok.

al bez obzira opako izgleda aaaaa???? :wink:
pametno ovo u vezi sume :wink:
kod nas kolko znam Sepic daje kacige na probu pa ono... odes, probas i sanjas (ja npr.) da ces jednog dana moc dat tolku kintu za kacigu :oops:
ja ipak mislim da je to malo prevec novaca za takvu kacigu dat, jest da je ona multifunkcionalna al jbga...

šjor Bandit... bit cu ja advokat kad narastem... cujem da su place dobre :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
kod nas kolko znam Sepic daje kacige na probu pa ono... odes, probas i sanjas......

......krivo........ne sanjaš ti, nego sanja Šepić da ćeš mu jednog dana vratiti kacigu.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ......
 
Kawabiker said:
Shokrefumi said:
kod nas kolko znam Sepic daje kacige na probu pa ono... odes, probas i sanjas......

......krivo........ne sanjaš ti, nego sanja Šepić da ćeš mu jednog dana vratiti kacigu.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ......
psssst o tome, jedna lepa shoei x-spirit spava u ormaru i ceka da se malo situacija smiri... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
tomee said:
kaj velite na ovaj arai 500 eura za ktm adventure 950????
1081800973_aluminium_silver.jpg


malo me muci ovaj silt ak netko ima iskustva...?

Ako ti šilt smeta, skineš ga.
Ovo je noviji model, Arai je skup, pa ne vjerujem da netko ovdje ima takvu kacigu. Možda netko na Slovenskom forumu ima. Vidio sam da je KTM Sommer (najveći diler u Njemačkoj) nudio takvu uz Adventure.

Inače, Nolan ima jednu "svenamjensku" kacigu, koja liči malo na ovu i šilt se lako ostavi u koferu.

t.
 
sto citah po engleskim novinama kaciga je dobila super ocjene.prijatelj mi tjero adventurea 215kmh.toliko.