Kacige 100 put!

EXD9M

Member
Iako tema prožvakana, molim za još jedan savijet!

Od nedavno uveo sam nekoliko promjena u životu, između ostalog i FALCO se našao u garaži (Igrom slučaja i na svekoliko Srkijevo neslaganje tipa "Zakaj talijan, kaj bum ja opet skupljal djelove po cesti").
Novo vozilo i vrijeme za kupnju nove kacige i ajd sad:
Probam ovo, probam ono ali ništa ne stoji kako treba, opis problema:
Imam čudnu tikvu, gore široka, na bradi uska - što će reći treba kombinacija XL i L kacige.
Ima li tko kakvu ideju vezano na odabir kacige (kroj koji bi meni odgovarao, da ne lutam više okolo bez veze) i bez savijeta tipa glavu u škripac - molim!
Čuo sam da postoje umetci koji se kao naknadno mogu uglaviti u donji dio kacige, ali nitko ne zna više detalja - Pomagajte !

PS. Lova bitna, ali nije odlučujući faktor!
 
Probaj Shoei Z-One. Kod njega postoji mogucnost promjene jastucica na obrazima. Pitanje je samo hoce li ti to nasi trgovci htjeti prodati.
 
bmw je izbaci nešto novo al mora da je skuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nazovi pa vidi
zasad eve ti ljink

http://www.motostil.com/predstavljamo/index.php?id=p6
 
:roll: :idea: :cool:
 
EXD9M said:
Iako tema prožvakana, molim za još jedan savijet!

Od nedavno uveo sam nekoliko promjena u životu, između ostalog i FALCO se našao u garaži (Igrom slučaja i na svekoliko Srkijevo neslaganje tipa "Zakaj talijan, kaj bum ja opet skupljal djelove po cesti").
Novo vozilo i vrijeme za kupnju nove kacige i ajd sad:
Probam ovo, probam ono ali ništa ne stoji kako treba, opis problema:
Imam čudnu tikvu, gore široka, na bradi uska - što će reći treba kombinacija XL i L kacige.
Ima li tko kakvu ideju vezano na odabir kacige (kroj koji bi meni odgovarao, da ne lutam više okolo bez veze) i bez savijeta tipa glavu u škripac - molim!
Čuo sam da postoje umetci koji se kao naknadno mogu uglaviti u donji dio kacige, ali nitko ne zna više detalja - Pomagajte !

PS. Lova bitna, ali nije odlučujući faktor!

Vidi kume , napokon i ja skužio kako prilagoditi sliku da mi stane ispod nicka .
KuM900 :idea:
 
EXD9M said:
Iako tema prožvakana, molim za još jedan savijet!

Od nedavno uveo sam nekoliko promjena u životu, između ostalog i FALCO se našao u garaži (Igrom slučaja i na svekoliko Srkijevo neslaganje tipa "Zakaj talijan, kaj bum ja opet skupljal djelove po cesti").
Novo vozilo i vrijeme za kupnju nove kacige i ajd sad:
Probam ovo, probam ono ali ništa ne stoji kako treba, opis problema:
Imam čudnu tikvu, gore široka, na bradi uska - što će reći treba kombinacija XL i L kacige.
Ima li tko kakvu ideju vezano na odabir kacige (kroj koji bi meni odgovarao, da ne lutam više okolo bez veze) i bez savijeta tipa glavu u škripac - molim!
Čuo sam da postoje umetci koji se kao naknadno mogu uglaviti u donji dio kacige, ali nitko ne zna više detalja - Pomagajte !




PS. Lova bitna, ali nije odlučujući faktor!


nemože tebi niko pomoć

pa ni 2 veterinara na Forumu

za tu glavu NEEEEEEMA kacige :mrgreen:




srki
čevosi? di???????
 
Odi u tvornicu dainese, oni ce ti laserskim skenerom skenirat glavu i napravit kacigu po mjeri. To je napravio jedan moj poznanik. Nisam jos vidio kacigu kako izgleda jer je lik na brodu al mislim da je ok. Mislim da je cjena oko 400 ojra :wink:
 
Vidi kume , napokon i ja skužio kako prilagoditi sliku da mi stane ispod nicka .
KuM900 :idea:[/quote]



A sad onda promijeni i stavi slikicu koja je snimljena cca. 10 min. nakon ove - da vide ljudi da se odrasli ne trebaju voziti na dječjim motorinima!
8)
 
Dylan said:
Jel i Falco ima morskog cucka na rezervoaru?
:mrgreen:
Čestitam ti na novom motoru, sretnu vožnju ti želim... u Koprivnici još ima dobrih čevapa... :mrgreen:


Za sad je bez cucka, al je plave boje pa tko zna možda uskoro i cucak, kakve su novosti kod tebe? NTV još u igri?

Čevape sređujemo !
 
EXD9M said:
Dylan said:
Jel i Falco ima morskog cucka na rezervoaru?
:mrgreen:
Čestitam ti na novom motoru, sretnu vožnju ti želim... u Koprivnici još ima dobrih čevapa... :mrgreen:


Za sad je bez cucka, al je plave boje pa tko zna možda uskoro i cucak, kakve su novosti kod tebe? NTV još u igri?

Čevape sređujemo !

Ja sam ti sav u kombinacijama...onda vidim kako je Dylan divan i dobar pa se počnem dvoumiti. Frajer sa NTV nije se poslije javio, a ja sam se malo zapalio za jednu CB 500, pa opet ohladio...
Sad kad se proljepšalo, dopeljajte se malo do mene, najbrži Falco i najbrži Fazer, imam nekakvu masnu svinjetinu koju treba uništiti...škodljivo... :mrgreen: