KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Zadovoljan si Cabergom? Cuo sam o toj marci ali nisam nikad imao.

Gledam si neku sporticu uzeti da imam onako za djirove kratke ali dinamitne jer mi schubi tome nikako ne odgovara. Gledam avG K1 jer jbg kriza je pa se nema za bolje 😄
 
Zadovoljan si Cabergom? Cuo sam o toj marci ali nisam nikad imao.

Gledam si neku sporticu uzeti da imam onako za djirove kratke ali dinamitne jer mi schubi tome nikako ne odgovara. Gledam avG K1 jer jbg kriza je pa se nema za bolje 😄
Po meni Drift Evo od Caberga je odlican za tu cijenu
Carbon ili fiberglass
Ono sta san primjetia drzeci je na glavi
Iman Xtrace i Flyon....za tu cijenu dobre kacige.....cak stovise
 
Ako te tangira.,uzmi je...ja je imam,uzeo u Novemi na Akciji prije godinu dana,bila zadnja...meni je vrhunska,lagana,koda je nema na glavi,vizir je veci,te je veca preglednost livo-desno,ne bruji...ne magli...ne puse...ka u autu...,jedino ti mora biti tvoj broj,ja sam potrefio bas... kosta,ali i valja...
 

Attachments

  • 20201011_112103.jpg
    20201011_112103.jpg
    123.3 KB · Views: 48
  • 20200909_212752.jpg
    20200909_212752.jpg
    155.3 KB · Views: 49
Ako te tangira.,uzmi je...ja je imam,uzeo u Novemi na Akciji prije godinu dana,bila zadnja...meni je vrhunska,lagana,koda je nema na glavi,vizir je veci,te je veca preglednost livo-desno,ne bruji...ne magli...ne puse...ka u autu...,jedino ti mora biti tvoj broj,ja sam potrefio bas... kosta,ali i valja...
Jučer stigla broj paše prezadovoljan
 
Vrhunska kaciga ali me odbio jedino taj D-Ring... okej sigurniji je bla bla ali opet

?
RPHA 90 nema D-ring nego kopcu, mozda si mislio na RPHA 70 ona ima D-ring (y)
RPHA 90 imam je i totalno mi je bezveze (bucna, losa ventilacija tj gotovo nikakva, flip up ne hvata kako treba. Preko 140 km/h na otvorima gdje se spaja flip up sa ostatkom kacige puse kao da je propuh i tada je ventilacija najbolja to je solidna touring kaciga do 120 km/h za neki manji adventure motor tipa V-Strom, Tenere 700 itd, jedino sto mi je dobro sjela na glavu kao salivena. BTW nikad vise flip up.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Po meni Drift Evo od Caberga je odlican za tu cijenu
Carbon ili fiberglass
Ono sta san primjetia drzeci je na glavi
Iman Xtrace i Flyon....za tu cijenu dobre kacige.....cak stovise

Seki, koji ti motor voziš?
Znam da je Kralj u ergeli, ali širok je spektar komentara po temama, pa ne znam jel više osoba piše na jednom profilu?
 
  • Haha
Reactions: Tiho
Seki, koji ti motor voziš?
Znam da je Kralj u ergeli, ali širok je spektar komentara po temama, pa ne znam jel više osoba piše na jednom profilu?
Africu i Kralja
Drift Evo je race kaciga istina.....ali mi je OK i moze komunikacija unutra dok mi u Xtrace ne moze......
A cijene su smijesne u odnosu na Shoei,Arai ili Schuberth ili neke druge top end kacige pa nek stoje...svaka 2,3 tjedna minjat pa u krug
Sojku iman ako triba bit premium da se pokaze ali GT-air 2 mi je korak nazad u odnosu na jedinicu pa nista od toga
 
jel ima neko iskustva sa KYT kacigama?



Jesam ja. Skoljke su im ogromne i jako su teske, osim sto lijepo izgledaju u biti je meni to tesko smece. Imam i cak jednu sliku ako nadjem uploadat cu ti je gdje je skoro duplo veca od 5 drugih kaciga. Poredali smo kacige jedna do druge..

Osim sto je teska jako je i bucna, pinlock mi je ispao kroz par mjeseci, spuzva iznutra se solidno brzo potrosila... sve u svemu ovo zadovoljstvo me kostalo 900 kuna jer je bila ma popustu sa 1300... nikad vise kyt


Nisam pisao o tom modelu koji si linkao iako mislim da je to sve jedno generalno sranje
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
sto vrsta glava...sto vrsta kaciga...10 % odgovara istog tipa da svakom odgovara...
 
Kolko para tolko muzike...ja sam u split iso probat taj caberg,kod naseg kolege sa foruma,dao i super popust,ali se kod nje vidi da je to ok,ali ni blizu premium modelima,pogotvo sta se tice velicine
 
Kolko para tolko muzike...ja sam u split iso probat taj caberg,kod naseg kolege sa foruma,dao i super popust,ali se kod nje vidi da je to ok,ali ni blizu premium modelima,pogotvo sta se tice velicine
Flip up se vidi vise da nije premium
Ali ove druge su OK
Naravno nije to Shoei ali nije ni cijena
HJC ne bih nikako
Previse losih iskustsva
Kolegi se raspa vizir tamo di je ona kopca...
Dosa san do zakljucka
Ili Premium pa Shoei ili razumno kupit Csberg
Shark,HJC,Nolan,Xlite,Airoh platis duplo nego Caberg a nisu premium.......koja svrha onda
A tu su li la.....
Arai me ne zanima a Schuberth bogsmi cua san isto lose
Jedino ta C3 pro ali flip up me jos ne zanima
 
Jesam ja. Skoljke su im ogromne i jako su teske, osim sto lijepo izgledaju u biti je meni to tesko smece. Imam i cak jednu sliku ako nadjem uploadat cu ti je gdje je skoro duplo veca od 5 drugih kaciga. Poredali smo kacige jedna do druge..

Osim sto je teska jako je i bucna, pinlock mi je ispao kroz par mjeseci, spuzva iznutra se solidno brzo potrosila... sve u svemu ovo zadovoljstvo me kostalo 900 kuna jer je bila ma popustu sa 1300... nikad vise kyt


Nisam pisao o tom modelu koji si linkao iako mislim da je to sve jedno generalno sranje
ajde ako nades,pa stavi,hvala na odgovoru.(y)
 
Prodajem Airoh commander kacigu bijele boje.L velicina. Nosenu dva puta. Kupljena kao treca kaciga i samo mi stoji bezveze. Ako je netko zainteresiran nek mi posalje pm