KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Ima li neko da je vozio

gt air 1
Ili
Rpha 70

Treba mi za naked, do sada imao uglavnom hjc kacige.

ok mi i jedna i druga za oblik glave.

Hjc je noviji model, da se naci jeftinije, ali vec godinama razmisljam o gt air-u, a vec se teze nalazi jer ga je skoro preuzeo gtair2, a on mi nekako nije “legao” kao gtair1.
Ja iman Gt air 1 i nakeda,tj. na njima san cili život.Shoei je točno ono šta san od kacige tražija 👍
Nema propuhivanja ispod brade,ventilacije rade savršeno,udobna i tiha taman dovoljno da čujes sve oko sebe..
 
  • Like
Reactions: FUMFO5
Ima li neko da je vozio i da moze uporediti

gt air 1 / Rpha 70

Treba mi za naked, do sada imao uglavnom hjc kacige.

ok mi i jedna i druga za oblik glave.

Hjc je noviji model, da se naci jeftinije, ali vec godinama razmisljam o gt air-u, a vec se teze nalazi jer ga je “izgurao” gt air2, a on mi nekako nije “legao” kao gtair1.
Pazi samo na datum proizvodnje te GT Air (1) ako naletis na nju u ducanu. Shoei za svoje kaze da su dobre 5 godina koristenja, odnosno 7 godina od proizvodnje. Dobre su one gotovo sigurno i puno dulje, al, eto, proizvodjac se ogradio kao uostalom i ostali proizvodjaci.
 
  • Like
Reactions: FUMFO5
Pazi samo na datum proizvodnje te GT Air (1) ako naletis na nju u ducanu. Shoei za svoje kaze da su dobre 5 godina koristenja, odnosno 7 godina od proizvodnje. Dobre su one gotovo sigurno i puno dulje, al, eto, proizvodjac se ogradio kao uostalom i ostali proizvodjaci.
Zato i kalkulisem sa njom sada, jer ako sada uzmem hjc, dok je iskoristim, ovih vise nece biti sa normalnim “datumom” :(

a opet nije ni mala lova da je kupim i da se skontam da sam trebao uzeti hjc

Ja iman Gt air 1 i nakeda,tj. na njima san cili život.Shoei je točno ono šta san od kacige tražija 👍
Nema propuhivanja ispod brade,ventilacije rade savršeno,udobna i tiha taman dovoljno da čujes sve oko sebe..
Ja sam je probao par puta u radnjama, ali uvijek se odlucim za neku drugu. Kad god sam je probao, nekako je bila “premium” ali to brzo zaboravim kada treba provuci karticu 😂

Doduse agv k6 ima isti “premium” feel kao i shojka, ali i kosta isto.


Uglavnom idem na gt air onda, pa sta bude
 
Last edited:
Ja sam je probao par puta u radnjama, ali uvijek se odlucim za neku drugu. Kad god sam je probao, nekako je bila “premium” ali to brzo zaboravim kada treba provuci karticu 😂

Doduse agv k6 ima isti “premium” feel kao i shojka, ali i kosta isto.


Uglavnom idem na gt air onda, pa sta bude
isto je i meni bilo,onda san je uvatija na smjenu generacija i kupija ua cca 400 eura.Fantastična kaciga,nakon mene je odma kupija u prijatelj s kojim se vozim.Imamo isti oblik i veličinu glave pa je proba i odma je naručija...
Nisan kune ili ti centa požalija 😉
 
  • Like
Reactions: FUMFO5
Je
Caka sa GT air je sta je to sad minimalno 5 god stara kaciga
Znaci 5 god je negdi stala na polici u ducanu
Zaro nisan isa opet na nju
Iman jednu i zadovoljan san sa njom….sojka je sojka….
Samo ako je toplije zna bit vruce na semaforima i po gradu…..jer unutrasnjost je bas ono top a to znaci ugodna ali i puna…..
Sad mi sluzi ka backup kaciga……
 
  • Like
Reactions: FUMFO5
ja cu biti seljo pa naručit ATLAS 4.0 kad dođe da vidim šta je to
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
koji je taj ruroc pushing rodjo...... rijetko vidjeno kako govno prodat za hrpu para :mrgreen:



btw, ko ne zna, to je kinesko govno koje se prodaje pod UK robu jer su tam regali firmu i jako udarili marketing specificno gadjajuci youtube i facebook da ih ekipa kojima su ih podijelili recenziraju kao odlicne, a nakon nekog vremena se pojavilo i brdo recenzija ljudi koji su kupili i koje nije bilo sram to priznat (bonus: cekali su kacige mjesecima, nekima su bile puno prevelike, nekom puno premale, svi od reda zakljucili da se radi o ukrasu za stol itd). Ima i brdo zajebancija po netu na tu temu, filmica na youtubeu gdje se bira najoriginalnije pljuvanje itd.....


Ukratko, ako se ne zajebavas, daj malo provjeri po youtubeu ruroc, mozda si fakat ozbiljan pa da ti usparam novce. Nema na cemu :D
 
sta zar to nije "uber cool pero laka" "nemos je dobiti koliko je dobra" kaciga?

Americki tjuberi je kuju u nebesa koliko je dobra :S
 
koji je taj ruroc pushing rodjo...... rijetko vidjeno kako govno prodat za hrpu para :mrgreen:



btw, ko ne zna, to je kinesko govno koje se prodaje pod UK robu jer su tam regali firmu i jako udarili marketing specificno gadjajuci youtube i facebook da ih ekipa kojima su ih podijelili recenziraju kao odlicne, a nakon nekog vremena se pojavilo i brdo recenzija ljudi koji su kupili i koje nije bilo sram to priznat (bonus: cekali su kacige mjesecima, nekima su bile puno prevelike, nekom puno premale, svi od reda zakljucili da se radi o ukrasu za stol itd). Ima i brdo zajebancija po netu na tu temu, filmica na youtubeu gdje se bira najoriginalnije pljuvanje itd.....


Ukratko, ako se ne zajebavas, daj malo provjeri po youtubeu ruroc, mozda si fakat ozbiljan pa da ti usparam novce. Nema na cemu :D
Triba si ga citirat da vidi post dok nije kasno. :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Dene and pikacu79
koji je taj ruroc pushing rodjo...... rijetko vidjeno kako govno prodat za hrpu para :mrgreen:



btw, ko ne zna, to je kinesko govno koje se prodaje pod UK robu jer su tam regali firmu i jako udarili marketing specificno gadjajuci youtube i facebook da ih ekipa kojima su ih podijelili recenziraju kao odlicne, a nakon nekog vremena se pojavilo i brdo recenzija ljudi koji su kupili i koje nije bilo sram to priznat (bonus: cekali su kacige mjesecima, nekima su bile puno prevelike, nekom puno premale, svi od reda zakljucili da se radi o ukrasu za stol itd). Ima i brdo zajebancija po netu na tu temu, filmica na youtubeu gdje se bira najoriginalnije pljuvanje itd.....


Ukratko, ako se ne zajebavas, daj malo provjeri po youtubeu ruroc, mozda si fakat ozbiljan pa da ti usparam novce. Nema na cemu :D
zajebavam se samo da potpalim vatru :mrgreen:
 
Što mislite o Shark evo gt, na nju ciljam, ako mi odgovara uzeo bih je 3600 sa komunikacijom...
Kupili smo kumu lani za rođendan,kaže da je prezadovoljan...U vožnji baci "bradu" iza i vrati je 😀
Samo si zajeba terim kupnje jer ti je to sve bilo na akciji prije Nove 😬
 
Kupili smo kumu lani za rođendan,kaže da je prezadovoljan...U vožnji baci "bradu" iza i vrati je 😀
Samo si zajeba terim kupnje jer ti je to sve bilo na akciji prije Nove 😬
Ae
Od crnog pa cyber petka pa do bozicno novogodisnjih popusta….kupilo se dosta toga………
Sad nesto kao zimski popusti ali nema odgovarajucih brojeva….samo XS i slicno…….😎
 
  • Like
Reactions: cadjo
Dobro se tržilo u veroni za vikend,uzeo ženi,300e
 

Attachments

  • 20220116_224238.jpg
    20220116_224238.jpg
    3.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene