KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Bas dobro. Starom cestom do Draganica.
A na povratku uzivas u novim stvarima.
TOP
 
Toliko ljepih stvari u Luisu, da nema tih korona problema... ,pa jedna ekipica za podjelu troškova i
pravac Graz ....
 
Evo...rjeseno,u iscekivanju iste
 

Attachments

  • Screenshot_20210311-123514_Gallery.jpg
    Screenshot_20210311-123514_Gallery.jpg
    25.4 KB · Views: 94
Evo...rjeseno,u iscekivanju iste
Heben in mater sa 49 eura postarine
Znaci preko 3000 kn........
Sojka neotec 2 koja se meni svida 700 eura
Prekrizia san to.......em skupo em je teska jerbo je flip up
Caberg narucen.....kad dode dode.........
Evo sad nakon dosta vrimena stavia ma glavu GT-air.......
Sojka je majka.......nema tu zbora......ali previse kunica...........a ukenjali su sa Gt-air 2 a air 1 je i sad da je kupis iz ducana vec stara kaciga.......
 
Heben in mater sa 49 eura postarine
Znaci preko 3000 kn........
Sojka neotec 2 koja se meni svida 700 eura
Prekrizia san to.......em skupo em je teska jerbo je flip up
Caberg narucen.....kad dode dode.........
Evo sad nakon dosta vrimena stavia ma glavu GT-air.......
Sojka je majka.......nema tu zbora......ali previse kunica...........a ukenjali su sa Gt-air 2 a air 1 je i sad da je kupis iz ducana vec stara kaciga.......
Bio kod šepica,probo neotec 2 i c3 pro,vozio cuku sa svakom...bolje mi je legla c3,zato sam nju uzeo
 
Mozes usporedit gt air 2 i rpha11, kakve su razlike u velicini ? Imam gt air 2, a uzeo bi rpha11 izvana, pa me zanima da li su iste velicine kaciga otprilike kompatibilne ?
GT AIR me užasno žuljala iste sekunde , neznam dali imam specifičan oblik glave , ali ja sam je doživio kao vrlo neudobnu.
 
Pocea opet nosit malo GT-air
Sta reci....Premium je premium.....
Steta sta su usrali sa dujon
 
Da probaš bilo čiju kacigu klase iznad recimo 500 eura, skužil bi da više manje svi renomirani proizvođači danas znaju napraviti dobru kacigu. Tak da taj Shoei nije (bar ne više) nikakvi premium, nego dobra kaciga.
 
  • Like
Reactions: drifter947
Da probaš bilo čiju kacigu klase iznad recimo 500 eura, skužil bi da više manje svi renomirani proizvođači danas znaju napraviti dobru kacigu. Tak da taj Shoei nije (bar ne više) nikakvi premium, nego dobra kaciga.
Nebi reko,imam hjc rpha max evo,kurca nevalja,škripi,pucketa,na dve glave mi odletio cijeli poklopac ventilacije,a kostala 600e
 
  • Like
Reactions: R3mba
Nebi reko,imam hjc rpha max evo,kurca nevalja,škripi,pucketa,na dve glave mi odletio cijeli poklopac ventilacije,a kostala 600e
ja imam istu kacigu i nemam dojam da je loše kvalitete, dapače. S njom sam odradio oko 30.000km u svim uvjetima i još je mislim voziti bar jednu sezonu. Sigurno nije najtiša ali kak je flip up ne mislim da je to neobično plus uvijek koristim čepiće...
 
ja imam istu kacigu i nemam dojam da je loše kvalitete, dapače. S njom sam odradio oko 30.000km u svim uvjetima i još je mislim voziti bar jednu sezonu. Sigurno nije najtiša ali kak je flip up ne mislim da je to neobično plus uvijek koristim čepiće...
Stavio sam slike svojevremeno,sve gore odletjelo,frend tu sa foruma isto uzeo,nakon par voznji prodo,osto na staroj subertici,koja je kaze avion za nju...guglo sam malo bio,i puno je ljudi nezadovoljno bilo sa njom,ona gornja ventilacija,se cijela pomice...lupka,meni nakraju odletila...pa 30000 radim u sezoni skoro...tako da ti jes friska😉
 
dečki, ko nije probal Arai, nezna kaj je Premium
kaki šoi ili hjc...

pljuc
 
  • Like
Reactions: bojan
...evo i slike,valjda se nesmije preko dve glave
 

Attachments

  • 20200418_193159.jpg
    20200418_193159.jpg
    82.8 KB · Views: 55
Nebi reko,imam hjc rpha max evo,kurca nevalja,škripi,pucketa,na dve glave mi odletio cijeli poklopac ventilacije,a kostala 600e
Kolega je zažalil dan dok je kupil NXR radi vizira i mehanizma ventilacije, drugome je na hjc pukel vizir, a onda i mehanizam vizira ošo, meni je Shark imal loš lak koji se ljuštil i puhalo je unutra ko da sam u turbini. Nije poanta mojeg posta da serem po marki Shoei, ali ju je po mojim iskustvima glupo izdizat naspram drugih, jer je gotovo pa isti drek uz 100 e skuplje pakovanje zbog natpisa.