KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Arai……HD4?????.😂😂😂😂😂😂
Za mene osobno nula bodova
Isto kao i Shoei Hornet Adv
Putne enduro kacige bez unutarnjeg vizira….
Ajde Arai gura kretensku filozofiju da unutarnji vizir smanjuje zastitu kacige(a istovremeno prodaju jet kacige) ali Shoei ima GT-air kacige sa unutarnjim vizirom i onda napravi Hornet adv bez…..koji kreteni……
Sjebali je sa onim sranjem za Senu…..
Pa je i bucnija(navodno) i teza
Koji epic fail……
Prvo kakva Sena…..
Drugo zbog toga na to misto ne mozes stavit svoju komunikaciju…..
Btw ima frend tu kcigu i integriranu senu u njoj…..tesko razocaranje……….nisan ga pita za detalje…….
Kakve veze komunikacija ima sa kavalitetom kacige. Osobno ne stavljam nista i ne treba mi nista od komu…. I taj frend mozda nije kupija velicinu kako treba ili mu ne pase na glavu. Itd. Sena je najbolja kom…. Iako meni ne triba. Slusa u uho umisto cepica i mob.
 
Last edited:
Arai……HD4?????.😂😂😂😂😂😂
Za mene osobno nula bodova
Isto kao i Shoei Hornet Adv
Putne enduro kacige bez unutarnjeg vizira….
Ajde Arai gura kretensku filozofiju da unutarnji vizir smanjuje zastitu kacige(a istovremeno prodaju jet kacige) ali Shoei ima GT-air kacige sa unutarnjim vizirom i onda napravi Hornet adv bez…..koji kreteni……
I kakve veze ima sta Arai prodaje jet( mislim od nedavno) i prava kaciga. Valjda znas sta dobijas sa jet ili pravom kacigom
 
Arai……HD4?????.😂😂😂😂😂😂
Za mene osobno nula bodova
Isto kao i Shoei Hornet Adv
Putne enduro kacige bez unutarnjeg vizira….
Ajde Arai gura kretensku filozofiju da unutarnji vizir smanjuje zastitu kacige(a istovremeno prodaju jet kacige) ali Shoei ima GT-air kacige sa unutarnjim vizirom i onda napravi Hornet adv bez…..koji kreteni……
I kakve veze ima sta Arai prodaje jet( mislim od nedavno) i prava kaciga. Valjda znas sta dobijas sa jet ili pravom kacigom.
Vidim po postovima. Imas neku svoju i samo svoju filozfiju i mislis da je najbolja. Al nije.
 
I kakve veze ima sta Arai prodaje jet( mislim od nedavno) i prava kaciga. Valjda znas sta dobijas sa jet ili pravom kacigom.
Vidim po postovima. Imas neku svoju i samo svoju filozfiju i mislis da je najbolja. Al nije.
Nemoj se ljutit ali po tvojim postovima objasnjvat ti, nema smisla
Imas svoj film i to je OK
Samo naprid
 
Kakve veze komunikacija ima sa kavalitetom kacige. Osobno ne stavljam nista i ne treba mi nista od komu…. I taj frend mozda nije kupija velicinu kako treba ili mu ne pase na glavu. Itd. Sena je najbolja kom…. Iako meni ne triba. Slusa u uho umisto cepica i mob.
Imao sam priliku isprobati doticnu kombinaciju. Problem je kod ovog slucaja trajanje baterije. Velicina kacige i kako pase na glavu nema veze, utori u kalupu su podeseni tocno za taj model Sene. Samo sto je u straznjem dijelu kacige mali utor za bateriju, tako da je baterija problem. Radi se o tome da npr ova ima autonomiju 3h, dok druge komunikacije imaju bar 8h i vise.

BTW, imao sam model Sene u Arai kacigi, vrhunska komunikacija, a problema s baterijom nije bilo.
 
Stigla LS2 MX701 Explorer Carbon.
Kaciga izgleda jako dobro izvana i iznutra i lagana je.
Peak se može maknuti i ima pinlock i DD ring.
Sada je treba vidjeti u vožnji.
Pakiranje je na razini.
 

Attachments

  • IMG_20211011_125038.jpg
    IMG_20211011_125038.jpg
    482.5 KB · Views: 0
  • IMG_20211011_134310.jpg
    IMG_20211011_134310.jpg
    729.3 KB · Views: 0
11ticu sam vozio nekih pola sata i nikako mi nije odgovarao kalup, puno je manja u istoj veličini kao Arai, koji je najokrugliji za okrugle glave :mrgreen: :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
...izgleda dobro,nadam se da bu bolja od c4
Da
Izgleda normalan kalup….
Samo neznan….
Taj Schuberth….toliko san losih stvari cua o njemu………
Cijena ala Arai/Shoei a cini mo se da kvaliteton ne prati….
Neznan…..
Ovako na prvi pogled svida mi se….sad neznan kolika je tezina……
A i nije da mi triba flip up
I ovo preinstalled intercom….odma mi se kosa dize….da ne bude epic fail ka i na Sojki gtair2……
 
Nisam ju probao ali navodno je c4 fail totalni i da je C3 Pro puno bolja i tiša. Sto se tice kvalitete Schuberta. hm...ja imam c3 i mogu reci da je unutarnji suncani vizir tako dobar da je to strasno. Znaci imam naocale + suncane na magnet i jos spustim na kacigi i ne krivi mi sliku. Sve prijasne kacige uvijek su sofersajbe bile ljubicaste a sa ovim znaci kristalno cisto. Unutrasnjost je zaista mekana i dobro odradena...sta ja znam...jako sam zadovoljan i vjv ce mi iduca isto biti schubica ali samo za putovanja...sad imam ls2 za po gradu samo moram jbg uzet nesto jer je ona vec stara..
 
Nisam ju probao ali navodno je c4 fail totalni i da je C3 Pro puno bolja i tiša. Sto se tice kvalitete Schuberta. hm...ja imam c3 i mogu reci da je unutarnji suncani vizir tako dobar da je to strasno. Znaci imam naocale + suncane na magnet i jos spustim na kacigi i ne krivi mi sliku. Sve prijasne kacige uvijek su sofersajbe bile ljubicaste a sa ovim znaci kristalno cisto. Unutrasnjost je zaista mekana i dobro odradena...sta ja znam...jako sam zadovoljan i vjv ce mi iduca isto biti schubica ali samo za putovanja...sad imam ls2 za po gradu samo moram jbg uzet nesto jer je ona vec stara..
Da
Izgleda da je C3 Pro bas pogodak……
Tako se prica…..
 
Nisam ju probao ali navodno je c4 fail totalni i da je C3 Pro puno bolja i tiša. Sto se tice kvalitete Schuberta. hm...ja imam c3 i mogu reci da je unutarnji suncani vizir tako dobar da je to strasno. Znaci imam naocale + suncane na magnet i jos spustim na kacigi i ne krivi mi sliku. Sve prijasne kacige uvijek su sofersajbe bile ljubicaste a sa ovim znaci kristalno cisto. Unutrasnjost je zaista mekana i dobro odradena...sta ja znam...jako sam zadovoljan i vjv ce mi iduca isto biti schubica ali samo za putovanja...sad imam ls2 za po gradu samo moram jbg uzet nesto jer je ona vec stara..
E da,bas ovo sta si naveo vezano za suncani i naocale,bas tako!ja sam nako lutanja,sa nolanom,hjc,sta se flip upa tice,konacno naso mir sa c3pro,uzeo ju preko luisa na akciji za 400e,dok je u sepicu bila 4700kn,i jos uvijek je
 

Attachments

  • 20210912_074800.jpg
    20210912_074800.jpg
    1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: SpoRRi