KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Dali pinlock iz rpha10+ paše na rpha11 i ako da dali bi prodao?
Poklonio bi ti, ali sad guglao i pinlock od RPHA11 ne pase na 10+ pa je ocito da je isto i u obrnutoj situaciji.


Please note, These inserts will not fit the HJC RPHA-10 Plus visors.
 
Poklonio bi ti, ali sad guglao i pinlock od RPHA11 ne pase na 10+ pa je ocito da je isto i u obrnutoj situaciji.


Please note, These inserts will not fit the HJC RPHA-10 Plus visors.
Ja ti nisam baš od naručivanja preko interneta, najviše volim kada uđem u dućan i kupim ali u ri toga normalno nema.
 
Ja ti nisam baš od naručivanja preko interneta, najviše volim kada uđem u dućan i kupim ali u ri toga normalno nema.
Sve 5, samo sam htio rec da ti od moje kacige nebi odgovarao.
Novema Nova bi toga mogla imat.
 
A stavljali su objave da su se otvorili tamo kraj onih stepenica prema ekonomskom fakultetu
Sad gledam nešto kao piše na Facebooku,gledao sam 100 puta do sad dali su otvorili u međuvremenu i ništa,s obzirom koliko je prošlo od kada su zatvorili mislio sam da nikad ni neće otvoriti.
Ne znam dali mogu stornirati narudžbu u novem novi?
 
Last edited:
Ja sam odavno to s kacigama rjesio , uvijek imam 3,4 i samo gas.... Ne kao da imam k5 ali se trudim 😂😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
A sad sam isao gledat, da, u komentarima piše 1.1,samo neka ne bude ko zadnji put, vidimo se uskoro pa prođe godina i pol
Da,toga me i strah,sad su najavljivali 15.11 otvorenje, pa evo već je sad otišlo i na 01.01
 
Ja sam odavno to s kacigama rjesio , uvijek imam 3,4 i samo gas.... Ne kao da imam k5 ali se trudim 😂😂
Pametno zboris
Trenutno 3(dvi klasicne i jedna sa Peak-om) plus 1 jet…..

Mislin se da li ic i na flip up…..Neotec su zasrali sa sena ugradnjom tako da C3 Pro ili C5…….nisan pametan…..
A i neman di Schubertice provat u CS
 
Pametno zboris
Trenutno 3(dvi klasicne i jedna sa Peak-om) plus 1 jet…..

Mislin se da li ic i na flip up…..Neotec su zasrali sa sena ugradnjom tako da C3 Pro ili C5…….nisan pametan…..
A i neman di Schubertice provat u CS
Ja imam samo top model kacige od svake firme sto imam 😂
 
Ja imam samo top model kacige od svake firme sto imam 😂
Nema problema….
Svako kako voli
Ja san vise za best buy ili model koji mi pase…..
Arai i Shoei san prekrzia jer ne pruzanju mi ono sta trazin(Shoei prije je ali vise ne)
A to su po meni jedine premium kacige…..
 
Ima cini mi se Arai, Suomy i Shark

Najbolja mu je Shark Race R pro ...

tu i ja imam 😁
 
  • Haha
Reactions: Igor28
Aj, napisi malo razlike među njima, koja ti je najbolja a koja najgora i zašto
Ovako arai rx7v ... Vidi se da je premium izrada i po nacinu kako ventilacija funkcionira , malo je teza od drugih.
Shark race pro carbon.... Mala , lagana ,brtvi vizir savrseno , bolje od ijedne sto sam ikad imao ali kad je bura i tocno vozis u nekom pravcu zvizdi , kad malo pomaknes glavu prestane .
X lite 803 ultra carbon ... Omiljena za do plaze i po gradu , jedina kaciga sto s otvorenom ventilacijom ljeti se glava ne znoji , extra lagana , aerodinamika pristojna , brtvljenje vizira dosta loše.
Hjc rpha11, nakon 3 dana od kupnje kolo od ventilacije na vrhu neradi ... Kamencici jako lak ostecuju . Za toliko novaca best buy .
Uglavnom se najvise vozim s sharkom , pa sami prosudite .
 
  • Like
Reactions: xkovax and Igor28