KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
ufff... ja sam je daleko vise platio kod nas. ali bio sam primoran uzeti u Lavado jer mi nisu mogli pare vratiti nego sam morao uzeti nesto sta su nudili tamo u trgovini...
Nisam nikad bio u moto charlie ali jesam u Bep's. i tamo isto imaju dobru ponudu svega i svacega :)
Vidim da si tu negdje iz Istre čim si išao do Lavada pa bih ti preporučio Moto Charlie oni su ti samo koji km u produžetku od Bepsa a za motoriste imaju veću ponudu i uvijek imaju neku akciju pogotovo na zadnje komade. Sada smo gledali i moto jakne , imaju ih par stotina. 👍
 
Vidim da si tu negdje iz Istre čim si išao do Lavada pa bih ti preporučio Moto Charlie oni su ti samo koji km u produžetku od Bepsa a za motoriste imaju veću ponudu i uvijek imaju neku akciju pogotovo na zadnje komade. Sada smo gledali i moto jakne , imaju ih par stotina. 👍
Treba do dućana otići. Imaju drugačije cijene nego na netu od nekih artikala.
Kada smo kod kaciga moja Shoei GT air 2 me u Charlia dosla 525 evra.
Vidi str. 890
 
Vidim da si tu negdje iz Istre čim si išao do Lavada pa bih ti preporučio Moto Charlie oni su ti samo koji km u produžetku od Bepsa a za motoriste imaju veću ponudu i uvijek imaju neku akciju pogotovo na zadnje komade. Sada smo gledali i moto jakne , imaju ih par stotina. 👍
Da, Istra. Nije do TS nikakav problem se zaletiti. Morati cu i ja sad za bolju polovicu kupovati komplet opremu pa hvala na savjetu. Poslusati cu i zaletiti se do tamo :D
 
  • Like
Reactions: zvjerko rider
Ima ko iskustva sa Scorpion Exo R1 air?
Imam ja s prethodnikom. Odličan omjer cijene i kvalitete, udobna i korektna međutim već na prvoj vožnji (R i to 998 koji ima baš sjeban položaj tijela) kao da je netko gurnuo orah u podstavu na stražnjoj strani. Točno bode u mali mozak, nisam to nikad prije vidio. Frend ju sada ima i zadovoljan je ali ne radi duže ture. Obavezno probaj.
 
Da, Istra. Nije do TS nikakav problem se zaletiti. Morati cu i ja sad za bolju polovicu kupovati komplet opremu pa hvala na savjetu. Poslusati cu i zaletiti se do tamo :D
Ako misliš ići idite što prije (ne 4 i 5 mjesec jer je ludnica) i ako možete izbjegnite subotu.
 
  • Like
Reactions: gagi
Ako si iz ZG, odi do Motoopreme u Ilici. Pogledaj Scorpion EVO Tech. Nosio sam ju i prodao nedavno, isto super kaciga ali treba obratiti pažnju na broj jer taj model Scorpiona ima druge standarde.
Tu sve piše, ne znam jel možeš otvoriti jer je prodana kaciga. https://www.njuskalo.hr/moto-kacige/scorpion-exo-tech-oglas-37703516

P.S. Da ne ispadne da ništa ne nudim, prava sport touring... :mrgreen: ... https://www.njuskalo.hr/moto-kacige/shark-spartan-gt-carbon-oglas-38725171
isto i 520 air
 
Stalno iskače na Motocardu, odlična cijena, ako se grafika može progutati
cijena je zbilja bila odlicna a grafika iako mi na slici i nije bila nesto uzivo mogu reci da izgleda bas dobro(a inace su mi crne kacige prvi izbor)
 
Ima ko iskustva sa Scorpion Exo R1 air?


Imam ju i ja i kolega leCo je sve dobro napisao, vjerojatno je best buy kaciga, nije lošija od skuplje konkurencije, udobna je, nije ni toliko bučna. Pumpicom se još prilagodi po volji.
A na nekim popustima se da naći po stvarno ok cijenama.
 
  • Like
Reactions: webmaster750
E da, to mi je valjda 100-ta kaciga do sad i opet i opet i opet povremeno suzi vanjski rub desnog oka. :mrgreen:
Znaci da je... do Oka ... , a ne do kacige...
 
Na Motocardu su vam popusti na opremu do 75% i besplatna dostava preko 100 eura pa ako je netko planirao u shopping, eto prilike.
Btw., pitalo se za scorpion kacige, konkretno scorpion exo r1, taj model je na 35% popusta, a druge marke/modeli su i više pa bacite oko.
 
  • Like
Reactions: Grom90
Mislim da ima i za 340e, samo je pitanje ima li još uvijek dostupne veličine i grafike. Bilo ih je do sad i u normalnim veličinama, tipa L po 340e.
 
Ide brzo dan očeva...pa sam se počastia.
 

Attachments

  • Screenshot_20230315_124732_Gallery.jpg
    Screenshot_20230315_124732_Gallery.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • Screenshot_20230315_124708_Gallery.jpg
    Screenshot_20230315_124708_Gallery.jpg
    1.4 MB · Views: 0
Stigla jucer Bandit Sky 3. Odlicno izgleda i sve to, ali ja se sa onim ne usudim voziti.
Ima li tko od nas glavatih (61cm opseg glave) da nosi jet kacigu a da ne izgleda ko ona gljiva iz Super Maria, a da nije pravljena od case za jogurt?