Kad pijes ne vozi! ...ili...?

bolcic

Well-known member
NE znam da li ste vec raspravljali o ovome, ali od kad pratim ovaj forum cesto primjetim kako ste vecina za jako veliku sigurnost na cesti i kako vam je neizmjerno puno stalo do ostalih sudionika u prometu i njihove sigurnosti.
S druge strane pak se stalno pozivate na bjesomucna opijanja, hvalite s skoro pa nerealnim kolicinama popijenog alkohola. Nije da ja nikad nisam vozio pod utjecajem alkohola, ali barem smatram da to nije neka odlika s kojom bih se trebao hvaliti.
Zanima me da li sam ja jedini koji u tim vasim nekim iskazima vidi kontradikciju ili ipak imam jos istomisljenika.

P.S. Vjerujem da ne moram imenovat clanove foruma na koje sam mislio, nadam se da ce se prepoznati, pa cak i neki odgovorni.
 
ja osobno nikad nisam vozio pijan ( možd tomosakija koji put ), ni auto ni motor...
pijem kad ne vozim...
 
Ma pusti Nikea i Grawea sad....
Pa ljudi bi napravili kakvu pizdariju da nisu pijani dok voze.......!!!!!!!!!!
I zato...... :piva: :piva: :piva: :drunk: :drunk: :drunk:
 
Meni je tolerancija na alkohol takva da ako na prazan želudac popijem nekih...3/4 pive (jedne), slijedećih pola sata odpjevam cijeli Splitski festival, tako da nije za mene pit. Mada koji put popijem i cilu pivu. :LOL: Ali nakon toga se traži ležaj udaljen maksimalno 3m.
 
Znam na šta ciljaš. Ipak moram priznat da skoro nikad ne sjedam za volan pijan, a i kad jesam (jaaako rijetko) vozim sporo. Za ostale ne znam.
Ali, bilo je riječi o sigurnosti u normalnim uvjetima, gdje te potpuno trijezni i budni vozači auta često dovode u opasnost. Dakle o nečem šta nema nužno veze s alkoholom. Dakle, neopreznost.
A možda je i za vjerovati da smo sigurniji ako popijemo koju kapljicu (ili bočicu)? Čini se da smo sigurniji malo nabumbiti. Možda zato i oni pozivi na pivo i zveckanje bocama (mislim na Bandita) :mrgreen: .
 
ma ko ovdje pije....pa tu su svi tak fini i pristojni :mrgreen: :mrgreen:
 
mA kaj ja znam, kad cugam nekak se rjesavam straha pa ga bez beda dizem na zadnji i prednji, palim gume i ako ljosnem nije mi bed do ujutro. A i adrenalin od speeda je nekako sofisticiraniji.... sam kaj rija nema razumijevanja za mene...
 
Ako pijes, definitivno nemoj vozit, pogotovo ne motor...nisam nikada sjeo pijan na motor, a niti ne mislim...
 
ja se uspjem svaki put kontrolirat dok pijem i vozima. osim jednom kad sam se pošteno polomio, ali sva sreća bez većih posljedica, a i sreća što policija nije naletila
 
Ja moram priznati da vise ne pijem dok vozim. Kad sam vozio Alfu to nije bio problem ali sada kako imam Fullface Sharkicu toliko je uska da ni slamku nemogu nagurati.
Samo da podsjetim u petak je Zlahtina Party v Luknji



Volim piti, volim piti
i ljubiti. Takvoga me majka rodi,
takav cu i ostariti!
 
Ok je malo popit i zezat se! Ali pri vecim brzinama to bi moglo biti zeznuto!
Jednom sam doso kod frenda u kljet sa Tomosakijem, i kad smo se napili ko majke on je sjeo na traktor, ja na Tomosakija i igrali smo se kukavice!(ono, vozili jedan prema drugom i tko će prvi skrenut) Ja na sreću nakon 20tak metara lupio u kamen i završio u živici!!! :mrgreen:
Zakljućak: Motoristi su ludi i bez alkohola, a kad si popijemo APOKALIPSA!!!! :mrgreen:
Savjet:piti žesticu,ja preferiram konjak, od njega se ne bljuje toliko jer je potrebna mala kolićina da se napiješ u usporedbi s pivom a od vožnje oće sadržaj želudca van, pa kad nemožeš skinut kacigu...:D :piva: :peace:
 
BLADERUNER ti si pravi hardcore-as. S tomosom v kuruza nakon konjacica:)))))))
 
Znam da sad riskiram da ispadnem wuss (cak me ni njezna pjesnicka dusa kao sto je Zweki-Kawasaki mozda neće branit) ali umjesto komentara prepisao bih vam nekoliko stihova velikog hrvatskog pjesnika Dobriše Cesarića 8)

pa kaže:

Nedjelja. Tužno. Znamo, o znamo,
Znamo da alkohol škodi,
No rakije, rakije, rakije amo,
Jer utjehe nema u vodi.

:wink:
 
linza said:
BLADERUNER ti si pravi hardcore-as. S tomosom v kuruza nakon konjacica:)))))))

Nije bilo kuruze, bilo je živice(kupine divlje) i onih ogromnih bala od slame!!! Znate kad imaju na bikerskim feštama da guraju bačvu piva saq prednjim kotaćem? E pa mi smo probali tu balu!!! To je valjkastog oblika i ima oko 500kg, a bila je na strmini.Samo sam ju malo poguro i kad je krenula išla je ko metak niz livadu :auuu: Vozio sam se pokraj nje dok se spuštala i išla je sigurno 50km/h, dok nije otišla u kanal, ha,ha,ha :mrgreen: :mrgreen: TO SU BILI DANI!!!
 
Nightbird said:
Nedjelja. Tužno. Znamo, o znamo,
Znamo da alkohol škodi,
No rakije, rakije, rakije amo,
Jer utjehe nema u vodi.

:wink:
Istina je!!! Nema utjehe u vodi, trebaju nam promili u krvi a ne H2O.

STVARNOST JE ILUZIJA UZROKOVANA NEDOSTATKOM ALKOHOLA :piva:
 
Da vam ispricam dogadjaj iz ranih dana.
U zagorju neke 83-85 ujo me odvede u birtiju i nakon sto se on utuko u spricerima a ja popio 14 coktu krenemo mi kuci iz frenta na tomosu 14 Nakon nekoliko zavoja ovaj odluci da mi idemo poprek kroz kuruzu i sumu. Nakon nekoliko laksih padova i povremenog izvacenja 14ice iz blata sretno i zgrebano dolazimo kuci. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Da, taj alkohol je uvijek diskutabilan. Ja sam prakticirao intoksinaciju dok nisam poljubio beton. To je bilo 2002 kada smo pobijedili Italiju. Pljusnuo sam s 1,6 i odradio tjedan dana bolnice. Zahvaljivao sam Bogu kaj sam živ, rekao sam sebi kak nikad više pijan na motro i te spike. Toga sam se i držao do nedavno. Nije da se ubijam od alkohola ali nerijetko se vraćam doma s nekoliko pivi v dupetu. Nemrem si pomoći, ali pazim, ne pravim pizdarije i polako.
Jebiga.
 
Sve je to divno i krasno,ali šta kad vas zaustavi:
police-moto.jpg