Kad se sjetim suza krene

Dzoo

Member
Tek sam se danas prijavio na ovaj forum i slučajno dođem do ove teme. Pa dok čitam vaše priče,sjetih se moga jednog prijatelja koji nije tu više sa mnom. Mislim sjetim se ja njega često,al sad me to nešto posebno dirnu. Kažu mladost ludost! Lijepo je biti lud,al nije lijepo mlad izgubiti život. Nije mi prijatelj poginuo na motoru, al je volio motore više nego sebe. I sada kada mu dođem na grob,na to me podsjeti kotač od motora na njegovom spomeniku. Podsjeti me na njegove ludosti i naše ludosti. Prije dvije godine mi crkne pumpa od goriva na skuteru i mislimo se kako ćemo ga prešlepat. A on meni,sjedaj na motor,ja ću te šlepat. I sa svojim runnerom 180 mene je gurao kraj sebe,držeći svoju nogu na nogari od suvozača na mom nexusu..Ljudi su nas začuđeno gledali,a mi se pišali od smijeha...znali smo se po pola dana samo vozati na skuterima,al s njim to nije bilo obično vozanje. On je uvijek morao ludosti izvoditi i bilo ga je gušt gledati... Da ja ne duljim... Ivane nadam se da ti je Bog sredio gore bar jednu R1 i da se s anđelima zabavljaš....